Back to Question Center
0

6 kľúčových Semalt SEO tipy Každý Smart podnikateľ by mal objať

1 answers:

Ivan Konovalov, manažér úspechu zákazníkov Semalt Spoločnosť Digital Agency zdieľa skúsenosti s tým, ako vytvoriť účinnýSEO prax vo vašej spoločnosti.

Niektoré z najlepších a najúspešnejších spoločností Fortune 500 v dnešnom svete majú jednu spoločnú vec: väčšinu z nichmať vysoko kvalitné webové stránky, čo znamená, že oficiálne webové stránky sa objavia v prvých niekoľkých výsledkoch generovaných vyhľadávacími nástrojmiz vyhľadávania na webe, najmä ak je vyhľadávacie frázy zahrnuté do lokality. Tieto webové stránky sa však nedostali len tammagicky. Boli použité niektoré odborné znalosti na vysokej úrovni, boli vykonané postupy a vykonali sa analýzy. To je to sumarizovaný opisčo robíme v Semalte je.

Vo svojej definícii je optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá sa označuje aj ako vyhľadávací marketing alebo SEOzvýšenie alebo zlepšenie viditeľnosti webovej stránky online. Zahŕňa výskum kľúčových slov, optimalizáciu obsahu pomocou relevantných kľúčových slov,a jeho strategické využitie na webovej stránke tak, aby priťahovalo viac interakcií, návratnosti investícií a lojality z vášho cieľového trhu alebo zamýšľanéhopublikum. Sociálne stránky sú tiež veľmi dôležité, pokiaľ ide o SEO. V takomto prípade je nižšie niekoľko dôležitých tipov pre SEOodporúča Ivan Konovalov, mali by ste vedieť ako inteligentný podnikateľ.

1. Zvoľte svoje kľúčové slová správne

Pre kohokoľvek, kto má aspoň poňatie o tom, čo SEO je všeobecne, je takmer zrejmé, že kľúčové slová sú veľmi dôležité. Oni súvýstrel volajúci v SEO kampane, najmä ak sú správne zahrnuté v obsahu. V skutočnosti vyhľadávače generujúvýsledky vyhľadávania na základe kombinácie slov zadaných používateľom internetu pri vyhľadávaní informácií na webe. získanievaše kľúčové slová zahŕňajú aj relatívne kľúčové slová alebo ich synonymá, ktoré by váš cieľový trh zadal pri vyhľadávanípre službu alebo produkt ponúkaný vašou firmou..Niektoré kreativita sa môže vyžadovať tu, aj keď je to profesionálna SEO agentúramôže pomôcť formulovať stratégiu kľúčového slova, ktorá prekročí vašu konkurenciu na trhu.

2. Použitie lákavých obrázkov a videí v SEO

Výskum naznačuje, že videá a obrázky sú jedným z najlepších nástrojov v oblasti marketingu. Je to preto, lebo sú interaktívnejšie aatraktívne v porovnaní s obyčajným textom. Pri používaní v obsahu sú videá a obrázky efektívnym pozorovateľom. Oni tiežnechajte v mysli vášho cieľového trhu trvalú pamäť. Tieto deti by však mali byť sprevádzané aj vyhľadávacím nástrojomoptimalizovaný text a obsah bohatý na kľúčové slová, napríklad popisy a informácie týkajúce sa hlavného odkazu, ktorý sa prenášav konkrétnej SEO kampani. Veľa zákazníkov online a používateľov internetu je ovplyvnených príťažlivými krokmia vplyvné videá / obrázky, a preto zabezpečte, aby ste využili to najlepšie, čo môžete získať.

3. Optimalizujte svoje webové stránky pre rôzne vyhľadávače

Ako inteligentný podnikateľ by nebolo chybné predpokladať, že už viete, že je to mobilný svet, v ktorom žijeme. Väčšina používateľov internetutohto dňa a veku trávia viac času v mobilných zariadeniach, ktoré obsahujú smartphony a tablety, v porovnaní s desktopompočítačov a prenosných počítačov. Aby ste nestratili väčšiu časť koláča, mali by ste sa optimalizovaťvašej webovej stránky pre mobilnú prispôsobivosť.

