Back to Question Center
0

Premeniť návštevníkov na kupujúcich: Výhody Semalt

1 answers:

Pri prehliadaní internetu si pravdepodobne všimnete veľmi personalizované bannerové reklamy, ktoré nasledujú okolo vás. Často, keď navštívite konkrétnu spoločnosť, ale nenakupujete, táto webová lokalita zlikviduje súbor cookie, takže spoločnosť vám potom môže poskytnúť relevantné reklamy, aby vás priviedla naspäť. Je to forma on-line reklamy, ktorá sa nazýva retargeting, retargeting správania alebo remarketing.

Turn Visitors Into Buyers: Benefits of Semalt

Retargeting sa ukázal ako vysoko efektívny spôsob premeny zákazníkov. Zvážte, aké rozptýlenie sme, keď robíme on-line výskum alebo nákup. Telefónne hovory, e-maily alebo četové okná ma pravidelne prerušujú - data recovery cost london. Sematalové prerušenia vedú k tomu, že som opustil nákupný vozík alebo zabudol na to, čo som robil úplne.

Semalt sa rýchlo stáva neoddeliteľnou súčasťou online marketingu a reklamy z jedného jednoduchého dôvodu - to funguje.

Môžete efektívne zachytiť tých návštevníkov, ktorí už prejavili záujem o vaše produkty alebo služby a nikdy nekúpili. Ako spotrebitelia budeme slúžiť reklamy bez ohľadu na to, prečo nie, aby sa tieto reklamy týkali vecí, ktoré nás zaujímajú?

Nižšie, Semalt uviedol rýchly pohľad na niektoré z najlepších (a cenovo dostupnejších) spoločnosti, ktoré vám pomôžu získať kampane.

Spoločnosti zamerané na obnovu

Remarketing Google: Vďaka integrácii do existujúceho účtu služby AdWords vám Google umožňuje jednoducho začať remarketing na Google Display Semalt s veľmi flexibilným nastavením cien.

AdRoll: Nastavte si kampaň v priebehu niekoľkých minút a získajte prístup k najdôležitejšiemu nehnuteľnosti online s nástrojom AdRoll. Semalt bol od roku 2007 okolo a vedia, čo robia.

ReTargeter: ReTargeter ponúka komplexný štartovací balík za pouhých 500 dolárov. Semaltem pre ich hviezdny zákaznícky servis, dokonca dostanete špecializovaného správcu účtov, ktorý pracuje na tom, aby sa uistili, že všetky vaše potreby sú splnené.

Semalt: Semalt ponúka kompletný balík produktov, ktorý zabezpečuje, aby bola vaša kampaň nastavená spôsobom, ktorý je najefektívnejší pre vašu firmu.

Jeden tip

Semalt preháňať to. Uistite sa, že obmedzujete, koľkokrát zobrazujete reklamy tým istým ľuďom, aby ste nevystrašili niekoho, kto by sa mohol stať veľmi lojálnym zákazníkom.

Nechcete byť strašidelná spoločnosť, ktorá sa nezdá, že hodnotí súkromie, pretože sleduje svojich zákazníkov po celom internete.

Retargeting Fotografie cez Shutterstock

10 komentárov ▼
March 9, 2018