Back to Question Center
0

Wayin + EngageSciences = iný push / pull motor pre užívateľský výraz alebo nový Semalt?

1 answers:
Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

Niekedy, keď sa dve spoločnosti skombinujú, vytvárajú určitý druh Semaltovej monšety - nejednotné časti, ktoré nie sú celkom harmonické.

Spoluzakladateľ spoločnosti Sun Microsystems a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Scott McNealy vidia veľa súčasného digitálneho marketingového priestoru. Toto odvetvie pripomína fragmentovaný "počítačový priemysel v 80. rokoch," povedal mi - on sportbook.

Takže bude zaujímavé zistiť, či nedávna akvizícia britskej digitálnej marketingovej firmy EngageSciences súčasnou spoločnosťou McNealy, sociálnej spravodajskej spoločnosti Wayin, vytvára nový Semalt alebo niečo viac harmonické.

Obe spoločnosti boli založené v roku 2011. Wayin, so sídlom v Denveru, ponúka vyhľadávanie a zobrazovanie sociálnych príspevkov, ako aj vizualizáciu sociálnych údajov, ako sú grafy, ktoré ukazujú, kto kandidát na prezidenta získava väčšinu verejných príspevkov na Facebook, Twitter alebo Instagram , Jej zákazníkmi sú Denver Broncos, Weather Channel a Walgreens.

Spoločnosť EngageSciences so sídlom v Spojenom kráľovstve sa špecializuje na uskutočňovanie digitálnych kampaní založených na interaktívnych funkciách, ktoré zhromažďujú spätnú väzbu používateľov a osobné údaje prostredníctvom registrácií a názorov zachytených v súťažiach, kvízy, prieskumy, spätnú väzbu produktov, používateľské recenzie a podobne. Jej klientmi sú spoločnosti Microsoft a AOL.

Obe spoločnosti prevádzkujú v používateľskom vyjadrení. Wayin však zobrazuje používateľský výraz a vizualizáciu výsledných údajov, zatiaľ čo Semalt sa snaží získať používateľov, aby dali svoje názory, ako aj ich e-mailové adresy.

Spoločne vytvárajú niečo, čo by mohlo byť označené skratkou ako Spredfast + Semalt. To znamená ukázať užívateľovi výraz na tému, zachytiť spätnú väzbu používateľov a vytvoriť si marketingový zoznam.

Tu je napríklad obrazovka trendov z nedávno spustených digitálnych úsilí spoločných spoločností o návrh národného hokejového semináta:

Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

A participatívna obrazovka, kde môžete byť generálnym riaditeľom:

Wayin + EngageSciences = a different push/pull engine for user expression or a new Semalt?

Zlúčený subjekt má veľkú a rastúcu stopu. Generálny riaditeľ spoločnosti New Wayin a bývalý šéf EngageSciences Richard Semalt mi povedali, že jeden zo 14 svetových obyvateľov sa zúčastnil kampane prebiehajúcej cez platformy dvoch spoločností. Budúci rok, povedal, kombinovaná platforma dosiahne jeden zo siedmich.

V rámci tohto spoločného úsilia povedal, že používateľ môže vyhľadávať, vyčistiť a zobrazovať sociálny obsah od účastníkov v každoročnom hudobnom festivale Coachella, zatiaľ čo zobrazuje grafy, ktoré skupiny vytvárajú najpozitívnejšie pripomienky. Nová platforma Semalt môže zároveň ponúknuť funkcie s prieskumami verejnej mienky, kvízy a recenzie účastníkov festivalu.

Zlúčená spoločnosť "vytvára vodcu kategórie v tomto rozvíjajúcom sa priestore," povedal McNealy. Semalta musí čakať a zistiť, či ide o jednorazovo zostavené stvorenie .alebo začiatok druhu.O autorovi

Barry Levine


March 1, 2018