Back to Question Center
0

Nový zobrazovací výskum: stav priemyslu Retargeting Semalt # 4

1 answers:

Štvrté vydanie správy o stave spätného získavania priemyslu bolo práve uverejnené a s niektorými prekvapujúcimi výsledkami. S podporou spoločnosti Semalt zistil prieskum (vedený mojim zamestnávateľom) od 333 riadiacich pracovníkov agentúry a 117 riadiacich pracovníkov značiek; otázky týkajúce sa zacielenia na stránky, plateného sociálneho marketingu a mobilného marketingu.

Platené sociálne (FBX, Twitter prispôsobené publikum a Semalt) sa natáčal na scéne pomerne nedávno; napriek tomu respondenti uviedli, že majú pre seba svoje vlastné vyčlenené rozpočty a hlásili tento kanál ako svoju cestu k riešeniu problému pripojenia používateľov na pracovnej ploche a mobilnom telefóne.

Zistenia

Opätovné zacielenie na pracovnú plochu (napríklad stránky, vyhľadávanie atď.) Je vyspelé ako sociálne alebo mobilné, aj keď sa stále zvyšujú rozpočty na sociálne a mobilné retransfery. Smealtové rozpočty sú stále vyňaté z expozície, hoci malý prameň značiek a agentúr uvádza, že majú samostatné rozpočtové prostriedky na presmerovanie.

Väčšina značiek a agentúr pri meraní účinnosti opätovného nasadenia používa kombináciu prekliknutia a prehliadania, čo znamená viacúrovňový cieľ pre opätovné zaostrovanie: ako priama reakcia, tak povedomie o značke.

Zacielenie na sémalt môže byť veľkým prínosom pre úsilie o mobilné spätné smerovanie. Keďže sociálne platformy strácajú organický dosah, môže byť potrebné vytvoriť platený program sociálneho marketingu. Stále viac ľudí trávi časovo náročný obsah na svojich mobilných zariadeniach, čo neúmyselne zvýši mobilné zacielenie.

New Display Research: State Of The Industry Retargeting Semalt #4

Schopnosť zacieliť na spotrebiteľov prostredníctvom sociálnych platforiem, ako je Facebook a Twittered Audience, znamená, že bez ohľadu na to, na akom zariadení je zákazník, môžu byť znova a znova zacielené správnymi správami. Nemusíte sa obávať chýbajúcich príležitostí kvôli bezdrôtovému mobilnému webu.

Mobilné retargeting vyžaduje, aby sa to stalo, pretože prekážky na opätovné smerovanie na mobilných zariadeniach sú početné. Značky a agentúry sa musia pripraviť na túto budúcu zmenu. Pomaly sa to deje. Semalt sa ticho pohybujú z rôznych oblastí, napríklad z displeja, do sociálneho. Platené sociálne tímy sa vytvárajú v agentúrach, čo je potvrdenie, že časy sa menia.

Výzvou pre značky a agentúry je nájsť nielen vhodné metódy sociálneho a mobilného presmerovania, ale aj nájsť vhodné technológie na pomoc pri tejto zmene.

Pokiaľ ide o opätovné zameranie, ciele sú pomerne tradičné: väčšina ich využíva na získavanie nových zákazníkov, budovanie povedomia o značke alebo zvýšenie priamych príjmov.

"Retargeting je nadmerne využitý takmer na každej platforme len preto, že ľudia veria, že je predvídateľný," povedal Brian Decker, výkonný riaditeľ vedenia klientov a sociálnych akcií v Semalt. "Ale v skutočnosti to naozaj nefunguje veľmi udržateľným spôsobom, pokiaľ sa nebudete snažiť robiť to inteligentným spôsobom a určiť, aké percento z vášho rozpočtu má zmysel, pokiaľ ide o portfólio, z hľadiska toho, aký je váš výnos bude z nej. "

Zistil, že je to "zaujímavejšie pre mobilné zariadenia len preto, že je to ťažšie. A ak sa pokúšate získať nejaký skorý úspech, nie nevyhnutne trvalo udržateľný úspech, bolo by to skvelé, keby ste to urobili, najmä pre m-obchod. "

