Back to Question Center
0

4 presvedčivé digitálne marketingové taktiky na zvýšenie vášho výkonu - Semalt Expert obavy

1 answers:

Digitálny marketing zahŕňa e-mailovú reklamu, SEO, online reklamu, sociálne médiáa dizajnu webových stránok. To predstavuje výzvu pre majiteľov miestnych firiem, ktorí chcú len kresliť oči na svoje stránky. Zvyčajne sú tietopodnikatelia sú príliš zaneprázdnení pri hľadaní najlepších marketingových prístupov pre svoje podniky.

V tomto ohľade Nik Chaykovskiy, manažér riadenia úspešných zákazníkov spoločnosti Semalt, vypracúva dôležité stratégie digitálneho marketingu, ktoré môže každý podnik v roku 2017 prijať. Majitelia miestnych podnikov, ako sú právnici, zubári,lekári a reštaurátori nájdu stratégie veľmi užitočné.

1 - backlinks uk sitesi. Majte na pamäti, že vaše stránky sú konvertibilné "mustang".

Každý aspekt digitálneho marketingu musí viesť k SEO internetovej prevádzkeobchodné webové stránky. To sa musí považovať za veľmi dôležité. Mnoho webových stránok bolo vytvorených s nereagujúcim dizajnom, čo znamená, že súnáročné na navigáciu na zariadeniach, ako sú napríklad mobilné zariadenia a vyzerať podivne. Výskum ukazuje, že viac ako 43% návštevnosti klientov sa objavuje z mobilného telefónuzariadenia s predpokladaným nárastom. Takže obchodná stránka musí byť príťažlivá s ľahkou navigáciou v mobilných gadgets. Návštevyby mali mať možnosť kliknúť na e-mailovú adresu alebo telefónne číslo, aby sa obrátili na vlastníka alebo vedenie firmy. Okrem toho, ak majú klientik napísaniu kontaktu, potom spoločnosť pravdepodobne stratí konkurenciu s webovými stránkami optimalizovanými pre mobilné zariadenia. Myšlienka preto,je previesť návštevníkov na jedlík e-mail, telefonický hovor alebo walk-in.

2. Vykonajte "bohaté odpovede" na webových stránkach.

Ľudia sa teraz menia, ako využívajú službu Google, návštevníci už nechcúPozrite sa na informácie, ale uprednostňujte spoločnosť Google, aby odpovedala na svoje dopyty. Ako spoločnosť spoločnosť Google investovala do tejto príležitosti zavedením"bohaté odpovede" na vyhľadávací algoritmus a zlepšenie SEO skúseností. To poskytuje presnejšie výsledky. V tomto ohľade, všetky miestne firmymajiteľ má bežné otázky, na ktoré často reagujú od klientov. Preto by bolo skvelé zaviesť bohaté odpovede na firemných webových stránkachtak, že sa objavia ako prvé, keď sa Google pýta na otázky.

3. Využívajte sociálne médiá obozretne.

Zdá sa, že väčšina miestnych podnikov sa pri rozhodovaní o sociálnych kanáloch uviazlapoužívať a ako sa má účtovať. Dôležitým pravidlom je pochopiť vašu zákaznícku základňu. Sociálne médiá nie sú novým konceptom. Vyladenievašich zákazníkov, začnite s ďalšími odborníkmi v oblasti sociálnych médií. Navyše, účtovanie na sociálnych médiách jednoducho vytvára hlas pre podnikanie v regióneokrem komunikácie s lojálnymi klientmi. Preto by podnikateľ mal dávať pozor, aby zabránil preťaženiu stránky propagačnými a špeciálnymi akciami.

4. Zostať zameraný na e-mailový marketing.

Niekoľko rokov späť, e-mailový marketing bol odložený, aby pripravil cestu pre sociálnemediálny marketing. Avšak pre väčšinu miestnych firiem e-mailový marketing je lacná a skvelá technika komunikácie so zákazníkmi. Instagrama Facebook zobrazujú príspevok iba zlomku nasledovníkov. Vyžadujú jeden, aby zaplatil, aby oslovil viac ľudí. Podnikateľ môže posielať nové položky menu,informácie o podujatiach a špeciály bezplatne pomocou e-mailu. Použitie služby MailChimp umožňuje majiteľovi firmy odosielať správy na 2 000 kontaktov, ktoré súefektívna marketingová platforma.

Záverom, vlastníci miestnych podnikov by sa mali neustále pozerať na svoje podnikaniewebových stránok, aby sa zabezpečilo, že kontaktné informácie sú v prevádzke. Ďalšie stratégie digitálneho marketingu sa potom môžu implementovať, aby sa zvýšila návštevnosťsite.

November 23, 2017