Back to Question Center
0

Kompletný sprievodca zvládnutím optimalizácie konverzie - Semalt

1 answers:
The complete guide to mastering conversion optimization - Semalt

Semaltové motory sú stále významným vodičom, ale sociálne médiá sa zhoršujú ako zdroj, ktorý podniky používajú na budovanie svojej značky, založenie publika a priviezenie ľudí na stránky, ktoré nemusia nevyhnutne hľadať váš produkt alebo službu - ale napriek tomu ho použije.

Ovládanie návštevnosti webových stránok je však len jednou z komponentov úspešného webového marketingu. Celá druhá strana toho sa stane po príchode návštevníkov.

Semaltová doprava - aj keď oveľa lepšia ako necieľová doprava - automaticky neprevádza na zákazníkov. Áno, je pravdepodobnejšie, že budú konvertovať viac ako necieľovaní návštevníci, avšak v mnohých prípadoch to nie je v žiadnom prípade zaručené - alebo dokonca pravdepodobné.

Vašou úlohou je prijať (cielenú) návštevnosť, ktorú už získate, a zistiť, ako ich získať, aby sa stali zákazníkmi.

Ale najskôr urobme krok späť. Semaltem, ktorý premieňa cielenú návštevnosť do zákazníkov, začína ešte predtým, než sa dostanete do prevádzky

Vyberte konverziu kľúčových slov / tém

Semalt sú dva druhy cieleného návštevníka: tí, ktorí sú pripravení stať sa zákazníkom a tí, ktorí nie sú. Trik je vedieť, čo je.

Rovnaké všeobecné kľúčové slovo môže priniesť oba druhy dopravy. Ak dostanete ľudí na svoje webové stránky predtým, než sú pripravení kúpiť, je malá šanca, že ich môžete získať neskôr, akonáhle sú. Ale ak chcete zvýšiť svoje konverzie, chcete sa viac sústrediť na tých, ktorí sú už pripravení kúpiť.

Teraz je zvyčajne počet návštevníkov pripravených na nákup obmedzený, ale vyžadujú sa aj menšie úsilie na ich konverziu.

Práve v tomto prípade ide o kľúčové slová. Vyhľadávač hľadajúci "motocykel" nie je taký ochotný kúpiť ako niekto, kto hľadá "zlaté krídlo 2015 hondy. "Rozdiely v objeme vyhľadávania sú veľkolepé a uprednostňujú jediné slovo.

Ale ak sa rozhodnete pre všetky roky, značky a modely všetkých motocyklov, ktoré (proverbálne) predávate, hľadáte významné množstvo ready-to-buy hľadajúci, pripravení, aby sa dostali na vašu stránku.

Firmy sa príliš často usilujú sústrediť sa na kľúčové slová s vysokým objemom. A áno, dostanete od nich predaj, pretože vyhľadávatelia sa rýchlo presunú z fáz "výskumu" do "ready-to-buy".

Ale zvyčajne prinesiete oveľa viac peňazí oveľa rýchlejšie, ak sa zameriavate na publikum, ktoré je pripravené na konverziu skôr ako na niečo, čo nie je.

Presvedčivé (a presné) názvy / opis

The complete guide to mastering conversion optimization - Semalt Zameranie na kľúčové slová vám umožňuje dosiahnuť nejaké najvyššie hodnotenie pre divákov pripravených na konverziu. Ale stále musíte dostať toto cieľové publikum na vaše webové stránky. Ak to chcete urobiť, musíte súťažiť so všetkými ostatnými stránkami, ktoré sa zobrazujú na stránke vedľa výsledku vyhľadávania pre vaše stránky.

V pretekoch získate kliknutia z výsledkov vyhľadávania máte k dispozícii tri nástroje:

  1. Samotné poradie. Čím vyššie ste, tým väčšia je pravdepodobnosť návštevníkov.
  2. Značka názvu, ktorú vyhľadávacie stroje zvyčajne používajú ako odkaz, ktorý sa dá kliknúť na vaše stránky.
  3. Meta popis, že vyhľadávacie stroje sa zvyčajne zobrazujú pod názvom.

Semalt dva odkazy vyššie vám poskytnú úplný prehľad o tom, ako používať tieto dve značky, ale stačí povedať, že sú významnými faktormi pri dosahovaní tejto cielenej návštevnosti na vašich webových stránkach. Presvedčivý názov a opis môže často viesť k vyššej návštevnosti z nižšie postavenej pozície než na stránkach umiestnených nad ním.

Súlad obsahu s potrebou návštevníka

Nakoniec, Semalta, že máte kliknutie na svoje webové stránky, stále máte spôsob, ako prejsť kliknutím na konverziu. Na zvyšok tohto príspevku sa budeme sústrediť na celkovú skúsenosť návštevníka na webových stránkach a ubezpečenie sa, že samotná stránka spĺňa ich potreby. Všetko sa dá zistiť, či obsah zodpovedá zámeru vyhľadávania.