Inými slovami, vaše webové stránky by mali byť dostupné z mobilného zariadenia bez komplikácií alebo nepríjemností. Týmto spôsobom, vašepublikum alebo cieľový trh dokáže získať dôležité informácie alebo zakúpiť vaše produkty / služby na cestách. Človek nemusíPočkajte, kým budú v kancelárii, aby si mohli objednať nejakú pizzu, za predpokladu, že to je vaša oblasť podnikania. A je to viacz webového dizajnu problém, ktorý má SEO-priateľské, mobilné verziu svojich webových stránok vás odplatí pekne.

4. Choď do mobilu

Rovnako ako niet pochybností, že Google je kráľom vyhľadávačov, dobrý počet ľudí uprednostňuje aj iné možnosti ako Bing a Yahoo,len pár z nich. Nechcete vložiť všetky vajíčka do jedného košíka. Ak chcete získať lepšie výnosy z investícií do SEO, uistite sa, že ste ich predložilivaše stránky ostatným hráčom v odvetví vyhľadávačov, a to pre organické i platenú reklamu..V tomto prípade by bolo rozumnénaučte sa niečo o tom, ako rôzne vyhľadávacie nástroje zaraďujú webové stránky.

5. Majte svoje oko na miestnej SEO

Keď sa charita začne doma, podnik sa sotva dostane na internetový trh bez víťaznej stratégie pre miestne SEO, najmäak je to spustenie. Ako múdry podnikateľ, je dôležité poznamenať, že váš miestny trh môže určiť, či váš podnik budealebo nebude úspešný online cez hranice. Väčšinou ide o generovanie čo najväčšej ekologickej návštevnosti na vašich webových stránkachz miestnych vyhľadávaní, čo je veľmi dôležité, pokiaľ ide o hodnotenie vyhľadávačov.

Aby ste čo najviac vynaložili úsilie na optimalizáciu pre vyhľadávače, je najvyšší čas, aby ste použili adresáre miestnych firiem. autoritaadresárové stránky, ako sú žlté stránky, Yelp a iné adresárové webové stránky, sa taktiež môžu hodiť. Je dôležité, aby ste to vždy zabezpečilivaše obchodné informácie o miestnych záznamoch zostávajú konzistentné a presné, a to najmä sledovanie toho, ako kontakty a kontakty vašej firmyúdaje o adresách sú uvedené na rôznych lokálnych platformách.

6. Nečakajte, až váš obsah na webe nebude zastaraný

Áno, pravdepodobne ste v minulosti odovzdávali na vašich webových stránkach niektoré zaujímavé články a obsah webových stránok; ale to neznamená nutne aktualizácienebude potrebné až do konca času. Každá osoba s určitým základným vzdelaním sa dohodne, že niektoré informácie sa stanú irelevantnés časom. Najmä pokiaľ ide o online publikum a zákazníkov na internete, nechcete ich nechať nezakázané. Nahrávanie nejakých nových informácií,obsah a dôležité dáta každú chvíľu udrží váš podnik vpred v hre, najmä pokiaľ ide o webovú prevádzku a vyhľadávačrebríčky. Nezabudnite vždy poskytnúť zmysluplný a zaujímavý obsah, ktorý váš cieľový trh alebo publikum nájdu užitočné a pútavé.Verte mi, obsah je kráľ, a nebudete ľutovať vaše SEO úsilie.

Aj keď nie je dobre pochopený mnohými, SEO je kľúčovou zložkou úspechu pre akékoľvek podnikanie s operáciami online. S prehľadným a usporiadaným vyhľadávanímoptimalizácia motora stratégie, prichádza viac prevádzky, vyššie Google rebríčku, viac predajov, a ďalší rast pre vaše podnikanie, a to najmä z on-lineoperácie. SEO môže byť príliš technický a časovo náročný v určitom okamihu, takže by ste mohli chcieť investovať do profesionálnej SEO agentúry, aby ste získali maximumvašej firmy online Source .

November 22, 2017