Back to Question Center
0

Ako zablokovať odkaz Spam s WordPress Plugin - Semaltové poradenstvo

1 answers:

Sprostredkovateľ spamu znečisťuje váš účet Google Analytics falošnými informáciami a využíva návštevnosť nízkej kvality na propagáciu vášho obsahu na internete. Keď váš účet Google Analytics zobrazuje veľa zobrazení, je pravdepodobné, že váš web začal prijímať falošnú návštevnosť. Spameri používajú na vytváranie príjmov rôzne techniky a po kliknutí na odkazy na sprostredkovanie spamu sa ich poradie zlepší v výsledkoch vyhľadávača . Dokonca aj vtedy, keď nekliknete na ich odkazy, zmačknú vaše prehľady služby Google Analytics a nebudete môcť zdieľať znečistené prehľady s nikým vo vašej firme. Našťastie boli niektoré doplnky WordPress navrhnuté tak, aby zabránili sprostredkovaniu spamu sprostredkovania z ovplyvnenia údajov služby Google Analytics a prístupu na vaše stránky.

Oliver King, manažér úspechu zákazníka Semalta , tu poskytuje niektoré fascinujúce otázky v tomto ohľade.

Ako začať?

Ak ste nikdy nepoužili službu Google Analytics na svojich webových stránkach, je to skvelý nástroj na začatie. Služba Google Analytics vám umožňuje zistiť, ako používatelia komunikujú s vašimi webovými stránkami. Môžete tiež zistiť, ktoré články dostávajú väčšiu návštevnosť ako ostatné. Je možné sledovať kliknutia na odkazy a spustiť rozdelené testy. Každý chce, aby jeho webové stránky boli zaznamenané na internete, ale odkazujúci spameri využívajú výhody našich SEO techník tým, že posielajú veľa falošných názorov na naše stránky. Tiež vkladajú stovky až tisíce skriptov a kódov, aby poškodili pozíciu našich stránok na internete..Ich adresy URL sa zobrazujú v službe Google Analytics a každý mesiac ovplyvňujú nespočetné množstvo webových stránok.

Prečo sa musíte obávať spamového sprostredkovateľa?

Niektorí si môžu myslieť, že odkaz spam je neškodný a bezpečný, ak niekto klikne na odkazy, ale nie je to tak. Dokonca aj vtedy, keď nekliknete na odkazy, odkaz spamu nemá vplyv na vaše prehľady služby Google Analytics. Pre malé a stredné podniky môže byť špionážna stránka sprostredkovateľa hlavnou hrozbou, pretože v budúcnosti zničí ich stránky. Ak predávate niečo na svojich webových stránkach, nemôžete zacieľovať na požadovaných zákazníkov z dôvodu spamu odkazov.

Blokovanie Referrer Spam v WordPress s pluginy

Niekoľko pluginov WordPress vám môže pomôcť udržať sprostredkovateľ spamu na minimu. Najviac vzrušujúce je, že takmer všetky tieto pluginy sú zadarmo a môžu byť inštalované rýchlo. Nie sme zodpovední za škodlivé účinky a neposkytujeme neplatenú podporu alebo inštrukcie, takže by ste mali vždy zálohovať vaše súbory pred inštaláciou ľubovoľného modulu WordPress.

SpamReferrerBlock

Jedná sa o bezplatný doplnok, známy pre použitie automaticky aktualizovaných zoznamov čiernych listov, ktoré spravuje autor. Po nainštalovaní je plugin ľahko konfigurovateľný a dá sa pohodlne pridať na vašu stránku.

Alternatívne doplnky

Niektoré nové pluginy, ako napríklad Referrer Spam Blocker a Block Referral Spam, boli predstavené pred niekoľkými týždňami, ale tieto doplnky nedostali dostatočné komentáre od kritikov, takže ich nie je možné správne posúdiť.

Upozorňujeme vás, že doplnky WordPress nemôžu zastaviť spam z 4masters.org, webmaster-traffic.com, darodar.com a co.lumb.co. Odporúčame, aby ste v účte Google Analytics filtrovali spamový odkaz, aby zabránili tomu, aby vaše stránky dostávali nepravdivé návštevy návštevníkov Source .

November 29, 2017