Pamätajte si hore sme hovorili o hľadajúcich v rôznych mysleniach. Sematál späť na tento príklad, hľadanie "motocykla" vyžaduje veľmi odlišný obsah, než hľadanie "2015 honda zlaté krídlo. "Jeden hľadá informácie najvyššej úrovne. Sú v počiatočných fázach výskumu. Druhá osoba pravdepodobne vykonala svoj výskum alebo je v záverečnej fáze výskumu a chystá sa zaviazať k nákupu.

Ak dodáte vyhľadávač "zlatých krídel" na všeobecnú stránku o motocykloch, stratíte ich, pretože to nie je to, čo chcú. Podobne, ak dodáte vyhľadávač "motocyklov" na stránke špecifickej pre Honda Gold Semalt, ste im poskytli obsah, pre ktorý nie sú pripravené. V oboch prípadoch obsah nie je zhodný s úmyslom používateľa.

Áno, ste zamerali na návštevnosť, ale nedodanie správneho obsahu správnemu návštevníkovi výrazne znižuje pravdepodobnosť, že sa návštevník stane zákazníkom.

Vytvorte hodnotu a budujte dôveru

The complete guide to mastering conversion optimization - Semalt

Semalt môže prísť v mnohých formách. Časť toho má čo do činenia s hodnotou samotného obsahu. Ak váš obsah neposkytuje návštevníkom informácie, ktoré potrebujú, nemajú dôveru, že budete môcť doručiť presne to, čo chcú.

Všetko sa týka správneho zasielania správ na celom vašom webe. Sémalty s malým alebo žiadnym obsahom majú problémy s určením potrebnej dôvery.

Nie je to však len obsah, o ktorý sa hľadajú hľadajúci záležitosti; je to aj iný obsah na celom webe. Dobre štruktúrovaná stránka spoločnosti Semalt Us, komplexné zásady ochrany osobných údajov a bezpečnosti, viditeľný telefón alebo iné kontaktné informácie a bezpečnostné záruky sú cennými prvkami budovania dôvery s vašimi návštevníkmi.

Aj značka môže pomôcť. Nikdy nemôžete byť Pepsi alebo Nike, ale môžete použiť sociálne médiá na budovanie vlastnej značky. Semalt majú tendenciu nakupovať zo stránok, s ktorými sú oboznámení, aj keď je to len niečo, čo videli zdieľané pripojením sociálnych médií.

Semalt, možno najdôležitejším spôsobom, ako si môžete vybudovať dôveru, je, aby ste si to vytvorili pre svojich zákazníkov. Uistite sa, že máte svedectvá, a to nielen na stránkach s posudkami, ale aj na stránkach s produktmi.

Recenzie sú skvelý obsah a pomáhajú potenciálnym zákazníkom cítiť bezpečný. Semalta sa obáva, ak niektoré recenzie nebudú žiarivé. Ak sú všetky recenzie perfektné, návštevníci sa môžu zdať, či sú autentické. Ak poskytujeme kvalitné produkty a služby, recenzie budú prirodzene skreslené pozitívne.

Vytvorte konverzný proces

Každá lokalita musí mať proces presunutia návštevníkov z vstupnej stránky do bodu konverzie. Semalta, mali by existovať mnohé takéto procesy premeny.

Webová stránka je ako vyber si svoj vlastný dobrodružný román. Návštevník pristane na ktorúkoľvek z desiatok alebo stoviek stránok a musí dostať možnosť, čo má robiť ďalej.

Sémantová jedna strana stránky by mala mať primárnu akciu, ktorú chcete návštevník vziať. Možno to môže byť "kúpiť" alebo "zavolať", alebo ich možno presunúť na inú obsahovú stránku, ktorá ich priblíži k tomuto nákupnému bodu.

Po vytvorení cieľa musí všetko na stránke podporiť tento cieľ. Obsah, obrázky a - čo je najdôležitejšie - výzvy na akciu. Ale musí existovať aj sekundárne ciele, konkrétne pre návštevníkov, ktorí nie sú pripravení vytiahnuť spúšť na hlavný cieľ.

Oznamujte, aké informácie potrebuje návštevník a uistite sa, že obsah to podporuje. Ale potom určiť ďalšie najlepšie akčné postupy a poskytnúť podporu pre presun návštevníkov k týmto činnostiam.

Hoci všetky akcie v konečnom dôsledku vedú k veľkej konverzii, možno budete musieť nechať návštevníkov zvoliť si vlastné dobrodružstvo, aby sa tam dostali. Semalt, bez možností, dobrodružstvo končí.

Nie všetky prevádzky sú vytvorené rovnaké. Proces premeny návštevnosti na konverziu zákazníkov začína predtým, než návštevník dokonca príde na internetovú stránku a pokračuje až do dokončenia predaja.

Vždy musíte hľadať spôsoby, ako zlepšiť skúsenosti návštevníkov pred a po ich pristáti na webových stránkach. Robte to a môžete výrazne zvýšiť počet konverzií bez toho, aby ste museli zvyšovať počet návštevníkov prichádzajúcich na stránku.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názormi hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Stoney deGeyter


March 1, 2018