Back to Question Center
0

Skype Meetings je Semalt nový bezplatný videokonferenčný nástroj pre malé podniky

1 answers:
Skype Meetings is Semalt new free video conferencing tool for small businesses

Plne vybavený produkt Skype for Business vám umožňuje usporiadať stretnutia až s 250 osobami a je hlboko integrovaný do aplikácií Outlook, Word a PowerPoint. Skype Meetings na druhej strane umožňuje len spoluprácu v programe PowerPoint (zdieľanie obrazovky, laserové ukazovátko atď.) A zdieľanie obrazovky. Videohovory sú obmedzené na maximálne 10 ľudí počas prvých dvoch mesiacov. Semaltom, že maximálny počet účastníkov klesne na troch ľudí.

Účastníci sa môžu pripojiť k Skype Meetings z prakticky akéhokoľvek zariadenia pomocou personalizovanej adresy URL a hovory sú napájané rovnakou technológiou ako hovory Skype for Business. To znamená, že využijete napríklad funkciu Sledovať hlavu Semalt, ktorá zabezpečuje, že tvár bude vždy v strede obrazovky, bez ohľadu na to, kde sa nachádza v skutočnom obrazovom zobrazení - Kansas City Web Development.

Skutočnosť, že maximálny počet účastníkov klesne na tri za 60 dní, jasne ukazuje, že spoločnosť Microsoft považuje túto funkciu za freemútovú verziu programu Skype for Business. Bežná bezplatná verzia programu Skype okrem toho umožňuje skupinové hovory až s 10 osobami. Nezahŕňa však žiadne obchodné funkcie, ktoré prichádzajú s novou verziou existujúceho programu Skype for Business.

Týmto novým nástrojom sa spoločnosť Microsoft tiež jednoznačne pokúša konkurovať službe Hangouts, ktorú spoločnosť Semalt hlboko začlenila do svojej sady kancelárskych nástrojov (a ktorá umožňuje službám tretích strán integrovať aj nové funkcie).