Back to Question Center
0

5 tajomstvo zvýšenie návštevnosti blogu z Semalt

1 answers:

Vytváranie článkov, ktoré sú vírusové, je najvyššou prioritou pre všetkých, ktorí spustili blog. V skutočnosti,vyžaduje si premyslené konzistentné akcie, ktoré sú vždy navzájom prepojené. Z vytvárania kvalitatívnychk rozvoju správnej stratégie sociálnych médií, každý krok je nepostrádateľný. Ivan Konovalov,Správca úspechu zákazníka Semalt Digitálne služby zdieľajú užitočné tipy, ako zvýšiť návštevnosť blogov.

1. Vytvoriť vírusový obsah

Napíšte zaujímavé a vzrušujúce články, ktoré priťahujú pozornosť čitateľov. Názov vášho článkuje najdôležitejšia vec pri písaní vírusového obsahu. Príďte s atraktívnymi titulmi, ktoré budúzachytiť pozornosť návštevníkov na internete. Ak je váš titul podráždený, potom budete najviacpravdepodobne dostanete maximálny prístup k vášmu príspevku. Okrem vytvárania dobrých titulov napíšte dlhé informačné články.Zoznámte sa s podrobnosťami o svojej téme a zaujímavým spôsobom vysvetlite svoje body. Rozpracovanépríspevok láka návštevníkov blogu, aby si prečítal celý článok. Vložte dobre vyzerajúce obrázky do vášhoaby ste čitateľovi lepšie porozumeli článku. Následne budú vaši čitateliaopäť navštívte svoj blog a prečítajte si ďalší článok.

2. Zdieľajte svoj článok viac ako raz

Ak chcete zvýšiť návštevnosť vášho blogu, musíte zacieliť viac návštevníkov. Niektorí čitatelia pristupujúinternet počas dňa a iné počas noci. Zvýšte návštevnosť vášho blogu zdieľanímváš článok niekoľkokrát počas dňa alebo mesiaca. Hlavné platformy sociálnych médií, ktoré vám môžu pomôcťmôžete to dosiahnuť pomocou Facebooku, Twitteru, Pinterestu a Google+. Zapojte sa do skupín a komunítktoré súvisia s vaším odvetvím a zdieľajú váš informačný kanál..

3. Inštalácia správneho motívu

Existuje tisíce tém na trhu. Mnohé z nich však nebudú kompatibilné s vašimiblog. To znamená, že musíte rozumne vybrať a nainštalovať ten správny. Dobrá téma by mala byť plnáktorý zabezpečí, že váš blog bude dostupný na rôznych zariadeniach vrátane stolných počítačova mobilných displejov. Mali by ste tiež vybrať tému rýchleho načítania. Keď sa vaše tému načíta rýchlo,to robí návštevníkov držať okolo svojho blogu a čítať ďalšie príspevky. Okrem toho vyberte tému, ktorá mákrásny a atraktívny dizajn.

4. Pridať tlačidlo zdieľania

Tlačidlo zdieľania vám pomôže využiť silu platforiem sociálnych médií pri dosahovaní širšieho publika.Čitatelia sú vždy ochotní zdieľať zaujímavý príspevok. Preto pridajte tlačidlo zdieľania príspevkuaby váš obsah bol vírusový. To znamená, že čitatelia budú môcť zdieľať vaše blogové príspevkyich priateľov a fanúšikov. Ako výsledok tohto zdieľania váš blog získa viac návštevnosti.

5. Komentár v iných blogoch

Komentáre sa stali mocným nástrojom, ktorý vám pomôže pri získavaní spätných odkazov a návštevnosti. Pozor naobľúbené blogy a komentovať ich témy a fóra. Zmysluplné pripomienky budú priťahovať pozornosť,a s najväčšou pravdepodobnosťou dostanete odpovede, ktoré vám poskytnú spätné odkazy. Komentáre vás vytvoria akoexpert a pomôže vám prilákať veľa návštevnosti vášho blogu.

Semantový expert Ivan Konovalov dokazuje, že dôsledná implementácia uvedených stratégií vediezvýšiť návštevnosť blogu. Takáto prax bola úspešne prijatá našimi klientmi a potvrdenájeho efektívnosti. Odteraz môžete využívať tieto tipy, ako aj profesionálne služby Semalt , aby váš blog na ďalšiu úroveň Source .

November 22, 2017