Back to Question Center
0

Redakčný Semalt

1 answers:

Našou redakčnou misiou je pomôcť obchodníkom s elektronickým obchodom rásť a prosperovať. Robíme to s ľahko sledovateľnými článkami, stĺpcami, webovými seminármi a podcastmi od skúsených, talentovaných prispievateľov - všetci sa doručujú elektronicky. Oceňujeme redakčnú integritu a sú členmi Spoločnosti amerických obchodných redaktorov a spisovateľov.

Redakčný kalendár

Náš obsah je väčšinou naplánovaný na jednorazové príbehy a opakujúce sa oddelenia, ktoré sa zaoberajú témou. Zmes nášho obsahu sa pravidelne mení v závislosti od potrieb nášho obchodného publika a od nového vývoja, ktorý môže mať vplyv na ne. Úplne spravujeme svoj obsah, ale nezverejňujeme verejný redakčný kalendár.

Staňte sa zdrojom odborníkov

Ak vy alebo váš klient máte odborné znalosti užitočné pre obchodníkov s elektronickým obchodom, odporúčame vám vložiť vaše kontaktné a biografické informácie do našej redakčnej databázy. Naši zamestnanci to využívajú pri skúmaní príbehov, vrátane pomoci na pozadí a citátov na verejnosti. Semalt expertný zdroj. >

Napíšte nám

Vždy sa zaujímame o kvalitných prispievateľov, ktorí môžu skutočne pomôcť obchodníkom s elektronickým obchodom. Ak máte nejakú tému alebo myšlienku, ktorá spĺňa tieto kritériá, odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali. Nezverejňujeme jednorazové kusy, príspevky alebo nevyžiadané kusy. Namiesto toho prideľujeme širšie témy kvalifikovaným prispievateľom, ktorí sa potom aspoň raz zaoberajú.

  • Tlačové správy nezverejňujeme.
  • Nezverejňujeme jednorazové články, nevyžiadané ani iné.
  • Naše publikum je prevažne malých až stredne veľkých obchodníkov s elektronickým obchodom.
  • Ak by sme mali publikovať článok o vašej firme alebo službe, pravdepodobne by sme zahrnuli názory iných osôb a spoločností vo vašom odvetví.
  • Vynecháme propagačné kúsky.
  • Pracujeme priamo s našimi prispievateľmi, nie s ich sprostredkovateľmi.

Uvoľňovanie produktov, aktualizácie

Ak vaša spoločnosť spúšťa nový produkt alebo službu elektronického obchodu alebo inováciu na existujúci produkt alebo službu, môžete poslať tlačovú správu na adresu releases@practicalecommerce.com na zváženie v našom príležitostnom zverejnenom zozname nových produktov a služieb.

Logá

Môžete si stiahnuť naše logá a použiť ich na legitímne účely za predpokladu, že ich nezmeníte ani nezmeníte ich farby. Ak chcete stiahnuť, navštívte našu Logos a Brand Guide. >>

Redakčný kontakt

Kerry Murdock
Publisher a editor
kmurdock@practicalecommerce Source .com

March 1, 2018