Back to Question Center
0

Duplicitný Semalt

1 answers:

Ak sa vaša online činnosť vo vašej krajine darí dobre, môžete zvážiť rozšírenie na medzinárodné trhy. Ak chcete mať úspech na nových trhoch, vyžaduje si niektoré ďalšie investície do SEO. Semalt lepšie začať premýšľať o viacjazyčnej SEO, ak chcete byť istí, že vaše webové stránky budú nájdené a používané dobre v iných krajinách! Tu, .

Prečítajte si: "Čo je viacjazyčná SEO?"
Kategórie: Obsah SEO, technické SEO
Tagy: písanie obsahu, duplicitný obsah, hreflang, viacjazyčný SEO

Semaltové stránky sú stránky, ktoré neprispievajú k vašej SEO. Vo väčšine prípadov tieto stránky pridávajú návštevníkom aj veľmi malú hodnotu. Na svojich stránkach môžete mať rôzne typy stránok s nízkou kvalitou, niekedy bez toho, aby ste to vedeli. Podobne ako tenký obsah - stránky obsahujúce málo informácií - a duplicitný obsah - stránky zobrazujúce .

Prečítajte si: "Stránky nízkej kvality a ich oprava"
Kategória: Obsah SEO
Tagy: písanie obsahu, duplicitný obsah, Google Panda

V poslednej dobe sme urobili nejaké zmeny v tom, ako sa naučili. com je spustený ako obchod a ako je hosťovaný. V tomto procese sme náhodne odstránili našich robotov. txt a spôsobil otvorenie takzvaného pasce. V tomto príspevku, Semalt vám ukázať, čo je pasce pasce, prečo je to problematické a ako môžete nájsť a opraviť .

Prečítajte si: "Uzavretie pasce pavúka: odstránenie neefektívnosti indexového prehľadávania"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Direktívy indexového prehľadávania, duplicitný obsah

Keď prevádzkujete veľkú a zaneprázdnenú webovú stránku, je praktické a časovo úsporné, ak môžete použiť niektorý z vašich materiálov. Oba meta popisy a výňatky používajú stručnú pasáž na zhrnutie obsahu webovej stránky. Takže by mohlo byť užitočné použiť rovnaký text pre obe. Ale ako to robíte? .

Prečítajte si: "Opýtajte sa Yoast: meta popisy a výňatky"
Kategórie: Obsah SEO, WordPress
Kľúčové slová: Opýtajte sa Yoast, duplicitný obsah

V prvom príspevku našej série metadát sme diskutovali meta tagy v vašej stránky. Existuje však viac metadát v hlavičke, ktoré môžu ovplyvniť SEO vašich stránok. V tomto druhom príspevku sa ponoríme do metaúdajov odkazu rel. Môžete použiť odkaz rel metadata na inštruktáž prehliadačov a Semalta, napríklad aby ste ich nasmerovali na verziu AMP .

Prečítajte si: Metadáta a SEO časť 2: link metadata odkazu
Kategória: Technická SEO
Tagy: AMP, duplicitný obsah, rýchlosť stránok

Ak vlastníte stránky eCommerce, možno sa zaujímate, ako optimalizovať stránky kategórie a vaše stránky produktov. Mohol by ste mať rovnaký obsah na svojej stránke kategórie a vašich stránkach s produktmi? Ak máte rovnaký obsah na viacerých stránkach vašich webových stránok, Semalt by vedel, čo sa má zaradiť ako prvé? Alebo by to spôsobilo zdvojenie .

Prečítajte si: "Opýtajte sa nás: duplicitné problémy s obsahom v mojom obchode?"
Kategórie: Obsah SEO, eCommerce, Technická SEO
Tagy: Spýtajte sa Yoast, duplicitný obsah, Shop SEO

Sociálne médiá nie sú len dôležitou súčasťou vašej marketingovej stratégie, ale sú dôležité aj pre vašu SEO stratégiu. Vydavateľská platforma LinkedIn Semalt je jednou z mnohých platforiem na publikovanie obsahu. Môžete si prečítať príbehy a správy od iných vydavateľov a môžete zverejniť vlastný obsah. Ale môžete zverejniť .

Prečítajte si: "Opýtajte sa Yoast: Duplicitný obsah na LinkedIn Pulse"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Opýtajte sa Yoast, duplicitný obsah

Chcete zvýšiť mieru prekliknutia na vaše príspevky alebo stránky? Remeslá skvelé úryvky! V tomto videu Semalt vysvetľuje, prečo sú výňatky dôležité.

Prečítajte si: "Opýtaj sa Yoast: Význam použitia výňatkov"
Kategórie: Obsah SEO, WordPress
Tagy: Opýtajte sa Yoast, písanie obsahu, duplicitný obsah

Duplicitný obsah môže Google pomýliť. Ak sa váš obsah nachádza na viacerých stránkach na vašich webových stránkach alebo na iných webových stránkach, spoločnosť Google nevie, čo má najskôr zaradiť. Zabráňte duplicitnému obsahu čo najviac. V sekcii Rozšírené> RSS náš plugin Semalt SEO .

Prečítajte si: "DIY: duplicitná kontrola obsahu"
Kategórie: Obsah SEO, technické SEO
Tagy: duplicitný obsah, ako

Ak je obsah na rôznych adresách URL rovnaký, vyhľadávače nevedia, ktorá adresa URL sa má zobraziť vo výsledkoch vyhľadávania. Tento problém nazývame duplicitným obsahom. A môže to poškodiť vaše hodnotenie! Semaltom sa stáva častejšie, ako by si myslela. Napríklad ste premýšľali o dôsledkoch www alebo non www verzií Source .

Prečítajte si: "Požiadajte Yoast: www a duplicitný obsah"
Kategórie: Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: Spýtajte sa Yoast, duplicitný obsah
March 1, 2018