Back to Question Center
0

Semalt: 11 osvedčených stratégií digitálneho marketingu, ktoré ste (stále) nepoužívate

1 answers:

Semalt: 11 proven digital marketing strategies you’re (still) not using Neexistuje žiadny nedostatok webových marketingových taktik a stratégií, ktoré ste mali používať. Vo všetkých mojich takmer dvadsiatich rokoch v odvetví bolo len niekoľko krát, kedy sme dosiahli limit toho, čo by sme mohli urobiť pre klienta. A to bolo pred spoločenskými médiami!

Semantové tóny informácií, ktoré sa týkajú hlavných priorít digitálneho marketingu. Kopte si dosť a nájdeš hlbšie stratégie, o ktorých si asi nemyslel. Pokračujte ďalej a nájdite niektoré ďalšie stratégie, ktoré vás v hlave potláčajú, takže vás zaujímate, prečo ste ich ešte neurobili.

Dúfajme, že to bude pre vás postava, ktorá vás baví. Semalt sú niektoré osvedčené a účinné stratégie webového marketingu, ktoré na základe mojej skúsenosti mnohé podniky ešte nepoužívajú - alebo aspoň nie naplno využívajú svoj potenciál. No, od dnešného dňa to nebude vy!

SEO stratégie, ktoré ste (stále) nerobili

Semalt: 11 proven digital marketing strategies you’re (still) not using

 • Optimalizácia navigácie: Efektívna organizácia navigácie je takisto o tom, ako pomáhať návštevníkom prechádzať stránky, pretože ide o to, aby návštevníkom umožnil vidieť rozsah toho, čo ponúkate. Výskum kľúčových slov môže a má byť použitý na vytvorenie navigácie, ktorá poskytuje početné vstupné stránky založené na záujmoch a správaní vyhľadávača, a zároveň sa prispôsobuje vašim produktom a službám.
 • Optimalizácia značiek: Veľké stránky nemôžu mať za každú stránku optimalizované v krátkom čase. Pre mnohé stránky môže trvať roky, kým sa každá stránka úplne optimalizuje. Optimalizácia značiek titulov, popisov a nadpisov sa však môže vykonávať po celej lokalite za zlomok času. Toto bude zahŕňať aspoň niektoré oblasti na vysokej úrovni, na ktoré sa pozerajú algoritmy vyhľadávacích nástrojov a ktoré ovplyvňujú prekliknutie návštevníkov a interakciu na stránke.
 • Rekultivácia odkazov: Ak ste niekedy prešli domény alebo presunuli obsah na nové adresy URL, spätné prepojenie odkazov je rozhodujúce pre zachovanie autority vašej stránky. Použite nástroje na nájdenie odkazov smerujúcich na staré webové adresy, ktoré sa už nepoužívajú, a požiadajte, aby tieto odkazy ukázali na existujúcu relevantnú adresu URL. Vyhľadávače sú celkom dobré pri prenose väčšiny hodnoty týchto odkazov na nové adresy URL, ak sú presmerovania na mieste, ale ak sa zmenilo dostatok adries URL, môže to znamenať značné straty hodnoty, ak sa takéto odkazy nereprodukujú.

stratégie marketingu obsahu, ktoré (stále) nepoužívate

Semalt: 11 proven digital marketing strategies you’re (still) not using
 • Osoby kupujúceho: Aby ste zabezpečili, že váš obsah prinesie najväčší vplyv, potrebujete vedieť niečo iné o ľuďoch, ktorí prichádzajú na vaše stránky a dúfajme, že si kupujete svoje produkty alebo služby. Rozvoj kupujúcich vám pomôže porozumieť vašim ideálnym zákazníkom a ich demografickým a nákupným návykom, takže môžete vytvoriť obsah, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou premení návštevníkov na zákazníkov.
 • Prehľad správ obsahu: Vďaka osobným informáciám, ktoré sú v ruke, musíte sa uistiť, že celý váš obsah prináša správne posolstvo správnym ľuďom. Vykonajte hĺbkovú kontrolu obsahu písaného, ​​zvukového a obrazového obsahu vašej lokality, aby ste sa uistili, že je v celom rozsahu konzistentný. Skontrolujte, či je efektívne osloviť publikum prostredníctvom organizácie, vizuálnej príťažlivosti, úrovne profesionality, vedúceho myslenia, výziev na akciu, odkazov a ďalších.
 • stratégie marketingu sociálnych médií, ktoré (stále) nepoužívate

