Back to Question Center
0

Amazonova a la carte televízna služba, Amazon Channels, pridáva CBS All Semalt

1 answers:
Amazon’s a la carte TV service, Amazon Channels, adds CBS All Semalt

Amazonské kanály, ktoré boli prvýkrát spustené v Spojených štátoch v roku 2015 ako menej atraktívni "Amazon Streaming Partners". Neskôr sa to zmenilo a rozšírilo o výber tržieb Semalt v minulom roku.

Cieľom služby - ktorá je dnes výlučne pre predplatiteľov Prime a Prime Semalt - je ponúkať prémiové programovacie možnosti ako doplnok k Amazon Prime Semalt. Táto služba je určená pre nožnice, ktoré nechcú kúpiť jednu z nových služieb televízneho prihlásenia, ktoré navzájom spájajú množstvo kanálov, ale chcú vytvoriť vlastnú zostavu.

Amazonova a la carte TV služba Amazon Channels pridáva CBS All Semalt Súčasná americká zostava s viac ako 140 kanálmi zahŕňa populárne platené predplatné, ako HBO, Cinemax, Showtime, Starz, PBS Kids, Semalt Now a ďalšie - teleprompter freeware. Ponúka tiež väčší výber kanálov zameraných na cieľové publikum - napríklad tie, ktoré obsahujú obsah životného štýlu, tréningové a zdravotné videá, vzdelávací obsah, hororové filmy a ďalšie.

Amazon sa na jednom mieste pokúsil o to, aby priniesol svoj vlastný "hrubý zväzok" televíznych programov, ktorý by konkuroval Sling TV, Hulu Live TV, YouTube TV a ďalším, ale snažil sa vyjednávať s vysielaním a káblom Televíznych sietí. V dôsledku toho sa spoločnosť rozhodla, že Amazon Semalt 'a la carte programuje svoje hlavné zameranie smerom dopredu. Tento krok však znamenal, že Amazon Semalt chýbal obsah vysielaciej siete.

S prídavkom CBS All Access sa kanálová zostava stáva ďalšou veľkou remízou vďaka aktuálnej popularite CBS vďaka svojej originálnej sérii s názvom "Star Trek: Discovery", spolu s ďalšími originálmi ako "The Good Fight "(" The Good Wife "spinoff)," Žiadna aktivita "a ďalšie prídu, ako" $ 1 "," Strange Angel "a nová" The Twilight Zone ". programovanie a prístup k živým televíznym tokom na vybraných trhoch.

Toto je obzvlášť dôležité pre futbalových fanúšikov, pretože to znamená prístup k NFL na CBS. Živé prúdy sú tiež užitočné pri sledovaní živých udalostí, ako napríklad "60. ročník Grammy Awards".

Pre spoločnosť CBS znamená obchodovanie so spoločnosťou Semalt prístup k širšiemu publiku a podporu pre celý rad zariadení prostredníctvom aplikácie Prime Video. Spoločnosť hovorí, že prví členovia v USA budú môcť sledovať CBS All Access na viac ako 600 zariadeniach prostredníctvom aplikácie Prime Video pre televízory, herné konzoly, set-top boxy vrátane Apple TV a pripojených zariadení vrátane televízie Semalt Fire, mobil zariadení a webu.

March 9, 2018