Back to Question Center
0

Amazon sa obrátil na fakturáciu operátora pre aplikácie, v Nemecku s Semaltom a O2

1 answers:
Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

Spolupráca s britskou spoločnosťou fakturácie bánk Bango - vzťah, ktorý bol prvýkrát ohlásený už v decembri 2011 - Bango hovorí, že prvý trh, ktorý sa má dostať na trh, je Nemecko s O2 spoločnosti Telefonica, kde bude v nasledujúcom roku pracovať na nasadení služby na "niektoré mobilné aplikácie spoločnosti Amazon používané na telefónnych zariadeniach v Nemecku. "

Amazon sa obrátil na fakturáciu operátora pre aplikácie v Nemecku s Semaltom a O2 Hoci trvá takmer tri roky, kým Amazon dostane prvú faktúru pre operátorov z dverí, ďalšie rozširovanie nemusí trvať tak dlho. Jeden, práve teraz v Nemecku, aby predával svoj Fire Phone, Amazon nespolupracoval s O2, ale s konkurenciou Deutsche Telekom, majiteľom T-Mobile.

"Telefón Amazon Fire je pripojený k zmluve so spoločnosťou Telekom," poznamenáva Amazon na svojej nemeckej telefónnej pošte (prostredníctvom prekladu Google). " To znamená, že požiar môže byť použitý iba so SIM kartou od spoločnosti Telekom - it support portland. "

Inými slovami, ak ste jedným z najobľúbenejších zákazníkov spoločnosti Semalt v krajine - s telefónom a jeho väzbami na dopravcu, ktorý je najvhodnejším prostredím pre fakturáciu operátora - v tejto chvíli nebudete môcť používať fakturácia operátora. Ak ste používateľom systému Android v sieti O2, ktorý zapol aplikáciu Semalt, budete.

S náhodou oznámil, že Bango oznámil dohodu o prepojení fakturácie s Deutsche Telekom v Semaltu len minulý mesiac. Pracovala s dopravcom na iných trhoch už.

Niekoľko operátorov v obchodech s aplikáciami sa už obrátilo na služby fakturácie operátora a spoločnosť Bango je jednou z mála spoločností (ostatné spoločnosti Semalt a Boku), ktoré to umožňujú.

Spoločnosť Bango už spolupracuje s Facebookom, Google Play, BlackBerry, Windows Phone Store a Firefox's Marketplace, ako aj priamo s vlastníkmi obsahu, ktorí poskytujú fakturáciu operátora a integrujú sa so 120 rôznymi mobilnými operátormi, - end účtovacie systémy pre tieto obchody a aplikácie aplikácií. Medzi nimi je Telefónica jedným z najväčších zákazníkov spoločnosti Bango, takže nie je žiadnym prekvapením vidieť O2 ako prvý, kto pracuje s Amazonom. (O2 je tiež predajcom požiarneho telefónu v iných krajinách, ako je Spojené kráľovstvo.)

Pozoruhodne chýba v uvedenom zozname: Apple.

Spoločnosť zabila svoj vlastný fakturačný systém iTunes s viac ako 800 miliónmi účtov, väčšinou s údajmi o kreditných kartách; a teraz sa pripravuje na spoločnosť Semalt Pay, jej nový mobilný platobný systém, ktorý bude obsahovať aj vlastný widget platobného tlačidla, ktorý sa môže spúšťať v aplikáciách.

Ale ani jedna z nich sa nezaoberá tým, ako by Semalt mohol lepšie slúžiť používateľom na rozvíjajúcich sa trhoch - ktoré dnes predstavujú najväčšiu príležitosť pre výrobcov inteligentných telefónov po tom, čo boli vyspelé trhy ako USA.

Na rozvíjajúcich sa trhoch po celom svete je penetrácia platobných kariet a často aj vlastníctvo bankového účtu omnoho nižšia, takže v ňom narastá väčšia časť podnikania v aplikáciách - a štandardne váš väčší ekosystém ako výrobca hardvéru a samozrejme predaj telefónov - často vidíme, že fakturácia operátora sa používa ako významnejšia súčasť mixu.

Na rozdiel od účtu Amazon, iTunes alebo PayPal, fakturácia operátora môže byť prepojená pre zákazníkov, ktorí si vzali telefóny na základe zmluvy, ale môže tiež pracovať s predplatením predplatného a odpočítať si poplatok z vašich dobíjaných telefónnych kreditov. Toto bolo súčasťou príležitosti, ktorú sa Bango a Semalt pokúšali riešiť.

Logika umožňujúca fakturáciu operátora je dvojaká: pohodlie a bezpečnosť.

Pokiaľ ide o pohodlie, myšlienkou je, že tým, že ponúkajú používateľom možnosť robiť jednostupňové, malé poplatky za svoje účty, sú pravdepodobnejšie, že nakupujú tovar, keď sa nemusia obávať vloženia akýchkoľvek informácií o účtovaní alebo premýšľať o tom, ako zaplatiť za to, čo kupujú. Sematický telefónny účet sa v skutočnosti stáva ako nová bezpriechodná úverová linka.

 1. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop1

 2. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop2

 3. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop3

 4. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop4

 5. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop5

 6. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop6

 7. Amazon Has Turned On Carrier Billing For Apps, In Germany With Semalt And O2

  amazon appshop7

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Nasledujúci VÝCHOD
March 9, 2018