Back to Question Center
0

5 spôsobov, ako od Semalt o tom, ako prevziať kontrolu nad obsahom marketingu

1 answers:

Vytváranie obsahu sa môže posudzovať z rôznych hľadísk. niektorívývojárov webového obsahu vytvára obsah pre záujem publika, zatiaľ čo iní tvoria obsah v záujme vyhľadávačov. Potrebapre obsah nemožno dostatočne zdôrazniť v odvetví online. Obsah priťahuje veľký počet návštevníkov vašich webových stránokdôveru voči svojmu publiku, odpovede na otázky a tak ďalej .

Pokiaľ ide o obsahový marketing, kvalita by mala byť uprednostňovaná skôrako množstvo - wohnungen der stadt zürich. Obsah je určený hlavne pre používateľov. Pri vytváraní vášho obsahu, zvážte jeho zachovanie pôvodné, užitočné,a čerstvé. Váš obsah by mal byť relevantný aj pre prilákanie ďalších akcií a odkazov. Pred vytvorením obsahu pochopte svojich používateľov ačo potrebujú, aby im zostali neporušené. Zachovajte vysokú úroveň originality vášho obsahu tým, že necháte tok.

Nasledujúcich 5 tipov poskytlo Ryan Johnson, vedúci oddelenia predaja spoločnosti Semalt Digitálne služby vám pomôžu analyzovať a prevziať kontrolu nad obsahom marketingu.

1. Najčastejšie otázky

Byť špičkovým vývojárom webového obsahu prichádza s trochou skúseností a prijímaniakontrola marketingu obsahu ako všeobecne. Ak chcete udržať záujem používateľov, musíte vytvoriť obsah na stránkach s vysokými mierami ukončeniaalebo miery odchodov. Miera odchodov pomáha merať počet používateľov alebo návštevníkov, ktorí navštívili určitú stránku a odišli bezskontrolovať akúkoľvek inú stránku. Výstupné sadzby pomáhajú merať počet používateľov, ktorí navštívili danú stránku, potom opustili vaše webové stránky, ale malimožnosť prehliadania iných stránok pred danou stránkou.

Optimalizácia obsahu na stránkach s nízkymi priemernými časmina stránku a vysoká návštevnosť vždy zaujíma záujemcov. Vždy sa pozrite na trend obsahu na horných stránkach, aby ste získali nápadyna to, čo vyvíjať obsah, väčšinou téma zamerané na daný čas.

Pred vytvorením obsahu zvážte kontrolu na horných stránkach, aby ste mali nápadčo je trend v danom časovom rámci.

2. Vstupné stránky

Návštevníci zohrávajú kľúčovú úlohu pri konverzii po návšteve pristátiastránok. Vstupné stránky sú miesta, kde vaši používatelia začnú svoje dobrodružstvo vašej stránky. Horný obsah by sa však nemal ignorovať. správao vstupných stránkach sa nachádza pod cieľovými stránkami - ikonou, ktorá je v správaní.

Vstupná stránka pomáha vývojárom webového obsahu učiť sa princípyna stránkach s najvyššou výkonnosťou a na uplatnenie postupov na stránkach s nižším výkonom. Navštívte stránky s nízkymi mierami konverziealebo vysoké miery odchodov a opraviť problémy, ktoré môžete nájsť na týchto stránkach. Tiež vyhodnoťte postranné lišty s nesúvisiacim obsahom aobsah stránok s vysokou mierou odchodov.

Aby ste boli bezpečný, predtým, ako začnete hodnotiť, prerušte prevádzku smerom nadolna hornej a dolnej strane. Zvýšte mieru konverzie na stránkach, ktoré už vytvárajú návštevnosť, a získate rýchle víťazstváVaša SEO kampaň.

3. Exit Stránky

Vytváranie obsahu okolo rôznych tém nemusia byť pre vás cennésite. Napríklad návštevník môže navštíviť vašu lokalitu, napríklad obsah z konkrétneho kľúčového slova, prejsť cez ďalší produkt, kliknúť naň aopustiť stránku. To bude presahovať vaše stránky, aj keď to bolo najvyššie-zaradil pre určité kľúčové slovo.

Správa Exit Pages pomáha vývojárom vyhľadať stránky, ktoré odvádzajú návštevnosť.Vytvorenie úzko súvisiaceho obsahu pomáha sledovať atraktívny obsah používateľom a ten, ktorý ich odvádza. Ak jeakékoľvek šance, že vaše najvyššie výstupné stránky a najvyššie vstupné stránky sú rovnaké, máte dobrú pozíciu na zvýšenie počtu konverzií na vašom webe.

4. Tok návštev

Tok návštevníkov je veľmi kategorický a obsahuje niekoľko stĺpcov. Prvýstĺpec toku návštevníka indikuje, kam používateľ vstúpil na stránku. Druhý stĺpec zobrazuje vstupnú stránku. Rôzne blokyprietok návštevníka je spojený modrými čiarami, kde hrúbka modrej čiary zobrazuje počet návštevníkov nasledujúcichpath. Prietok návštevníka obsahuje aj červenú čiaru, ktorá označuje bod, kedy používateľ klesol.

Ak chcete zvýšiť počet konverzií, určite miesto, kde návštevníci klesajúvypnúť a produkovať obsah, ktorý sa môže replikovať s návštevníkom tok. Zvážte tiež prepojenie vašich prominentných stránok s ostatnými stránkamibudovať skúsenosti používateľov a lepší tok. Vždy strávite nejaký čas na sledovanie toho, ako používatelia komunikujú so stránkami na vašich stránkacha obsah, ktorý má účinnú kampaň SEO.

5. Nástroj Penguin

Penguin Tool je široko používaný pri porovnávaní aktualizácií algoritmu Googlea údaje služby Google Analytics. Prekrytie nástroja Penguin s inými aktualizáciami pomáha naznačiť príčinu potenciálnych výkyvovnávštevnosť vašich stránok. Aktualizácie Panda sú zamerané na duplicitný a nekvalitný obsah. Okrem toho sa bude merať aj aktualizácia Pandaúroveň pokroku vašej stránky.

Vývojári obsahu by mali vytvárať obsah pre používateľov a návštevníkov,skôr ako pre Google. Vytvorte obsah, ktorý pridáva hodnotu cieľovému publiku, klientom a čitateľom. Horeuvedenébodov vám pomôže mať účinnú kampaň SEO a prevziať kontrolu nad obsahom marketingu.

November 27, 2017