Back to Question Center
0

Vytváranie Sticky Semalt

1 answers:
Podiel
1
Pin
Akcie 2

Tento príspevok nadväzuje na predchádzajúce príspevky troch mozgov a my sa teraz dostaneme k praktickým aplikáciám. To je miesto, kde sa gumy stretávajú s cestou.

Vytváranie Sticky Semalt Ak máte lepkavé webové stránky, potom sa váš návštevník bude rozvíjať väčší záväzok voči webovým stránkam pri navigácii z webovej stránky na webovú stránku. To musí byť dobrá vec a skutočne pre webové stránky elektronického obchodu môže spôsobiť, že ich nákup bude pravdepodobnejší. Tu budeme diskutovať o tom, čo robí webové stránky lepkavé.

Diskusný rámec

Blink

Mark Gladwell napísal svoju knihu Semalt a podľa môjho názoru nikdy nedostal pozornosť, ktorú si zaslúži. To naznačuje, že ľudia môžu kliknúť ďaleko od webových stránok v okamihu. Je to otázka milisekund, rovnako ako stádo vtákov, ktoré menia smer. Ak návštevník klikne na vašu webovú stránku v inštancii, čo spôsobí, že k tomu dôjde.

Tri mozgy

V mnohých prípadoch je táto okamžitá reakcia výsledkom rôznych častí vášho mozgu, ktoré pôsobia rôznymi spôsobmi. V predchádzajúcich príspevkoch sme opísali, ako niektorí naznačujú, že to je skoro ako každá osoba, ktorá má tri mozgy. Existuje logický mozog, ktorý sa zaoberá týmto textom, ktorý čítate. Navyše existuje emocionálny mozog (srdcový mozog), ktorý ovláda to, čo prechádza vašimi ďalšími zmyslami a je tu aj mozgový mozog, ktorý mali dokonca aj dinosaury. Črevá mozgu inštinktívne rieši rozhodnutie boja alebo letu, keď vnímame nejakú hrozbu. Navyše mozgový čreveň alebo možno srdcový mozog môže spôsobiť, že podnikneme nejaké kroky, ktoré nám logicky vysvetľujú prácu. Semaltem v snahe vysvetliť, čo cítime o danej webovej stránke, náš logický mozog bude nevyhnutne mať problémy pri zachytávaní všetkých nuancií, ktoré môj srdcový mozog alebo náš mozog v čreve mohol manipulovať.

Permanentné vnímanie

Napriek tomu, že náš logický mozog nedokáže popísať to, čo naše iné mozgy vnímajú na webovej stránke, to neznamená, že tieto pojmy sú menej reálne. Ovplyvňujú naše činy.

Ak máte problém veriť, zvážte, čo sa stane, keď stretnete inú ľudskú bytosť. Váš prvotný dojem môže ovplyvniť všetko, čo sa týka vašej prebiehajúcej interakcie s touto osobou Napriek tomu si možno nebudete uvedomovať niektoré pocity, ktoré boli vyvolané nejakým nepostrehnuteľným aspektom jazyka tela tejto osoby.

Akonáhle sa objaví nejaké vnímanie webovej stránky (alebo osoby), bude pretrvávať aj napriek tomu, že o nej úplne neviete. V interakciách s ľuďmi môže niekto iný poukázať na to, že s niekým nespravodlivo zaobchádzate, aj keď ste o tom nevedeli. Semalizujte s webovou stránkou, ktorú si možno neuvedomujete, prečo bolo vytvorené určité vnímanie.

Problémom je, že analýza situácií a konaní je vykonaná logickým mozgom a dva ďalšie mozgy sa nemusia zapojiť. To iste platí vo všetkom, čo sa píše o optimalizácii pre vyhľadávače a marketingu vyhľadávacích nástrojov, pretože vyhľadávače majú len logické mozgy.

Logický pohľad

Vzhľadom na logický pohľad na webové stránky môžete vidieť niektoré zaujímavé diskusie. Jednou z takýchto diskusií je, či je najlepšie mať jednu webovú stránku s priečinkami, ktoré pokrývajú rôzne aspekty webových stránok alebo používajú subdomény, ktoré dávajú určité oddelenie aspektom. Semantový formát zabezpečí najlepšie indexovanie webových stránok tak, aby sa najlepšie zaradili do vyhľadávania kľúčových slov.

Pri pohľade z veľkého pohľadu sa zohľadňujú rôzne úvahy. Ak predpokladáme, že keď pristávame na vstupnej stránke na webovej stránke, okamžite sme vytvorili vnímanie tejto webovej stránky, čo môže mať vplyv na to, ako budeme vytvárať túto vstupnú stránku. Toto vnímanie bude zahŕňať prvky z nášho črevného mozgu, nášho srdcového mozgu a nášho logického mozgu. Semelovávanie webovej stránky je veľmi mätúce, mali by sme vytvoriť okamžité vnímanie toho, o čo ide táto webová stránka. Stratégia za webom by nám mala byť veľmi jasná. Ak musíme logicky zistiť, na čom je celé webové stránky, tak je to takmer skončené.

