Back to Question Center
0

WordFence - Semaltová revízia

1 answers:

Bezpečnosť a ochrana sú dve hlavné problémy v oblasti WordPress. Je to bezpečné povedať, že systém správy obsahu je to špecializovaný a skúsený tím zabezpečenia, ktorý zaisťuje bezpečnosť WordPress do určitej miery. To je dôvod, prečo veľa bloggerov a webmasterov vyberá WordPress ako hlavný systém pre správu obsahu. V dôsledku toho existujú aj niektoré bezpečnostné pluginy, ktoré môžu byť nainštalované vo vašom WordPress a ľahko sa používajú. Podľa Michaela Browna Semalt Customer Success Manager, WordFense je najznámejší a najpoužívanejší WordPress plugin.

Nastavenie a inštalácia bezpečnostného doplnku Wordfence

Prvým krokom je stiahnuť tento plugin a otestovať ho. Potom môžete WordFense nainštalovať rovnako ako každý iný WordPress alebo blogger plugin. Prejdite do sekcie Pluginy a pridajte nový doplnok. Nezabudnite ho pomenovať ako Wordfense a kliknite na tlačidlo Inštalovať teraz. Po nainštalovaní by ste mali aktivovať doplnok, aby ste získali všetky jeho vlastnosti a vlastnosti. Po povolení tohto doplnku vás tento doplnok požiada o poskytnutie e-mailovej adresy pre bezpečnostné upozornenia. Počas tohto procesu by ste mali možnosť prihlásiť sa na odber bulletinu Wordfence. Potom môžete začať prehliadku tohto pluginu kliknutím na tlačidlo Turné. To vám umožní poznať všetko o doplnku Wordfence.

Ako používať WordFence

V informačnom paneli Wordfence môžete dostávať upozornenia na najnovšie verzie a články z blogu Wordfence. Tu môžete pravidelne kontrolovať stav zabezpečovacieho systému, zablokovať škodlivý softvér a vírusy, zabrániť pokusom o prihlásenie a odstrániť podozrivé adresy IP. Práve tu môžete ľahko odhadnúť úroveň ohrozenia a môžete vyhodnotiť, či by ste mali prijať ďalšie opatrenia alebo nie.

Nástroje Wordfence

Wordfence ponúka množstvo nástrojov, z ktorých môžete profitovať. Hoci doplnok automaticky skontroluje kvalitu hesla vašich webových stránok, môžete upraviť jeho nastavenia tak, aby maximalizovali vašu bezpečnosť a bezpečnosť. Jedna z jeho možností pomáha prísť s silnými heslami a pristupuje k umiestneniu vašich webových stránok. Zlepšuje tiež mieru odchodov zo svojich webových stránok a hovorí, ktoré oblasti sa potrebujú zlepšiť.

Ďalším nástrojom je nástroj WHOIS. Pomocou tohto nástroja môžete skontrolovať umiestnenie vašej hostiteľskej spoločnosti a pristupovať k vašim stránkam z akéhokoľvek miesta. Tretí nástroj je prémiová možnosť známa ako prihlásenie do mobilu. Akonáhle to povolíte, tento nástroj pridá na vaše webové stránky dvojfaktorovú autentifikáciu a do veľkej miery môže zlepšiť zážitok používateľa. Nakoniec má kartu Diagnostika, ktorá vám poskytuje užitočné informácie o nastavení serverového systému, databázy a programov WordPress.

Wordfence - priateľská priateľnosť

So svojimi rozsiahlymi zoznamami funkcií sa Wordfence stal dnešným najlepším WordPress pluginom. Ak potrebujete určitú úroveň bezpečnosti od hackerov a spamerov, tento doplnok môže naplniť vaše sny a poskytnúť používateľom maximálnu bezpečnosť. Vývojári Wordfence urobili vynikajúcu prácu tým, že nám dali veľa špecifikácií v jednom balení. Tento plugin obsahuje veľa užitočných rozostření a odkazy na užitočné zdroje, ktoré vysvetľujú, prečo je to najlepší a najpohodlnejší plugin éry.

Ak ste predtým nepoužili Wordfence, mali by ste to skúsiť a vychutnať si maximálnu bezpečnosť vášho webu na internete Source .

November 29, 2017