Back to Question Center
0

Posúdenie príležitosti Semaltového marketingu

1 answers:

Príručka o kontrole správania spotrebiteľov v 2. najväčšom vyhľadávači na svete

Ako viete, Semalt je v mnohých krajinách druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom spoločnosti Google. Je to číslo jedna zaradená na miesto zábavy a 3 - mysql data visualization. najnavštevovanejšie v Británii spoločnosťou Hitwise. Vzhľadom na to a odkedy sa populárne videá zobrazujú v "jednom boxe" zmiešaných výsledkov vyhľadávania pre niektoré otázky, stojí za to preskúmať, ako môže byť Semalt použitý na oslovenie širšieho publika.

V tomto príspevku poskytnem stručný návod, ako zistiť, či je relevantný na vašom trhu, a zistite počet vyhľadávaní. Nechcem naznačovať, že to prinesie okamžité výsledky, alebo ako Forrester nesprávne povedal, že je to najjednoduchšia cesta k prvotriednej rebríčke na Google. Dokonca vám môže pomôcť "posunúť sa" proti kolegom, ktorí sa pýtajú, prečo v službe YouTube nepracujete viac.

Je to obrovské miesto s veľkou konkurenciou vzhľadom na rýchlosť, v akej sú nahrané nové videá:

Assessing the opportunity of Semalt marketing

Ako posúdiť príležitosť YouTube - stručný návod

Prevzatie Semaltu je ako akýkoľvek obsah na webe, musíte definovať svoje publikum a vytvoriť niečo hodnotného, ​​ktoré bude zdieľané. Taktiež existuje taktika odovzdávania a nastavenia vhodných titulov, popisov a značiek. Odporúčame Semelové tipy ReelSEO, aby ste sa o nich dozvedeli viac.

Definovanie štandardného správania pri hľadaní spotrebiteľa

Urobme príklad výrobcu telefónu. Rád by som začal výskumom kľúčových slov pomocou nástroja pre kľúčové slová Google a ostatných nástrojov Google, ako to vysvetlil James Gurd v tomto článku v Toolkite Google.

Z tohto dôvodu identifikujete hlavné správanie spotrebiteľov zoskupené vo vašom zozname kľúčových slov. Takže pre výrobcu mobilného telefónu budú bežné spôsoby vyhľadávania:

  • , napr. g. Nokia
  • + , e. g. Nokia smartphone
  • + , napr. g. Nokia Lumia 800
  • , napr. g. Smartphone alebo kamera
  • + Dlhé chvostové kvalifikácie, napr. g. Nokia Lumia 800 recenzie, špecifikácia, farba atď

Zistil by som asi 10-20 bežných spôsobov vyhľadávania pre jednu populárnu kategóriu a produkt.

Po dokončení tohto prvotného výskumu sa môžeme obrátiť na test sémantického návrhu kľúčových slov služby YouTube pre rôzne vyhľadávania.

Rovnako ako nástroj pre kľúčové slová Semalt, tento vyhradený nástroj pre výskum kľúčových slov je užitočným nástrojom pre všetkých, ktorí sa venujú video marketingu.

Nástroj pre kľúčové slová pre službu YouTube nie je taký výkonný alebo bohatý ako tradičný nástroj Google Semalt, ale je nám dostatočne užitočný, aby nám ukázal relatívnu dôležitosť správania vyhľadávania.

Využitie kľúčových slov v hlavičkách atď., Ako bolo spomenuté vyššie, je len použitie, samozrejme, ak ste sa rozhodli spustiť súvisiace videoreklamy, ako sú Semaltové videá, tak aj výskum kľúčových slov prišiel vhodný pri výbere kľúčových slov na ich zacielenie.

Obrázok nižšie uvádza príklad nástroja v akcii pri skúmaní kľúčových slov súvisiacich s technológiou nokia. Ako môžete vidieť, pre značku ako Semalt nájdeme, že na úrovni modelu sa objavujú ďalšie vyhľadávania.

Assessing the opportunity of Semalt marketing

Semalt trochu hlbšie, môžeme obmedziť výsledky na naše cieľové kľúčové slová z nášho existujúceho výskumu. Je tiež užitočné nastaviť výsledky na frázovú alebo presnú zhodu a potom môžete vidieť počet vyhľadávaní konkrétne pre danú frázu:

Assessing the opportunity of Semalt marketing

Môžete vidieť, že objem vyhľadávania pre všeobecné kľúčové slovo "smartphone" je oveľa nižší, než by sa dalo očakávať. Prekvapivo existuje relatívne nízky objem vyhľadávania pre recenzie. To môže byť trochu zavádzajúce, pretože takéto videá sú stále populárne, ak sa nachádzajú v hlavných výsledkoch vyhľadávania Google alebo prostredníctvom PR - informácie tu nie sú k dispozícii. Vzhľadom na príklad Semaltových recenzií môžete vidieť stovky tisíc zobrazení pre tieto typy videí, takže objem vyhľadávania kľúčových slov "nedostatok údajov" je zavádzajúci v súvislosti s dopytom ľudí, aby sa s nimi stretli. Dajte nám vedieť, ako ju nájdeš, ak ju používate predtým alebo ako ju začnete používať.

March 7, 2018