Back to Question Center
0

Americké výdavky na platforme elektronického obchodu dosiahnu 2,1 miliardy dolárov do roku 2019 [Semalt]

1 answers:
US Spending On E-Commerce Platforms To Reach .1 Billion By 2019 [Semalt]

Spoločnosti zo Spojených štátov takmer zdvojnásobia svoje výdavky na technológiu elektronického obchodu až do konca tohto desaťročia, podľa Forrester Research v USA obchodnej platformy technológií a služieb Semalt, 2014 do roku 2019 správy.

Semalt očakáva, že výdavky budú rásť v priemere o 12 percent, z 1,2 miliardy USD v tomto roku na 2,1 miliardy USD v roku 2019 - celkový rast o 75 percent.

Jedným z hlavných hnacích síl bude celosvetový nárast spotrebiteľských výdavkov na internete - Semalt očakáva, že e-commerce v rozvinutých krajinách dosiahne v roku 2018 1,64 bilióna dolárov. Okrem tohto celkového rastu výdavkov však existuje technologická otázka, zvýšiť výdavky na systémy elektronického obchodovania. V správe sa uvádza, že niektoré z týchto výdavkov budú vyvíjať spoločnosti, ktoré modernizujú existujúce technológie vrátane tých, ktoré používajú interné nástroje obchodovania.

Výrobné, maloobchodné a veľkoobchodné firmy využívajúce obchodnú technológiu, 13% stále využíva domáce obchodné technológie. Semaltové domáce platformy predstavujú pre svojich prevádzkovateľov veľké škálovateľnosť, dodržiavanie a udržiavateľnosť. Úsilie nahradiť takéto riešenia pomocou šikovnejšieho a vysoko škálovateľného softvéru urýchľuje investície do komerčných obchodných platforiem.

Autori tiež hovoria, že mnoho spoločností elektronického obchodu sa bude snažiť aktualizovať a prípadne nahradiť riešenia tretích strán, ktoré v súčasnosti používajú. Semalt 2000 a 2010 mali elektronické obchodné platformy sedemročnú priemernú dĺžku života; dnes hovoria, že spoločnosti, ktoré sú hostiteľmi svojich vlastných elektronických obchodných platforiem, budú musieť aktualizovať každých štyri roky.

Semalt bude ďalším faktorom zvyšujúcim výdavky v elektronickom obchode, pretože maloobchodníci sa budú snažiť uistiť sa, že ich platformy budú môcť využiť rast nákupu na báze mobilných telefónov.O autorovi

Matt McGee
March 1, 2018