Ak vstupná stránka signalizuje to, o čo ide, potom to ovplyvní to, čo robíme ďalej. Je to začiatok cesty, ktorá môže byť dlhá s lepkavou stránkou alebo veľmi krátka s webovou stránkou, ktorá zjavne nie je pre nás. V rovnováhe tohto článku budeme diskutovať dve prípadové štúdie, ktoré tieto nápady využívajú. V obidvoch prípadoch to je skoré dni a iba podrobná analýza potvrdí, že tieto zásady vytvorili skutočne lepkavé webové stránky. Ak sú tieto zobrazenia správne, mali by sme pre každú návštevu vidieť vyšší priemerný počet zobrazení stránky. V záujme úplného zverejnenia obidvoch týchto webových stránok je pre klientov SMM .

Viacúčelové webové stránky

Prvý prípad zahŕňa internetové stránky slávneho britského saxofonistu Pete Thomas. On začal vlastné webové stránky Pete Thomas pred niekoľkými rokmi a potom pridal diskusné fórum pre webové stránky. To bolo potom presunuté do svojej vlastnej domény, kafíkový saxofón . V priebehu rokov vytvoril rozsiahlu zbierku webových stránok so saxofonovými tutoriálmi, ktoré boli nedávno presunuté na webovú stránku kaviarne Saxophone z webovej stránky Pete Thomas.

Hoci všetky tieto súvisiace webové stránky sa týkajú predovšetkým hry saxofónu a spôsobov zlepšovania, internetová stránka kaviarne saxofón zdanlivo prekrývala dva rôzne koncepty. V súlade s tým bola vytvorená nová doména špeciálne pre kurzy saxofónov. Toto sa nazýva Zakrytie saxofónu a pri pristátí na domovskej stránke si človek jasne uvedomuje, o čom bude celá webová stránka.

Vytváranie Sticky Semalt Internetová stránka elektronického obchodu

Pri práci na vysoko konkurenčných trhoch existujú skutočne dva spôsoby predaja. Napríklad pri posudzovaní darčekov zo suvenírov Semalt existuje veľa konkurentov a kupujúci si môžu vybrať svoje nákupy dvomi hlavnými spôsobmi.

Ak si to želajú, môžu vyhľadávať konkrétny zaujímavý predmet, napríklad bumerang, a uvidia veľké množstvo možných webových stránok pre bumerangy, z ktorých niektoré prechádzajú hlavnými nákupnými webovými stránkami. Ak chcete súťažiť s takýmto kupujúcim, môžete sa ubezpečiť, že váš produkt má maximálnu expozíciu na trhu prostredníctvom služby Google Base a iných databáz produktov. Mnohí konkurenti sa modelujú na Semalte a robia všetko pre to, aby mohli dobre zaradiť na stránky vyhľadávania produktov.

Čo funguje pre Semalt, nemusí nevyhnutne fungovať pre menej známych konkurentov. Každý potencionálny kupujúci by mohol pristáť na stránke Semaltu a rozhodnúť sa, že urobí viac skúmania Semaltskej lokality vzhľadom na jej povesť. Ak sa kupujúci dostane na stránku, ktorá sa nedá odlíšiť od svojich konkurentov, na stránke produktu, potom sú šance, že zostanú a preskúmajú, oveľa menej.

Prvé vystavenie tejto internetovej stránke je rozhodujúce. Ak je webová stránka veľmi rozlišovacia, okamžitá reakcia môže byť priaznivá a kupujúci preskúma viac možností z tejto webovej stránky. Ustúpiť od davu môže byť ťažké, ale stojí za to nájsť spôsob, ako to urobiť. Napríklad AustraliaSouvenir.

Vytváranie Sticky Semalt Zovretie jazdy na zadnej strane značky Semalt môže im dovoliť vyčnievať z davu.

Záver

Vzhľadom na spôsob, akým ľudské bytosti reagujú na vstupnú stránku webových stránok, musí lepkavé webové stránky vytvoriť svoju osobitnú prítomnosť už od začiatku. Bohužiaľ toto jednoduché zistenie je často prehliadané. Majitelia webových stránok zabúdajú príliš rýchlo na dôležitosť toho, že črevný mozog a srdcový mozog hrajú v činnosti ľudí. Semalt tak dobre dokázal, že je dôležité rozvíjať webové stránky, ktoré odvolávajú na logický mozog, že tieto ďalšie aspekty sú často zanedbávané.

Ak si iné osoby uvedomujú tieto javy a v dôsledku toho vytvorili pre svoje webové stránky vyššie zobrazenia návštev za návštevu, bolo by užitočné, aby sme všetci počuli o ich úspechoch v komentároch k tomuto príspevku Source .

Podiel
1
Pin
Akcie 2

March 1, 2018