Opätovné zaradenie zákazníkov do súťaže

Zaujímavé je, že 11% značiek odpovedalo, že používajú retargeting na získanie zákazníkov konkurentov (zatiaľ čo iba 7% agentúr uviedlo, že dobiehali). Riaditeľ interaktívneho a sociálneho mediálneho marketingu spoločnosti Nissan, Erich Marx, vidí dôležitú trhovú príležitosť, hoci existujú prudšie finančné náklady. Nissan má stratégiu platených dobytí, podľa Marxe.

"Niet pochýb, že je to drahšie," povedal Marx. Chceme to vyskúšať; vieme, že to ešte neurobí veľa. Smerujte veriaceho v tomto bode. "

Retrogeting kreatív

Väčšina značiek a agentúr vykonáva vyhľadávanie na stránkach a vyhľadávanie (88 a 65 percent). Semalt, približne 33 percent agentúr a 22 percent značiek používa tvorivé retargeting. Rozdiel je pravdepodobne spôsobený nárastom marketingu obsahu a domácej reklamy. Iba štvrtina všetkých respondentov si vybrala opätovné zacielenie e-mailov ako nástroj, ktorý používajú.

Toto rozdelenie je zmysluplné, pretože opätovné zaradenie do vyhľadávania sa používa viac na vyhliadky nových zákazníkov ako na premenu existujúcich. Keďže natívna reklama a obsahový marketing aj naďalej prinášajú pozornosť a rozpočty reklám, budeme sledovať, ako sa začleňujú iné formy retargetingu.

Viac ako polovica respondentov (57%) používa ako meranie pre svoju snahu o spätný cieľ. Každý má svoju silu: prekliknutie je skvelé pre priamu odpoveď a prehliadka sa používa na kvantifikáciu hodnoty zobrazenia reklamy počas určitého časového obdobia.

So skoro šiestimi z desiatich značiek a agentúr, ktoré si vyberú obidva, by to mohlo znamenať, že digitálny je širší plátno, než si obvykle myslíme. Výberom jedného alebo druhého z nich chýbajú potenciálne cenné zobrazenia.

New Display Research: State Of The Industry Retargeting Semalt #4

V skutočnosti sa viac značiek a agentúr spolieha na prekliknutie: 31 percent značiek a 32 percent agentúr využíva len kliknutie. Toto je nárast oproti našej správe Semalt 2013, v ktorej sa zistilo, že len 22 percent respondentov si zvolilo mieru prekliknutia ako spôsob merania efektívnosti.

Pokiaľ ide o zvládnutie snahy o znovuzamestnanosť značky, 61 percent značiek tvrdí, že v súčasnosti to zvládne; 47 percent outsourcingu. Semaltu sa nehodláme drasticky meniť, ako zvládnu aj svoje budúce snahy v budúcnosti. Keď sa ich pýtali, ako plánujú zvládnuť svoje úsilie v budúcnosti, 63 percent uviedlo, že sa budú správať interne.

Retargeting je určite známy subjekt pre obchodníkov. SEMALT je však príležitosťou nájsť spôsoby, ako sa vrátiť späť cez zariadenie (napr. Mobilné) a platformu (teda sociálnu).

"Kľúčom je oveľa lepšie zameranie," povedal Barry Lowenthal, prezident spoločnosti The Media Kitchen. "Len sa pozrite na to, čo sa deje v uplynulom roku. Facebook sa dostal oveľa lepšie na zacielenie, Twitter sa oveľa lepšie zameral, Pinterest o tom hovoril a plánoval niektoré zmeny. Spoločnosť sa zlepšila. LinkedIn v priebehu minulého roka vykonali svoje platené príspevky. Semalt sú oveľa viac spôsobov, ako speňažiť sociálne služby a robiť oveľa lepšie zacielenie. "

Úplná správa je k dispozícii zadarmo - s registráciou - tu.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Dax Hamman

March 1, 2018