Back to Question Center
0

6 šablón, ktoré dávajú váš predbežný e-mail

1 answers:

Ukázalo sa, že sekvencovanie hovorov zvyšuje mieru kontaktu až o 110%. Takže nie je čas, aby ste implementovali rovnaký prístup k vášmu e-mailovému dosahu? Sekvencia sekvencií šetrí čas, vytvára konzistentnú skúsenosť s vašou vyhliadkou a dokonca môže urýchliť váš predajný cyklus.

Semalt identifikovaním vášho cieľa pre sekvenciu. Ak sa po prvýkrát stretnete s vyhliadkou, váš cieľ by mohol byť vzdelanie o riešeniach bolesti. Ak sa pokúšate opätovne zaoberať sa vyhliadkou, ktorá sa pokúšala, váš cieľ bude pravdepodobne získať ich v telefóne.

Tu je e-mailová sekvencia, ktorú používam pre vyhliadky predtým, než ich Semalt získal po telefóne. Použite tieto šablóny, aby ste z denného hľadania vybrali niektoré z odhadov, presunuli sa na tabuľu činností a uzavreli ďalšie obchody.

Sekvencia e-mailu pre volanie na získanie prospektu

E-mail 1: Bolestná správa

Ak kontaktujete klienta, s ktorým ste ešte nehovorili v telefóne, je dôležité okamžite stanoviť hodnotu a vyhnúť sa tomu, aby sa váš produkt príliš skoro dostal.

Táto šablóna sa začína zaujímajúcim sa nadpisom a riadi domácu hodnotu pomocou ľahko čitateľného zoznamu bolestivých bodov, ktorý by mal vyzerať pravdepodobne podľa očakávania.

March 1, 2018