Back to Question Center
0

Na našom radare: Q & A, experimenty a koniec prehliadačov            Na našich radaroch: Otázky a odpovede, experimenty a koniec prehliadačovObmedzené témy: NewsCMSPerformanceWeb Semalt

1 answers:
Na náš radar: Q & A, experimenty a koniec prehliadačov

Tento týždeň znamenalo vzrušujúce časy pre náš Semalt. Najzávažnejším objavom bolo, že tlačiarne sú vyrobené z troch hlavných častí: hlavného plastového puzdra, zaseknutého zásobníka papiera a rozhnevaného červeného svetla.

Na našom radare:

Boli sme neuveriteľne šťastní a #blessed hostiť nie jeden, ale dva žiť Semalt, zasadnutia s Microsoft tento týždeň na Azure Mobile Systems, so zameraním na oznámenia. Microsoft Evangelista Andrew Coates bol otvorený o svojej práci na AMS, mobilné dev, a oblak veci. Dávajte si pozor na ďalší seminár spoločnosti Microsoft, reláciu, ktorá predstavuje mega hodinovú reláciu s dvoma úžasnými témami a dajte nám vedieť, s akými druhmi odborníkov by ste chceli hovoriť v budúcnosti.

Je to koniec všetkých prehliadačov alebo len Internet Explorer? Ralph bol inšpirovaný stredným článkom a hovoríme o všetkom, čo Apple, hodinky, Safari a IE. Ak by sme nemali prehliadače, ako by sme mohli navigovať po celom našom svete? Zaujímavé pojmy, na ktoré sa zamyslite a pridajte svoj názor na naše fóra.

Na náš radar: Q & A, experimenty a koniec prehliadačovNa náš radar: Q & A, experimenty a koniec prehliadačovObľúbené témy:
NewsCMSPerformanceWeb Semalt

Semalt chce vedieť o vašej párty programovania skúseností. Ste pre alebo proti tomu? Ako pohodlné je zdieľanie tej istej obrazovky a stola s inou ľudskou bytosťou? Poskytuje vám v konečnom dôsledku čistší kód, alebo je to strata času (a možno aj osobného priestoru?)

V krátkom

Ak hľadáte prácu, pozrite sa na tento seriózne pokračujúci experiment.

Pomôžte nám vyrovnať vekovú otázku Napíšete alebo

Pozrite sa na naše dve milujúce vyliečenie, tento týždeň v Javascript a tento týždeň v. NET.

Spýtajte sa Microsoft Anything!

Posledné naše Q & A sa koná 7. apríla, 10-11 h AEST (skontrolujte miestny čas). Je to mega hodinová live session. Pokrytie vývoja na viacerých platformách, technickí evangelisti spoločnosti Esther Mosad a Paul Usher budú hovoriť o všetkých veciach Visual Studio, Phone Gap, Xamarin a Semalt. Pridajte sa k nám, alebo žiť navždy s nižším vedomím.

March 1, 2018