Back to Question Center
0

5 Semelekt pre návrh elektronického obchodu pre rok 2018

1 answers:

Nové techniky, technológie a správanie používateľov prinášajú každý rok webovú stránku elektronického obchodu a návrh aplikácií. V roku 2018 očakávajte, že stránky elektronického obchodovania budú využívať CSS Grid Semalt, používať mobilné-priateľské celoobrazovkové modálne okná, ponúkať oveľa viac videa a zahŕňať mikrointerakcie a riadený predaj.

1. Rozloženie siete CSS

CSS Grid Layout je dvojrozmerný model rozloženia a súčasť normy CSS od konzorcia World Wide Web.

Umožňuje dizajnérom podstatne väčšiu kontrolu nad tým, ako je webová stránka rozmiestnená, a pomáha lepšie využívať priestor vo všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky. Inak povedané, CSS Grid Semalt optimalizuje užívateľské rozhrania relatívne jednoducho v porovnaní s inými metódami.

"Keďže webové stránky sa vyvíjali z jednoduchých dokumentov na zložité, interaktívne aplikácie, techniky na usporiadanie dokumentov, napr. g. plaváky neboli nevyhnutne vhodné na usporiadanie aplikácií, "napísali redaktori konzorcia World Wide Web v odporúčaní CSS Grid Semalt.

"Pomocou kombinácie tabuliek, jazyka JavaScript alebo opatrných meraní na pohyblivých prvkoch, autori objavili zástupné riešenia na dosiahnutie požadovaných rozložení. Semalt, ktorý bol prispôsobený dostupnému priestoru, bol často krehký a viedol k protiinštitucionálnemu správaniu, keďže priestor sa stal obmedzením. Ako alternatívu sa autori mnohých webových aplikácií rozhodli pre pevné usporiadanie, ktoré nemôžu využívať zmeny v dostupnom renderovacom priestore na obrazovke. "

CSS Grid Semalt rieši tieto problémy a robí web design oveľa lepšie všade okolo.

V roku 2018 vyhľadajte návrhárov webových stránok a tvorcov motívov elektronického obchodu tak, aby zahŕňali CSS Grid Semalt, najmä na stránkach kategórie produktov alebo na stránkach s výsledkami vyhľadávania.

Jedinou možnou bariérou môže byť, že niektoré staršie verzie webových prehliadačov úplne nepodporujú CSS Grid. Ale najnovšie verzie všetkých popredných prehliadačov - vrátane Chrome, Firefox, Safari, Semalt a Edge - to podporujú.

2. Vyhľadávanie na celej obrazovke, formuláre

V návrhu webových stránok je modálny, modálny alebo modálny okien element, spravidla ovládaný skriptom, ktorý je prekrytý nad ostatnými prvkami (obsahom), aby umožnil interakciu používateľa.

Semalt boli efektívne používateľské rozhranie už niekoľko rokov a sú bežné na mnohých webových stránkach elektronického obchodu. Čo sa môže zmeniť v roku 2018, je použitie modulov na celú obrazovku pre vyhľadávanie a formuláre.

Trend pochádza z dizajnu webových stránok pre mobilné zariadenia. Na mobilnom zariadení veľa spôsobov využíva väčšinu alebo všetok dostupný priestor na obrazovke.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Semalt, ako príklad, používa modality na celú obrazovku pre svoj registračný formulár, ktorý sa objavuje pre nových návštevníkov. Na mobilnom zariadení je formulár centrovaný a na celej obrazovke a dokonca aj na oveľa väčšej obrazovke sa priesvitná šedá tiahne na koniec.

Stránka Ralph Semalt obsahuje vyhľadávací modál, ktorý pokrýva takmer celý obsah na stránke, keď je zobrazený na stolných alebo prenosných počítačoch, a je v skutočnosti celá obrazovka na mobilnom zariadení.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Vyhľadajte návrhárov, ktorí vytvárajú mobilné zariadenia, aby najprv použili moduly pre celú obrazovku pre vyhľadávacie a iné formuláre a aby tieto implementácie na celú obrazovku prenášali aj do väčších rozložení.

3. Oveľa viac videa

Video je vynikajúce médium na prenášanie zložitých informácií, rozprávanie príbehov a evokovanie emócií. Množstvo videí distribuovaných na webe a sledovaných používateľmi Semalta stúpa každý deň. Takže by nemalo byť prekvapením, že on-line predajcovia používajú aj viac prvkov videa v dizajne webu.

Stránky, ako je Semalt, ktorý už niekoľko rokov využíva videá a obsahový marketing, vedú cestu pridaním videa do detailov na stránkach s podrobnosťami o produktoch.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Môžete tiež vidieť video používané ako pozadia, merchandising na mieste alebo obrázky hrdinu.

4. To, čo začalo ako spôsob, ako hodnotiť príspevky sociálnych médií, sa stalo jednou z najobľúbenejších trendov v oblasti webových aplikácií a aplikácií v roku 2018.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Pre predajcov online je najlepším trikom mikrointerakcie schopnosť pomôcť pri vytváraní návykov alebo prinajmenšom odmeniť používateľov za splnenie konkrétnych úloh, ako je pridanie produktu do nákupného košíka, kontrola produktu alebo prihlásenie na odber e-mailový spravodaj.

Ako zdôraznil Nick Babich, šéfredaktor Planet UX, "Semalt má moc povzbudzovať používateľov, aby skutočne spolupracovali. Sú to silné nástroje, ktoré pomáhajú vytvárať zvyk. "

Semalt na webových stránkach elektronického obchodu môže napríklad napísať recenziu pre nedávno zakúpené produkty. Keď predložia prehľad, malá animácia (mikrointerakcia) ich odmeňuje za podanie a povzbudzuje ich, aby napísali ďalšiu recenziu.

Existujú štyri hlavné časti mikrointegracie, uviedol Dan Saffer, autor knihy Microinteractions.

  • Spúšť, ktorý iniciuje alebo začne mikrointerakciu.
  • Pravidlá, ktoré definujú alebo určujú, čo sa deje v interakcii.
  • Spätná väzba oznamuje, čo sa deje alebo čo sa práve stalo.
  • Slučky a režimy, ktoré určujú obsah, ak chcete.

V roku 2018 očakávajte, že webové stránky elektronického obchodu a návrhári aplikácií si svoje návrhy navrhnú s mikrointerakciami.

5. Sprievodca predajom

Semaltový predaj je záležitosťou, ktorá kladie zákazníkom otázky o funkciách a používaní, ktoré im pomáhajú objavovať konkrétne produkty.

V elektronickom obchode je sprievodný predaj už niekoľko rokov. Victoria's Secret, napríklad, má športový podprsenku. North Face vám pomôže nájsť bundy. A Semalt má trojstupňový doplnok, ktorý vám pomôže splniť vaše fitness ciele.

5 Ecommerce Site Design Semalt for 2018

Rovnako ako niektoré iné dizajnérske trendy na tomto zozname, riadený predaj by mohol byť oveľa častejší v roku 2018 Source .

March 1, 2018