Back to Question Center
0

5 out-of-the-box spôsoby, ako zlepšiť svoje SEO so sociálnymi médiami - Insight From Semalt

1 answers:

Chcete zlepšiť svoje poradie vo vyhľadávačoch?

Máte záujem o používanie sociálnych médií na zvýšenie výkonu SEO?

Sociálne médiá majú značné výhody vo výsledkoch vyhľadávania aživá sociálna dominancia môže zlepšiť pozíciu vyhľadávania.

V tomto popise, Jason Adler, manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt Digitálne služby ponúka päť spôsobov, ktorými môžete pomocou sociálnych médií lepšie poradie vyhľadávania.

# 1: Vytvorte prepojenia s vašimi sociálnymi sieťami

Poradie spoločnosti Google bolo skôr založené na prepojení budov bez ohľadu na tokvalita odkazov, ktoré jednotlivec zvažoval - grain tech solutions. Neskôr spoločnosť Google začala uvažovať o kvalite odkazu po tom, ako si uvedomila, že ľudiamanipulovali s hodnotením pomocou falošných odkazov.

Keďže sociálne stránky sú založené na webových úradoch, odkazy na týchto stránkach súčasto považovaná za vyššiu kvalitu. Dokonca aj v prípade, že máte novú stránku na Facebooku, bude pravdepodobne zaradená vysoká kvôliÚplnú autoritu Facebooku.

# 2: Zvýšte počet svojich nasledovníkov

Stránky s obrovským počtom kvalitných nasledovníkov sú lepšie vyhľadávanémotory. Vysoko hodnotené nasledovníci sa nachádzajú na vašich platformách sociálnych médií a značný počet týchto ľudí interaguje alebo sa angažujeniektoré spôsoby.

Rozhovor môže mať formu opakovania vášho obsahu,písať recenzie v službe Google+ alebo dokonca posielať vám tweet..Ako taký, uistite sa, že počet vašich nasledovníkov sa neustále zvyšuje.

# 3: Uistite sa, že váš obsah je zdieľateľný a prehľadávateľný

Spoločenská platforma, ako je Pinterest, sprístupňuje vaše informácie avyhľadávať. Platforma podstatne podnieti zdieľanie. Používatelia uverejňujú kolky svojho záujmu na svojich fórach a šíria ho ostatnýmPinterest fanúšikovia.

Napríklad môžete vaše príspevky na Facebooku vyhľadávať pri vyhľadávanímotora tým, že prejdete na kartu nastavenia ochrany osobných údajov v službe Facebook a umožníte ostatným vyhľadávacím nástrojom prepojiť svoju časovú líniu.

# 4: Uistite sa, že vaše príspevky používajú kľúčové slová

Kľúčové slová sú dôležité pre vaše stránky, platené reklamné kampane a blogy,nemalo by vás prekvapiť, že kľúčové slová sú významné vo vašom spoločenskom obsahu.

Na Pinterest, istý spôsob, ako zaradiť do lepšej pozície vo vyhľadávačochje zabezpečiť, aby vaše dosky alebo kolíky obsahovali kľúčové slová. Podobne, vykonávanie výskumu videí YouTube môže zvýšiť návštevnosť blogu,kanál a webové stránky, ak sú zvýraznené vo vašom profile.

Použitie kľúčových slov na vašich príspevkoch na Facebooku môže tiež viesť k lepšiemu hodnoteniu.

Kľúčové slová zabezpečujú, že váš obsah je možné vyhľadávať a pri vyhľadávaní používateľovpre tieto slová, váš obsah bude prvý, kto vyskočí.

# 5: Vykonajte miestne inzeráty

Uistite sa, že váš podnik má prispôsobený záznam v službe Google +, ktorý má vášpríslušné údaje a adresu. To umožní vašim klientom skontrolovať vašu organizáciu priamo v spoločnosti Google.

Záver

Používanie sociálnych lokalít ako marketingových zásahov je veľmi odporúčané, alemôže byť dokonca ešte viac vylepšené tým, že ju využijete na zvýšenie SEO.

Jeden môže byť istý, že sociálne stránky môžu zlepšiť hodnotenie.

November 23, 2017