Back to Question Center
0

5 Nástroje, ktoré Semalt odporúča každému začiatku Blogger

1 answers:

Takže ste začali svoj blog. Blahoželáme! Možno chcete s ňou žiť,alebo možno chcete len zdieľať zobrazenia z vašej najnovšej dovolenky s priateľmi afamily. Či tak alebo onak, existuje veľa spôsobov, ako môžete urobiť svoj blog vyzerať úžasné a profesionálne.Julia Vashneva, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt Digital Services, odporúča nástrojektoré sú nevyhnutné pre každého, kto chce začať blog.

1. Korektor

Kontrola pravopisu je pekná, ale nie vždy správna. V závislosti od vašej blogovacej platformy(Blogger, Wordpress atď.), Nemusíte mať vôbec funkciu kontroly pravopisu. A dokoncaak si myslíte, že vaše písmo a gramatika sú na rovine s vzdelaným svetom, čitatelia to budúvšimnite si všetko, čo nie je dokonalé. V tomto prípade odporúčam gramaticky. Grammarlyje bezplatný doplnok, ktorý je určený pre praktické písanie. Automaticky kontroluje všetkyvášho písania pre bežné aj pokročilé chyby a potom ponúka návrhy na ich opravu.

2. Image Dictionary

Mali by ste mať zdroj, kde môžete získať dobre vyzerajúce obrázky zadarmo. Žijemevo vizuálnej spoločnosti a keď ľudia čítajú online, očakávajú, že budú vidieť farby agrafika..Ak sa rozhodnete pre prvé veci, ktoré nájdete na Googli, budete riskovaťnelegálne nahrávanie. Dobrou správou je, že tam sú stránky, ktoré môžuPomoc! Súbor Morgue a Wikimedia Commons sú dve miesta, kde si môžete stiahnuťfotografie bez poplatku bez súhlasu fotografa.

3. Kalendár alebo plánovač

Ľudia majú pravidelne aktualizované blogy. Časté aktualizácie znamenajú väčší a viacoddaný čitateľ, čo znamená publicitu a úspech vášho blogu. väčšinaodborníci odporúčajú aktualizovať váš blog aspoň trikrát alebo štyrikrát týždenne - aleak neplánujete svoje príspevky v predstihu, vyčerpáte nápady! niektoríblogéri uprednostňujú tradičné kalendáre s perom a papierom, zatiaľ čo iné sú v poriadkutabuľky v počítači. Či tak alebo onak, uistite sa, môžete všetko priestorvaše písanie na niekoľko nasledujúcich týždňov, aby ste nespúšťali obsah!

4. Kľúčové slovo výskumný pracovník

Kľúčové slová, SEO a značky môžu znieť ako mumbo-jumbo na nových bloggerov, aleučenie sa môže katapultovať váš blog na vrchol výsledkov vyhľadávača.Základná myšlienka za SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) vyberáslová ľudia budú hľadať, ak hľadajú váš blog. Napríklad,tento článok bude obsahovať kľúčové slová ako "blogovanie", "optimalizácia blogu" atď.Je to dobrý nápad, aby sa tieto slová opakovali vo vašich článkoch tak, aby vyhľadávaniemotory ich môžu ľahšie nájsť. Kým väčšina blogových platforiem obsahuje spôsobyvložte svoje vlastné kľúčové slová, nástroje ako Plánovač kľúčových slov Google vám môžu zobraziť, koľkoľudia hľadajú vaše kľúčové slová denne, takže môžete nájsť tie najpopulárnejšie.

5. Analytics

Opäť s technickou stránkou vecí, analytické nástroje, ako je Google Analytics, vám to povediakoľko ľudí navštívilo váš blog dnes alebo minulý týždeň alebo niečo iné. To tiežukazuje, ako čitatelia našli vaše stránky a aké vyhľadávacie termíny sú najpopulárnejšie, vysa tiež môžu dozvedieť, ktoré príspevky dostávajú najväčšiu pozornosť. Kým sú analytickédosť typické na dnešných blogových platformách, uistite sa, že rozumiete všetkým funkciámtohto nástroja, aby ste mohli sledovať vaše čitateľstvo a dozvedieť sa, čo robí váš blog vyniknúť.

Blogovanie môže byť vaša veľká hobby a výnosné povolanie, ale beh blog,vyžaduje veľa úsilia. Zo skúseností Semalta , správnych nástrojovbude do značnej miery znižovať váš skúšobný a chybový čas učenia, takže budete oveľa jednoduchšie ísť priamo na vrchol Source .

November 22, 2017