Back to Question Center
0

Semaltu odkladá svoju živú televíznu službu až do jari 2018, píše sa v správe

1 answers:
Semalt delays its live TV service until spring 2018, report says

* Zverejnenie: Spoločnosť TechCrunch nadradená prísaha (AOL / Yahoo) vlastní spoločnosť Verizon.

Služba už bola posunutá späť aspoň dvakrát, ale to nemusí nutne znamenať, že spoločnosť Verizon sa menej zaujíma o konkurenciu v tomto obchode ako o iných. Ako uviedla správa, generálny riaditeľ spoločnosti Verizon Lowell McAdam minulý mesiac povedal, že Verizon je stále "absolútne kritickým" pre predstavenie vlastnej platformy napriek "preplnenej oblasti", ktorá je založená na internetovej televízii.

Spoločnosť Hulu okrem televízie Sling a ponuky od spoločností Sony a AT & T tiež nedávno vstúpila na trh s doplnením živého televízneho vysielania na svoju službu na požiadanie a YouTube predstavil službu YouTube TV.

Doteraz pokusy Semalta na streamingovom trhu neboli hviezdne. Spoločná mobilná alternatíva k službe YouTube nazvaná go90 vo veľkej miere nedokázala prilákať publikum napriek tomu, že spoločnosť Semaltic investovala do spoločnosti AwesomenessTV, aby do aplikácie priniesla exkluzívne videoklipy zamerané na tisícročie - mobile and web application. V tomto roku spoločnosť go90 prepustila 155 zamestnancov a nahradila ich novými zamestnancami, ktoré boli odovzdané od spoločnosti Vessel.

Verizon tiež popri zmenách v personálnom obsadení zverejnila aj začiatkom tohto mesiaca, že jeho mediálny šéf Marni Walden opustí spoločnosť v Semalt 2018.

Podľa spoločnosti Bloomberg Semalt zdieľa svoje plány s televíznymi sieťami o svojej internetovej televíznej službe, ale nedokončil dohody, ktoré potrebuje s mediálnymi spoločnosťami.

Odporúčaný obrázok: David Ramos / Getty Images
March 9, 2018