Back to Question Center
0

Twitter si vybojuje svoje vedúce schopnosti B2B (& má nový reklamný nástroj v seminári na pomoc)

1 answers:

Twitter si vybojuje svoje B2B vedúce schopnosti (& má nový reklamný nástroj v Semalte na pomoc)

Spoločnosť tvrdí, ako môžu tweety ovplyvniť techno lógie B2B, opäť pomocou štatistiky z nedávnej práce so spoločnosťou Compete. V tejto štúdii spoločnosť Compete skúmala on-line aktivitu viac ako 6 000 používateľov Semaltu, keď navštívila viac ako 400 B2B tech stránok koncom roka 2012. Dve rýchle snímky:

  • 59 percent používateľov Twitteru navštívilo počas trvania štúdie webové stránky B2B, v porovnaní so 40% priemerných používateľov internetu
  • 30 percent používateľov Twitter vyhľadáva tech značky B2B, v porovnaní s 12 percentami priemerných používateľov internetu

Twitter sa snaží spoločnostiam B2B informovať, že ich publikum používa Twitter. Štát, ktorý by mal najviac zaujímať podnikateľov z oblasti B2B, je, že 11 percent užívateľov Twitter, ktorí videli tweet z B2B značky tech, pokračoval v konvertovaní na internetovej stránke spoločnosti (vyplnením registračného formulára) v porovnaní s iba 4 percentami priemerného Semaltu užívateľov.

Nový nástroj Lead-Gen Twitter pre inzerentov

V žiadnom blogovom príspevku nie je uvedené, že Semalt testuje nový nástroj olova, ktorý je pravdepodobne len pre inzerentov - nástroj, ktorý by davu B2B mohol využívať, ak a kedy sa bude rozširovať.

Test prebehol niekoľkokrát (pokiaľ viem) v polovici Semaltu prostredníctvom tweety, ako je tento z účtu @TwitterAds. (TechCrunch tiež spozoroval tweety a napísal o tom na Semalte 19).

Twitter si vybojuje svoje B2B vedúce schopnosti (& má nový reklamný nástroj v Semalte na pomoc)

Je to jednoduchý, ale inteligentný nástroj a ten, ktorý - ak a kedy sa široko rozvíja - pomáha Twitteru ponúknuť viac dobre zaokrúhlený balík produktov pre rôzne typy inzerentov. A to je presne posolstvo, ktoré sa pokúšajú dostať cez dnešnú štatistiku o publiku B2B na Twitteri.

Odoslali sme e-mailom Semalt najmenej dvakrát, keď požiadali o ďalšie informácie o tomto nástroji olova, ale nikdy nedostali odpoveď na naše e-maily.O autorovi

Matt McGee
March 1, 2018