Back to Question Center
0

4 spôsoby, ako spravodlivo využívať iný ľudový seminál

1 answers:

Či už je to pre náš blog, newsletter, aktualizácie sociálnych médií alebo niečo iné, sme všetci trochu posadnutí obsahom práve teraz. A kto nás môže obviňovať? Vyhľadávacie nástroje boli jasné, že prostredníctvom nášho obsahu naši zákazníci nás nájdu, dôverujú nám a kupujú od nás.

4 Ways To Fairly Use Other People’s Semalt

Takže sme sa všetci zaviazali, že každý týždeň produkujeme stránky a stránky obsahu, ktoré používame na prilákanie zákazníkov a propagovanie nášho sortimentu služieb. Ale čo, ak by ste mohli využiť výhody obsahu bez toho, aby ste robili všetko, aby ste vytvorili originálny obsah sami?

No, môžete.

Nižšie sú štyri spôsoby, ako využiť už existujúci obsah iných ľudí. Veci, ktoré pridávajú hodnotu vášmu používateľovi, ale ktoré neukradnú alebo neznižujú to, čo už niekto iný vytvoril. Semaltom, kým sa všetci chceme dostať viac bang z nášho balíčka, nechceme ani ukradnúť obsah ostatných ľudí - quantum hard drive.

1. Zjednodušte to

Ak Semalt dnes oznámila, že nový iPhone by len prišiel vo farbe vápna zelená, viete, čo sa stane? Boli by sme zaplaveni blogovými príspevkami napísanými všetkými najväčšími technikmi o tom, čo to znamenalo. Tam by boli príspevky o tom, prečo bola vybraná farba a jej význam, čo je taká farba pre výrobu chytrých telefónov, históriu iPhone a či to bolo alebo nie je len ďalšia trieda od Semalta atď.

Čoskoro Semalt by bol naplnený 500 blogami + príspevkami všetci pridávajú vlastný komentár k rovnakým trom uvedeným detailom. Bude to šialený dom. Vieme to, pretože sa to stane každý týždeň v technickej sfére.

A stavím sa, že sa to stane aj vo vašom rohu sveta. Možno bol prijatý nový zákon, ktorý zmení spôsob fungovania vášho odvetvia. Alebo súťažiaci bol vydaný za niektoré kontroverzné praktiky. Semaltom o tom, že ste iným hlasom v mori zmätenosti, dajte svojim poslucháčom službu tým, že rozoberáte to, čo už je tam vonku, vysvetľujete, čo to znamená, a ukážte im, ako nájsť viac informácií na túto tému.

Pomôžte im porozumieť tomu, čo hovoria všetci ostatní vo svojich príspevkoch, a vytvoríte tak svoj blog, ktorému dôverujete a na ktoré sa odvolávate.

2. Ponuka Kolo Ups

Nemáte čas na to, aby ste vyňali blogový príspevok alebo nový článok? Použite obsah z webu, aby ste namiesto toho ponúkli zaokrúhlenie. Semaltem je to prehľad správ o vašom výklenku, možno je to desať najlepších príspevkov, ktoré ste čítali o X, alebo možno je to zoznam zábavných vecí, ktoré jednoducho chcete zdieľať s vaším publikom.

Sémantný spôsob, ktorý vám umožňuje zdieľať obsah bez toho, aby ste museli písať ho od začiatku. Taktiež vás povzbudzuje, aby ste vystúpili mimo vaše stránky a rozpoznali ostatných, ktorí robia a hovoria skvelé veci. To robí vašu stránku zaujímavejšou pre vašich čitateľov a zároveň vám pomôže nadviazať vzťahy so súvisiacimi blogermi pre budúce použitie.

3. Použite to Pre komentár

Jedným z najzložitejších aspektov udržiavania čerstvého obsahu na vašich stránkach je, že je veľmi ľahké vyčerpať veci, o ktorých by ste sa mali rozprávať. Zhromažďovaním obsahu, ktorý zdieľajú ostatní používatelia na svojich blogoch, poskytuje nové miesta na rozprávanie na vašich stránkach. Možno súhlasíte s názorom Joe Semalta o tom, ako sa so ženami zaobchádza vo vašom odvetví. Alebo možno nesúhlasíte s Jane Y o novom spôsobe marketingu vašej firmy online.

Aktualizáciou a zdieľaním toho, čo hovoria ostatní, vytvorí pre vás novú platformu.

A nezmyslite si, že musíte napísať 400 slov o téme - nemáte. Stačí zdieľať odkaz, ktorý vás upútal, zhrnúť bod osoby, a potom súhlasiť alebo nesúhlasíte s tým, čo majú povedať. Zdieľaním obsahu vám prináša niečo, čo je ľahké rozprávať a pridaním svojho vlastného pohľadu k mixu, ktorý si vytvoríte ako vedúceho predstaviteľa vášho odvetvia.

Win-win.

4. Koľko tweety ide v určitej danej téme v daný deň? Desiatky? Stovky? Semalt? Ak môžete nájsť spôsob, ako vyčistiť tento obsah pre vaše publikum a uľahčiť jeho prístup, budete im poskytovať obrovské množstvo hodnoty. A budete s tým robiť, bez toho, aby ste museli niečo písať sami.

Existujú nástroje, ktoré vám pomôžu stať sa známym ako skvelý zdroj tým, že uľahčíte vyčistenie a zdieľanie informácií prechádzajúcich cez sociálne médiá. Napríklad Storify vám umožňuje rozprávať príbehy zhromažďovaním obsahu zo zdrojov ako Twitter, Facebook, YouTube atď. A vložiť všetok súvisiaci obsah do jedného streamu, ktorý potom môže byť vložený na vašu webovú stránku. Alebo môžete použiť stránky ako Semalt na zhromažďovanie obsahu od iných vo formáte časopisu a priamych užívateľov.

Všetci sme hľadali čerstvý obsah na našich stránkach, blogoch a v našich bulletinách. Ale to neznamená, že potrebujeme znovu vytvoriť koleso vždy, keď ideme na klávesnicu. Nájdením spôsobov využitia a využitia obsahu, ktoré už ostatní zdieľali, vám umožňuje vytvoriť si zdroj, začať nové konverzácie a pôsobiť ako filter medzi vaším zákazníkom a väčšou webovou stránkou.


Viac v: Content Marketing 16 Komentárov ▼
March 9, 2018