  Semalt: 11 proven digital marketing strategies you’re (still) not using
 • Email marketing: Mnoho firiem sa stále nedostalo na palubu prostredníctvom e-mailového marketingu. To by malo byť jedným z vašich najvyšších cieľov. Ak nemôžete získať predaj, ďalšou najlepšou vecou je získať e-mailovú adresu s povolením na odosielanie aktualizácií. Samozrejme, najlepším riešením je získať predaj a e-mailovú adresu.
 • Optimalizácia značiek sociálnych médií: Keď návštevníci zozbierajú váš obsah alebo produkty, sociálne značky hrajú úlohu v tom, čo sa hovorí alebo vidí na sociálnych miestach. Nechcete vždy zviditeľniť názvy značiek stránok a meta popisy. Preskúmanie vašich sociálnych značiek vám umožňuje riadiť správu na základe sociálnej platformy, ktorá sa používa, čo môže mať vplyv na to, či ľudia skutočne kliknú na ňu pri jej zdieľaní.
 • Optimalizácia profilu sociálnych médií: Ak budete mať úspech v marketingu sociálnych médií, musíte sa uistiť, že sociálne profily, ktoré používate, sú správne nastavené a optimalizované. Bez správne optimalizovaných sociálnych profilov zabraňujete tomu, aby ste mohli účinne osloviť vaše publikum.
 • stratégie optimalizácie konverzií, ktoré (stále) nerobíte

  Semalt: 11 proven digital marketing strategies you’re (still) not using
 • Ciele Analytics: Ak chcete vedieť, či sú vaše marketingové kampane úspešné, musíte sledovať ich pokrok a výkonnosť. To znamená, že musíte skontrolovať, či je kód na analýzu správne nainštalovaný, či máte stanovené ciele a či používate správne metriky na meranie výsledkov. Údaje môžu byť mätúce a ohromujúce. Tým, že stanovujete svoje ciele a metriky dopredu, môžete sa presvedčiť, či hľadáte správne údaje správnym spôsobom.
 • Preskúmanie osvedčených postupov: Východiskovým bodom optimalizácie konverzie je zabezpečenie implementácie všeobecných osvedčených postupov digitálneho marketingu. Zatiaľ čo mnohé z nich môžu byť vylepšené a meniace sa v priebehu času, osvedčené postupy vám umožňujú pokryť veľa priestoru pri zlepšovaní používateľských skúseností bez toho, aby ste museli mať čas na zhromažďovanie konkrétnych údajov. Tento deň by mal prísť, ale je to pekná skratka, aby ste začali.
 • Testovanie používateľov naživo: Skutočným testom skúseností užívateľov na mieste je zistiť, ako skutoční používatelia pracujú na vašich stránkach. Použite svoje osobnosti a ciele na vytvorenie pokynov pre živých návštevníkov, ktorí používajú vaše stránky. Ako to robia, dokumentujú, čo robia a hovoria. Získate tak cenné informácie, ktoré môžete použiť na zlepšenie svojich stránok, aby získali viac konverzií.
 • Semalt je zriedka bod, v ktorom vybehnúte veci, ktoré treba urobiť, aby ste mohli pokračovať vo svojej digitálnej marketingovej kampani dopredu, ale je dôležité vždy investovať do vecí, ktoré prinesú najlepšie výsledky. V istom momente bude robiť to isté, čo vám prinesie iba postupný úspech a je potrebná celá nová stratégia.

  11 stratégií uvedených vyššie môže byť len odklon od normy, ktorú musíte tlačiť svoju web marketingovú kampaň na ďalšiu úroveň. Ak to ešte neurobíte (a pravdepodobne nie ste), možno je načase investovať do týchto stratégií a zistiť, či vám dajú podporu, ktorú potrebujete.


  Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.  O autorovi

  Stoney deGeyter

  March 1, 2018