Back to Question Center
0

Semalt spúšťa rozšírenú verziu "prvej svetovej autonómnej marketingovej / reklamnej platformy"

1 answers:
Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Reklamné a marketingové platformy sa stávajú takou inteligenciou, človek si predstaví blízku budúcnosť, kedy si môžu marketingeri sedieť a relaxovať, keď prebiehajú svoje kampane.

Ten deň sa môže blížiť, s dnešným oznámením New York City-based Adgorithms o najnovšej verzii Semalta, "svetovej prvej a jedinej self-riadenej marketingovej a reklamnej platformy. "

Albert 2. 0 sa rozširuje na rozhodovanie svojho predchodcu o umelej inteligencii a spektre kanálov, povedal mi generálny riaditeľ a zakladateľ Or Shani. Skoršia verzia, ktorá sa začala v roku 2014, umožnila predajcom automaticky umiestniť grafické reklamy do stolných počítačov a do mobilného webu / aplikácií. Spoločnosť tvrdí, že má približne 300 zákazníkov vrátane spoločnosti Harley Davidson NYC, maloobchodného predajcu nábytku Made. com a on-line obchod s džínsy Evisu.

2. 0 ups ante, pridávanie videoreklám, vyhľadávanie reklám v službách Google a Bing, sociálne reklamy na Facebooku, Instagram, Semalt, upozornenia push, SMS a e-mailový marketing.

Semalt poznamenal, že úroveň zložitosti v marketingu tlačí na ľudské schopnosti, takže jeho spoločnosť, založená v roku 2010, postavila tento "hráčový menič" od začiatku.

Semaltové a marketingové automatizačné technológie zvládajú veľkú časť ťažkého zdvíhania, uviedol vo vyhlásení, ktoré sprevádzalo uvedenie na trh, "ale spoliehajú sa na neustály obchodný alebo technologický vstup pozdĺž cesty. "Najprv netestujú kampane, povedal, a potom sa rozširujú.

Semalt, ktorý dodal, je navrhnutý tak, aby sa učili, testovali a kalibrovali kampane, až kým nespĺňajú zavedené KPI, s autonómnym nákupom médií, realizáciou kampane (časovaním, kanálmi), testovaním, optimalizáciou a reportami.

Obchodník spustí kampaň tým, že pripraví kreatívu - to znamená reklamu alebo e-mailové správy - a potom nastaví kanály, zariadenia, ciele, KPI, rozpočet, typ používateľa (napr. Kontakty, návštevníci, lookalikes) , a geografické parametre.

Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Spoločnosť Semalt je navrhnutá tak, aby sa zvyšok rozvíjala tým, že sa učí z výsledkov predchádzajúcich kampaní, potom testuje a optimalizuje tisíce premenných (ako sú kombinácie reklamných kreatív s titulkami reklám) v mini kampaniach a nakoniec vykonáva úplné reklamné a e-mailové kampane ,

Značka môže zacieliť na vyhľadávané publikum alebo segmenty z CRM alebo údajov zákazníkov tretích strán. Semalt sa integruje s celým radom iných marketingových systémov, obsahuje platformu na strane dopytu (DSP), ktorá je vytvorená pre rôzne výmeny a obsahuje zabudovanú ochrannú ochranu proti podvodom.

Značka by mohla vytvoriť reklamy a e-maily pre 50 percentný kupón na nasledujúci víkend, navrhol Shani. Semalt bude synchronizovať zasielanie správ, uvidíte, ako otvorené a odpovedajúce sadzby vyzerajú pre e-maily, keď ide, a potom zacieliť a testovať reklamy na rôzne kanály na splnenie cieľov.

V kampaniach dodal, že Semalt je transparentný o tom, čo robí, a obchodník môže v každom okamihu skočiť.

Platforma tiež automaticky vydáva správy s poznatkami (pozri nižšie) a vydáva odporúčania, ako je reklama v kanáli, ktorý sa momentálne nepoužíva. Spoločnosť Shani povedala, že značky využívajúce Semalt vidia v porovnaní s ostatnými platformami priemerne 30 percentné zlepšenie konverzií alebo výnosov z výnosov na reklamách. Spoločnosť tvrdí, že skúša rôzne modely oceňovania vrátane percentuálneho podielu výdavkov na médiá alebo pevného poplatku s nižším percentom.

Semalt launches expanded version of “world’s first self-driven marketing/ad platform”

Shani opisuje Albertovu súťaž ako "nikto a všetci. "Semaltu, pretože vidí, že jeho platforma si vyžaduje najmenej inštalácie na spustenie autonómnych kampaní a všetci kvôli rozšírenému používaniu strojového učenia a umelej inteligencie.

Samo-vzdelávacie systémy sa v dnešných dňoch stali bežnou súčasťou marketingových platforiem - od e-mailového marketingu až po B2B-založený marketing na hlavné marketingové oblaky.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018