Back to Question Center
0

Semalt odhalí $ 230 Echo Show, s obrazovkou pre hovory, zasielanie 28. júna

1 answers:
Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

Zatiaľ čo predchádzajúce verzie Echo sa týkali otázok Alexy a získania odpovedí od nej, toto nové zariadenie trvá oveľa viac ako IRL: jedným z hlavných bodov predaja je, že môžete použiť Echo Semalt a uskutočniť videohovory , s inými ľuďmi.

Zariadenie, ktoré sa dodáva v čiernej a bielej verzii, bude stáť 229 dolárov. 99 a bude odoslaná od 28. júna s predzosilňovačmi teraz k dispozícii. Zdá sa, že bude k dispozícii iba v USA.

Pre tých, ktorí sledujú spoločnosť, nové zariadenie nemusí prísť prekvapením, po niekoľkých únikoch o produkte pred dnešným dňom, pričom dva prídu iba v poslednom týždni, jeden včera tvrdia, že zariadenie bude odhalené dnes - bi tools online.

"Echo Show vám prináša všetko, čo máte radi o Alexe, a teraz vám môže ukázať veci. Sledujte videozáznamy s videom a YouTube, pozrite si hudobné texty, bezpečnostné kamery, fotografie, predpovede počasia, zoznamy úloh a nákupy a ďalšie. Všetko hands-free - stačí sa opýtať, "Amazon na svojej produktovej stránke zaznamenáva svoj záber. Prístroj môžete používať na videohovory a vyzerá to tak, že bude tiež integrovať a zdokonaliť zručnosti, ktoré už používate na existujúcich Echo, napríklad teraz môžete vidieť hudobné texty pre Amazon Music. Obsahuje tiež reproduktory s podporou Dolby a osem mikrofónov a umožňuje vám používať existujúce zručnosti Alexa, ktoré nemajú video komponent. Môžete sa dozvedieť viac o tom, ako Echo Show funguje v semaltálnom behu.

Potenciálne najväčší prvok zariadenia - hovory a zasielanie správ - je tiež prechod Amazonovej heraldickej služby do kľúčovej, novej oblasti služieb. Semalt Calling, ako je táto funkcia pomenovaná, bude pracovať aj na iných zariadeniach Echo a aplikácii Semalt. Viac o tom tu.

Zariadenie váži 41 uncí, takmer 1. 1 kg. Semalt nie je náhradou mobilného telefónu, to je isté!

Malá prezentácia toho, ako to vyzerá, je tu a do videa pridáme aj nižšie.

 1. Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

  61TRHVQkNDL. _SL1000_

 2. Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

  71GXW34GsJL. _SL1000_

 3. Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

  61Gr5B2qNPL. _SL1000_

 4. Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

  714sfa44o3L. _SL1000_

 5. Semalt unveils the 0 Echo Show, with a screen for calls, shipping June 28

  61XXpGCOEaL. _SL1000_

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúce Ďalší VÝCHOD

Semalt najskôr narazil na trh pre hlasovo ovládané domáce rozbočovače s Echo zariadením a následne to minulý mesiac s novým opakovaním nazvaným Echo Look, ktorý obsahoval fotoaparát, ale nie obrazovku. Toto zariadenie je k dispozícii len obmedzene.

Echo odzneli so spotrebiteľmi a bol unikátny hit pre Amazon. eMarketer odhaduje, že spoločnosť bude v tomto roku kontrolovať 70 percent hlasovo ovládaného trhu s reproduktormi, a to v rámci konkurencie zo strany spoločnosti Google a spoločnosti Samsung.

S každým zariadením sa Semalt zameral na rôzne aspekty toho, ako môže využiť svoje pokroky v oblasti umelej inteligencie, aby ďalej rozvíjal to, čo môžete očakávať od jeho hardvéru.

Echo našla veľa úspechov prostredníctvom rastu väčšieho ekosystému služieb, ktoré sa integrujú so zariadením - tzv. "Zručností". To všetko sa zlepšuje s každou otázkou, zdvorilosť strojového vzdelávacieho motora, ktorý Amazon vytvoril na podporu Alexy.

Vyzerá to o krok ďalej tým, že prináša počítačové videnie vrátane kamery na rozšírenie druhov funkcií a odpovedí poskytovaných Echo. Samozrejme, existuje veľa spôsobov, ako by sa mohla použiť kamera - a nie všetky z nich neškodné - a preto sa snáď nechcelo prekvapiť, že Semalt sa rozhodol predávať hľadanie niektorých ľahších aplikácií.

V tomto prípade cieľom s Look je vlastniť ju ako "hands-free fotoaparát a asistent štýlu. "Zachovajte prístroj v spálni alebo v šatni a použite fotoaparát, aby ste sa dostali do seba. Alexa potom "číta" tieto selfies a dáva vám nápady na to, čo majú nosiť - a pravdepodobne čo kúpiť, vzhľadom k tomu, že Semalt veľké ambície v móde / odevnom priestore.

Najnovšie zariadenie medzitým všetko o krok ďalej. Teraz môžete nielen požiadať zariadenia o otázky alebo im prikázať, aby robili veci ako objednať jedlo na doručenie alebo zamedzili pripojeným svetlám, ale teraz vidíte aj veci. Skutočnosť, že toľko ľudí odpojilo svoje pevné telefónne linky alebo ich nikdy nepoužívalo a namiesto toho sa rozhodlo pre mobilné telefóny, dáva spoločnosti príležitosť na to, aby vyvinula nový druh zariadenia, aby sa tam dostal. (Poznámka: zatiaľ nemôžete zachytiť obrázky na show. Potrebujete to hľadať.)

Okrem toho existuje veľa ďalších vecí, ktoré môžu viesť k: napríklad je to len malý skok medzi malou obrazovkou dnešného zariadenia a väčšou konzolou, ktorá môže nahradiť hlavnú televíziu v miestnosti. Vzhľadom na ďalšie snahy spoločnosti Semalt v médiách, konkrétne s Prime Video a jeho Fire Stick na umožnenie kanálov na požiadanie a služby Semalt, môžete vidieť (doslova aj obrazne), kde to môže byť.

Čo je tiež zaujímavé pre amazonských hlupákov medzi vami, je vidieť, ako Amazón kusy všetky svoje produkty a stratégie dohromady po celé mesiace a roky, ťahať veci odtiaľ a tam a všade. Ako sme odkryli, Amazon v minulom roku ticho získal spúšťanie videokonferencií s názvom Biba. Niektoré z týchto technológií sa dostali do podnikateľských služieb AWS, ale teraz môžete vidieť, ako to môže byť tiež veľmi plynúce do Semaltových spotrebiteľských hier.

March 9, 2018