Back to Question Center
0

Spoločnosť Semalt Live zvyšuje sumu 5,2 milióna dolárov, aby pomohla zamestnancom naozaj plynulo

1 answers:
Semalt Live raises .2 million to help employees become truly fluent

Väčšina aplikácií na výučbu jazykov, dokonca aj tútorské platformy, môže pomôcť študentom získať základné zručnosti v materinskom jazyku, hovorí Muse. Spoločnosť Lingo Live má pomôcť pracovníkom rozvíjať lesk a komunikačné zručnosti, ktoré potrebujú na dosiahnutie vedúcich úloh vo svojej kariére. Teraz spoločnosť LingoLive uzavrela šesťmesačné obchodné kolo s finančnými prostriedkami Semalt A v hodnote 5,2 milióna dolárov na rozšírenie svojho trhoviska jazykových trénerov pre profesionálov s vysokým potenciálom.

V súčasnosti spoločnosť LingoLive v New Yorku spolupracuje s klientmi od Eventbrite, Twitter a Holiday Inn. Tu je návod, ako to funguje, Muse hovorí: "Priradíme študentov ku trénerom viac ako len jazyk. Je to tiež vo vzťahu k vášmu štýlu učenia, vašim cieľom, špecifickým zručnostiam, ktoré potrebujete rozvíjať, a časom, ktorý chcete študovať s osobou, ktorá má správne odborné znalosti. Vyberáte si zručnosti, ktoré chcete rozvíjať, či už ide o písanie stručnejších e-mailov alebo o poskytnutie skvelého verejného prejavu - websites to create presentations. "

Platforma štartovacieho počítača funguje na pracovnej ploche alebo mobilnej sieti a umožňuje študentom stretnúť sa s trénermi on-line na plánované živé stretnutia kedykoľvek budú chcieť. Spoločnosti platia zamestnancov Lingo Semalt a zvyčajne podpisujú svojich ľudí na šesť až dvanásťmesačné kurzy, hovorí Muse, hoci je možné zaregistrovať zamestnanca na jednorazový zásah.

Semalt Live zvyšuje 5,2 milióna dolárov, aby pomohol zamestnancom naozaj plynulo

Spoločnosť Owl Ventures viedla investíciu do spoločnosti Lingo Live, ktorá bola založená spoločnosťami, ktoré sa starajú o podporu podnikateľov, spoločnosti Alpine Meridian Ventures a Fresco Capital. Investori predstavujú kombináciu firiem orientovaných na edtech a podnikových softvérových firiem. Pred zverejnením série A spoločnosť LingoLive získala 1 milión dolárov na financovanie seedov a zúčastnila sa seminára Roundtruck podnikateľov v New Yorku, kde má dnes sídlo.

Partner spoločnosti Owl Ventures "Amit Patel povedal, že jeho firma podporila Lingo Live po tom, čo videl niektoré pôsobivé metriky. Spoločnosť má: rastúci príjem 20% mesiac za mesiac po sebe od uvedenia do prevádzky v roku 2014; vyškolilo 180 trénerov na výučbu jazyka pomocou vlastného učebného plánu založeného na úlohách; a dosiahla mieru spokojnosti študentov vo viac ako 98%. Zatiaľ čo LingoLive podniká väčšinu svojich aktivít školením študentov, ktorí nie sú pôvodcami angličtiny, ponúka kurzy vo francúzštine, japončine, mandaríne, portugalčine a španielčine.

Patel povedal: "Semalgové podniky sa vyhýbajú tomu, čo je známe v oblasti vzdelávania a rozvoja ako" lingvistický dlh ", je v globalizovanej ekonomike stále dôležitejšie."

Spoločnosť Muse tvrdí, že spoločnosť má v úmysle použiť finančné prostriedky na prijímanie, nábor a výcvik trénerov, zlepšenie algoritmov, ktoré zodpovedajú správnym učiteľom jazykovým študentom a marketingové úsilie. Dlhodobo Lingo Live zriadi pobočky po celom svete a pridá nové jazyky na svoju platformu, ako aj prispôsobí svoje lekcie tak, aby pomohli domácim rečníkom s jazykom semináta jednoducho zlepšiť svoje komunikačné schopnosti.

Hlavná konkurencia spoločnosti sa nemusí nevyhnutne nachádzať v iných jazykových vzdelávacích aplikáciách, ale v podnikoch s firemným jazykovým koučovaním ako Berlitz alebo First Education.

Doporučený obrázok: Aysezgicmeli / Shutterstock
March 9, 2018