Back to Question Center
0

5 dôvodov, prečo dlhodobý SEO je lepšie ako krátkodobé SEO preukázané Semalt

1 answers:

Search Engine Optimization alebo SEO je stratégia používanárôznych podnikov pre internetový marketing. Ale nie je pre klientov ani zďaleka ľahké vidieť väčší obraz, pokiaľ ide o aplikáciuefektívnu internetovú marketingovú stratégiu, akonáhle väčšina z nich chce vidieť okamžité výsledky a väčšiu návštevnosť svojich stránok.To robí digitálnych obchodníkov, aby sa sústredili na krátkodobú SEO, aby získali rýchle poradie na stránkach výsledkov vyhľadávačov (SERPS). Avšak,toto nie je spôsob, ako vytvoriť trvalú online prítomnosť pre vaše podnikanie. Krátkodobá SEO funguje do istej miery do určitej mieryzameranie sa na dlhodobé SEO vám pomôže pri budovaní odmeňovania stratégie.

Michael Brown, manažér úspešnej zákazníckej služby spoločnosti Semalt Digitálne Services, dáva päť dôvodov, prečo je dlhodobá SEO stratégia výhodnejšia pre rast podnikov.

Stále sa meniace algoritmy vyhľadávača

Neustále zmeny algoritmov vyhľadávačovvyvinutý spoločnosťou Google, vyvoláva horké diskusie v oblasti digitálneho marketingu. Spoločnosť Google sa snaží poskytovať používateľom vysokokvalitné nevyžiadanú poštuwebových zdrojov, ale mnohé webové stránky majú pocit negatívneho vplyvu týchto zmien tým, že zaznamenávajú nižšie rebríčky vyhľadávania a stratu on-lineviditeľnosť. Bez neustáleho zlepšovania v praxi spoločnosti SEO nie je možné držať krok s týmito zmenami.Mali by ste zostať v bezpečí pred budúcimi aktualizáciami a uistite sa, že vaša stránka je vyhľadávač hodný..

Dobrá SEO záleží na čerstvom obsahu

Algoritmus vyhľadávacích algoritmov umiestni výškudôležitosť pravidelných aktualizácií, ktoré sú kľúčovým faktorom, ktorý vám pomáha udržiavať dobrú SEO. V skutočnosti čerstvý obsah hrá životne dôležitéúlohu v digitálnom marketingu a stáva sa súčasťou vašej dlhodobej SEO stratégie. Príspevok k úspechu vášho internetového marketingukampane je ťažké odhadnúť.

Používatelia mobilného internetu

Mobilné internetové pole prechádza neuveriteľným spôsobomrast v posledných rokoch, dnes viac ako polovica svetového internetového prenosu pochádza z mobilných zariadení. Mobilná SEO je druháneoddeliteľnými prvkami dlhodobých stratégií SEO, ktoré zabezpečujú, že používatelia internetu môžu získať prístup k obsahu prostredníctvom mobilných zariadení. tvorbawebové stránky reagujúce na veľkosť obrazovky, ktorú má používateľ, dáva zmysel vytvárať obsah, ktorý funguje správne s citlivou dynamikoua usporiadania.

linková budova

Vytvorenie spätného profilu je ústredným predmetomAlgoritmus hodnotenia Google analyzuje. Špecifická analýza sa však tiež mení. Takže krátkodobá SEO môže viesť k spamu a neetickémuprepojenie stavebných procesov, čo znamená náhodne odosielať odkazy. Pomocou budovania odkazov vo svojej dlhodobej stratégii SEO sa vyhniteGoogle sankcie a vytvoriť stratégiu vysokej kvality pre budúcnosť.

Vysoká konkurencia

Hlavným cieľom SEO je umiestniť vaše webové stránky a stránkyna najvyšších pozíciách výsledkov vyhľadávania alebo aspoň ich dostať na prvú stránku, alebo ešte lepšie, dostať sa do úryvkov spoločnosti Google. webmarketingoví používajú rôzne metódy na dosiahnutie hlavných pozícií vo výsledkoch vyhľadávania, pretože to je miesto, odkiaľ pochádza najväčšia návštevnosť. Najlepšíspôsob, ako sa tam dostať, je použiť komplexnú dlhodobú SEO stratégiu Source .

November 22, 2017