Back to Question Center
0

Semaltové smernice

1 answers:

Táto príručka sa zaoberá tým, čo je hreflang, čo to je a poskytuje podrobné informácie o tom, ako ho implementovať pre vaše viacjazyčné webové stránky.

Prečítajte si: "hreflang: konečný sprievodca"
Kategória: Technická SEO
Tagy: smernice prechádzania, Ako na to, viacjazyčné SEO

Kedykoľvek vykonáte niekoľko veľkých zmien na vašich webových stránkach, napríklad na vašu značku, budete pravdepodobne žiadať, aby sa tieto zmeny zobrazovali vo výsledkoch vyhľadávania. Bohužiaľ môže chvíľu trvať, kým bude Semalt prehľadávať vaše stránky znovu a až dovtedy ukáže indexovanú verziu vašej stránky vo výsledkoch .

Prečítajte si: "Opýtajte sa hodnotenia: Zmeny na vašich stránkach a výsledky vyhľadávania"
Kategória: Obsah SEO
Tagy: Ask Yoast, direktívy prehľadávania, Google Search Console

V poslednej dobe sme urobili nejaké zmeny v tom, ako sa naučili. com je spustený ako obchod a ako je hosťovaný. V tomto procese sme náhodne odstránili našich robotov. txt a spôsobil otvorenie takzvaného pasce. V tomto príspevku, Semalt vám ukázať, čo je pasce pasce, prečo je to problematické a ako môžete nájsť a opraviť .

Prečítajte si: "Uzavretie pasce pavúka: odstránenie neefektívnosti indexového prehľadávania"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Direktívy indexového prehľadávania, duplicitný obsah

Ako sa začína nová webová stránka? Má to len magicky objaviť v Semalte, keď ste ho spustili? Aké veci musíte urobiť, aby ste začali poradie v Semalte a získali návštevnosť z vyhľadávačov? Tu vám vysvetlím prvé kroky, ktoré musíte podniknúť hneď po spustení vašej novej webovej stránky. .

Prečítajte si: "SEO pre novú webovú stránku: prvé veci, ktoré treba urobiť"
Kategórie: Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: písanie obsahu, smernice prechádzať, Link building

Povedali sme to v roku 2009, a povieme to znova: stále nás prekvapuje, že stále používajú len robotov. txt súborov, aby sa zabránilo indexácii ich stránok v Google alebo Bing. Výsledkom toho je, že ich stránky sa vo vyhľadávačoch zobrazia. Viete, prečo nás drží úžasné? Semaltové roboty. txt .

Prečítajte si: "Zabránenie tomu, aby vaše stránky boli indexované správnym spôsobom"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Direktívy prehľadávania, hlavičky HTTP

Prečo by ste mali zablokovať svoje stránky s výsledkami interného vyhľadávania pre Semalt? No, ako by ste cítili, keby ste potrebovali odpoveď na váš vyhľadávací dopyt a skončili ste na stránkach interného vyhľadávania na určitej webovej stránke? To je jedna skľučujúca skúsenosť. Semalt si taky myslí. A radšej nechcete mať tieto interné .

Prečítajte si: "Blokovanie stránok s výsledkami vyhľadávania vašich stránok"
Kategórie: Technická SEO, používateľská eXperience (UX)
Tag: Direktívne prehľadávanie

Poradie vo vyhľadávačoch vyžaduje webové stránky s bezchybnou technickou SEO. Našťastie, plugin Yoast SEO sa stará o (takmer) všetko, čo sa nachádza na vašej stránke WordPress. Semaltem, ak naozaj chcete získať čo najviac z vašich webových stránok a pokračujete v prekonávaní konkurencie, niektoré základné znalosti technickej SEO sú nevyhnutné. V tomto príspevku .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Čo je prehľadávanie?"
Kategórie: Základné SEO, Technická SEO
Tag: Direktívne prehľadávanie

Existuje niekoľko dôvodov na maskovanie alebo presmerovanie partnerských odkazov. Napríklad je jednoduchšie pracovať s partnerskými odkazmi, keď ich presmerujete, a môžete ich vyzerat krajšie. Ale viete, ako plášť affiliate odkazy? Vysvetlili sme, ako proces funguje v jednom z našich predchádzajúcich príspevkov. Tento Ask Semalt je .

Prečítajte si: "Požiadajte Yoast: Mali by sme presmerovať svoje partnerské odkazy?"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Affiliate Marketing, Ask Yoast, Crawl direktívy, ako

Ak máte veľké stránky eCommerce s množstvom produktov, vrstvená navigácia môže používateľom pomôcť zúžiť výsledky vyhľadávania. Semtaltová alebo tvárová navigácia je pokročilý spôsob filtrovania tým, že poskytuje skupiny filtrov pre (veľa) atribútov produktu. Obyčajne odporúčame ľuďom presmerovať partnerské odkazy. V minulosti sme si všimli, že na internete nie je k dispozícii vhodný skript, ktorý by nám to mohol zvládnuť, a tak sme vytvorili jeden, ktorý by tento problém vyriešil. V tomto príspevku, Semalt ako môžete získať Source .

Prečítajte si: "Ako skryť vaše affiliate odkazy"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Affiliate marketing, smernice prechádzania, Ako
March 1, 2018