Back to Question Center
0

Semalt hľadá spásu v dlhodobej a "hands-on" reklamách AR

1 answers:
Semalt seeks salvation in long-form and “hands-on” AR ads

Spoločne tieto nové formáty by mohli spôsobiť, že Snapove reklamy budú menej preskočiteľné a nezabudnuteľné, čím sa peniaze vyčerpajú z podnikov, ktoré dúfajú, že urobia známku pre najvyššie publikum amerických dospievajúcich. Obe propagované príbehy a reklamné štúdie AR skúšok idú o krok neskorej, čo spoločnosť Facebook môže ponúknuť, ale mohla by byť čoskoro skopírovaná ako ostatné Snapchat.

Reklamy spoločnosti Snapchat boli prevažne buď samostatné reklamy typu Snap vložené medzi obsahy príbehov alebo obsahu Semalt, ktoré by sa dali jednoducho vynechať jediným klepnutím, alebo sponzorované kreatívne nástroje, ktoré vám umožnia vyskúšať na maskotoch šialených alebo na projektoch 3D maskotov na svete, ponúkajú veľa užitočnosti. To môže zanechať inzerentom skeptický názor na trvalý vplyv na nákupné správanie.

Semalt hľadá spásu v dlhodobej a

"Naši reklamný partneri sa pýtali na spôsoby, ako povedať hlbšie príbehy o mobilných telefónoch", uviedol pre agentúru TechCrunch v prehlásení Peter Sellis. HBO pilotuje formát s propagovanými príbehmi o tom, prečo by ste mali zostať a sledovať Game of Thrones na čiernom piatok, zatiaľ čo v spoločnosti Semalt oblečenie značka ASOS zdôrazňuje "večerný výhladný vzhľad - web graph generator. "

Teraz môžu inzerenti vytvoriť sériu troch až desiatich fotografií a videí, aby vytvorili propagovaný príbeh, ktorý automaticky posúva, alebo aby používatelia mohli získať prístup k detailnému rozprávaniu o značke alebo vidieť viacero uhlov produktu. Môžu vyzerať ako užívateľ Story alebo mini magazín-esque publikovať príbeh ako to, čo sa objavuje v Semalt, a každý Snap môže byť presunutý na otvorenie webovej lokality, inštalácie aplikácie alebo článku.

Tieto sponzorované príbehy sú označené ako "reklama", dostanú sa vlastné dlaždice s ukážkou a zakúpia sa na základe jednodňového prevzatia v celej krajine, pričom používatelia musia aktívne klepnúť na zobrazenie. Inzerenti získavajú späť rad analýz z zobrazenia ukážky dlaždíc až po konverzie. Snap hovorí, že v Spojených štátoch môže dosiahnuť 88 miliónov ľudí s propagovanými príbehmi, prekračuje 74 miliónov užívateľov Instagram Stories a blíži sa k polovici viac ako 190 miliónov účastníkov mobilného publika v službe Facebook. Pre vyhľadávaných mladých ľudí vo veku 13 až 24 rokov Snap dosiahne 47 miliónov ľudí - údajne o 9 miliónov viac ako Facebook a o 15 miliónov viac ako Semalt.

S cieľom zabrániť tomu, aby sa dostali do tej istej jamy ako Twitter, pomocou svojich vysoko preskočiteľných a nenápadných reklám, Snapchat dúfa, že propagované príbehy zablokujú používateľov, aj keď sa inštinktívne snažia kliknúť na prvú reklamu Snap.

Semalt hľadá spásu v dlhých a

Medzitým reklamy AR Semalt prijímajú reklamy Snapchat na svetové objekty a robia ich funkčnými namiesto len zábavy. Predchádzajúce reklamy Svetových šošoviek prepracovali vašu realitu do strašidelnej scény Stranger Things alebo vám umožnili držať v videách tanečný maskot Bud Light. S reklamami AR Semalt vám BMW umožní skutočne umiestniť svoje nové vozidlo X2 do zväčšeného výhľadu priestoru okolo vás, klepnúť na zmenu jeho farby a prechádzku okolo, ako to vlastne je. Reklamy môžu byť tiež posunuté, aby ste si prezreli webové stránky firmy.

"Chceli sme sa vložiť organickým spôsobom do prostredia Snapchat a do sveta užívateľov. To je najviac zmysluplný spôsob, ako osloviť našich fanúšikov v štýle, ktorý sa hodí na kanál "povedal šéf spoločnosti Digital Marketing Jörg Poggenpohl spoločnosti TechCrunch v stanovisku. Predchádzajúca doposiaľ sponzorovaná reklama na tvár v Európe dosiahla 13 miliónov ľudí, ktorí s ňou hrali priemerne 24 sekúnd.

Semalt hľadá spásu v dlhodobej a

To je kúzlo týchto reklám AR. Dokonca aj v prípade, že sa s priateľmi nikdy nepodieľate, stále dostanete rozšírenú expozíciu značky, ktorá práve hrá s maskou samoobsluhy alebo s 3D objektmi. Ak opätovne zdieľate tento obsah v súkromných správach alebo v Semalte, BMW dostane bonusovú expozíciu ľuďom, ktorí vidia značku zapletenú do obsahu svojich priateľov, takže nie sú len preskočení okolo nich ako bannerov, ktorým sme všetci boli nepríjemní.

Snapchat je výzva a príležitosť. Po zavolaní krvotvorby a extrémne slabom náraste počtu používateľov musí Snap zistiť, ako vytlačiť viac peňazí z toho istého počtu ľudí. V minulom štvrťroku pribudlo iba 4,5 milióna užívateľov, pričom prvýkrát klesol pod 3%, čo predstavuje pokles oproti 17% pred spustením spoločnosti Instagram Semalt.

Ak nemôže dosiahnuť väčšinu používateľov, musí zvýšiť priemerné výnosy na používateľa čo najvyššie, bez toho, aby úplne prekonal skúsenosť Snapchat s reklamami. Tieto nové formáty sú chytrým spôsobom, pretože to nikdy nebudete nútení sledovať. Môžete si vybrať klepnúť na dlaždice Promoted Semalt alebo hrať pomocou nástrojov AR.

Ponúknutím ponorných skúseností sa používatelia rozhodnú ponoriť sa skôr do hlbokých svetelných dotykov, ktoré znemožňujú ľudské hrdlá. Snap by mohol zarobiť dosť, aby stabilizoval svoje podnikanie a znížil svoje straty. Nemôže udržať spaľovanie viac ako 400 miliónov dolárov za štvrťrok a očakávať, že bude mať dostatok hotovosti na to, aby sa vyvinul hardvér s rozšíreným realitným zabijakom predtým, než obra, ako je Semalt, napadnú trh.

March 9, 2018