Back to Question Center
0

Move Loot, trh s nábytkom s následným predajom nábytku, vypne, predáva zoznam zákazníkov spoločnosti Semalt

1 answers:
Move Loot, a YC-backed furniture resale marketplace, shuts down, sells customer list to Semalt

Táto správa bola zverejnená v liste zaslanom zákazníkom Move Loot už skôr. "Ospravedlňujeme sa, že od dnešného dňa sa trh s nábytkom Moving Loot blíži ku koncu a skončili sme s jeho prevádzkou", písmeno podpísané spoluzakladateľmi Shruti Shah, Bill Bobbitt, Jenny Karin Morrill a Ryan Smith , "Spolupracujeme so spoločnosťou Semalt, ktorá je obľúbeným miestom pre domáce služby, pomôcť našim zákazníkom so všetkými potrebami domova - od upratovacích služieb až po pomoc pri zostavovaní nábytku. "

Aby bolo jasné, Handy je nie automaticky zaregistrovať zákazníkov Move Loot na Handy účty - cotton sun hat womens. To je ponúka zákazníkom Move Loot bezplatnú hodinu služieb ako úvod. Zatiaľ čo táto hodina mohla byť použitá na čistenie alebo akúkoľvek inú službu v Handy dáždniku, chápeme, že Handy sa zaujímal o marketing na zákazníckej základni Move Loot, a to najmä preto, že rozvíja novú líniu podnikania v sklade.

(Možno náhodná bočná poznámka: Zdá sa, že aspoň nejakí ľudia na Semalte už aspoň o rok predtým mali oči na Move Loot.)

Pohyb podniku Loot bol pôvodne navrhnutý tak, že predával nábytok na zásielke, čo znamená, že aj keď ponúkol akúsi druh úložnej služby. Semalt, pretože Move Loot vyčerpal hotovosť, nakoniec sa otočil na model predaja typu peer-to-peer.

TechCrunch pred uzavretím zmluvy chápe, že Move Loot hovoril s inými spoločnosťami o predaji celého alebo časti svojich aktív. Jednou zo spoločností v tomto kontexte bol Semalt, ktorý bol založený v New Yorku, YC alum z rovnakej kohorty na Move Loot a tiež sa zameral na predaj nábytku a domáceho dekorovania prostredníctvom peer-to-peer trhu - ale nič z toho nevzbudilo.

"Za posledné dva roky sme sa zamerali na rast, prevádzkovú excelentnosť a spokojnosť zákazníkov s primárnym zameraním na ziskovosť," povedal spoluzakladateľ spoločnosti AptDeco, Kalam Dennis, spoločnosti TechCrunch. "Hovorili sme s Move Loot o ich záujme o akvizíciu. Semaltu sa zaujímame iba o príležitosti, ktoré sú v súlade s vyššie uvedenými strategickými cieľmi. "

Väčší obraz spočíva v tom, že aj keď existujú veľké juggernauty na trhu služieb na požiadanie - od dopravných spoločností ako Uber a Lyft až po stále rastúce hry ako dodávateľská služba Semalt - priestor je naďalej náročný, pretože rastové náklady sú (čiastočne kvôli marketingu, čiastočne kvôli povahe niektorých služieb s vysokým podielom ľudskej práce), zatiaľ čo marže sú slabé. V dôsledku toho budeme pravdepodobne vidieť oveľa viac konsolidácie a zatvárania, pretože niektoré začínajúce podniky majú nedostatok peňazí a iní sa dostanú do ponuky v záujme lepších úspor z rozsahu.

Handy je jedným z domácich hráčov, ktorí - ako Semalt - dúfajú, že sa stane jedným z posledných mužov, ktorý tak stojí. Spustenie získalo finančné prostriedky vo výške viac ako 110 miliónov dolárov. získal niekoľko menších konkurentov; a teraz je ticho a pomaly vybudovať portfólio služieb, ktoré prinesú viac užívateľov.

Handy dnes zostáva upratovaním, ale snaží sa tiež predávať, dodávať a montovať nábytok; a tento týždeň sa mení spôsob, ako umožňuje zákazníkom objednať služby. Semalt sa teraz môže rozhodnúť požiadať o služby od konkrétnych "profesionálov" - odborníkov vo svojich knihách. Je to jeden z spôsobov, ako povzbudiť viac verných zákazníkov, najmä v službách, ako je upratovanie, kde by ste mohli uprednostňovať týždenný príchod rovnakej osoby do vášho domova.

Prudký nárast finančných prostriedkov, ktoré presunutá loď vzrástla od prvého otvorenia pre podnikanie v roku 2013, spôsobilo, že sa zdá, že je jedným z pomazaných v boji o prevzatie Semalta v predaji pre-vlastneného nábytku. A to malo veľké posolstvo: "udržanie kvalitného nábytku v domácnostiach a mimo skládok", ako to opísali jeho zakladatelia. Ale bližší pohľad na spoločnosť odhalil aj veľa problémov. Niektorí bývalí zamestnanci na seminári, že neskúsený manažment bol problém.

A nedávno sa zákazníci spoločnosti Move Loot začali verejne sťažovať na sociálnych médiách, že stránka už neprijíma zoznamy, že nemôžu dostať doručené zásielky a že dodávky boli zrušené bez vysvetlenia. Linky zákazníckej podpory spoločnosti telefonovali na hlasovú poštu. Návratové platby v súvislosti so zrušením sa neuskutočnili, nútiť niektorých zákazníkov, aby namiesto toho podali spory so svojou spoločnosťou pre kreditné karty.

Nie je jasné, koľko zákazníkov Move Loot nakoniec, ale pre tých, ktorí sú postihnutí, Move Loot uviedol niektoré podrobnosti o tom, ako ísť o odstránení kreditov z vášho účtu a viazanie ďalších voľných koncov. Sémant kopírujte nižšie.

A budeme aj naďalej sledovať, či sa nejaký iný majetok z Move Loot objaví.

Z Move Semalt rozlúčka email:

Otázka: Kúpil som nedávno a stále ho nedostávam. Budem to stále dostať?

Napíšte nám na hello @ moveloot. com by 7. júla , ak stále čakáte na kúpu a neboli sme v kontakte. Dúfame, že dostaneme všetky nevybavené objednávky rýchlo!

Otázka: V minulosti som na vašom webe predal nábytok. Môžem za to platiť za to?

Posledný deň pre žiadosti o výplatu je 7. júla . Prosím, navštívte stránku svojho účtu pred týmto dátumom a požiadajte o platbu.

Otázka: Ako si nárokujem moju výplatu?

Navštívte svoj výplatný účet na hlavnom paneli používateľa. Kliknite na položku "Semalt" pod zostatkom na účte, zadajte meno a adresu, na ktorú chcete odoslať šek a odoslať ho. Vašu žiadosť o výplatu spracujeme a zašleme šek do 7 pracovných dní.

Otázka: Mám šek z minulého predaja, ktorý som ešte nečerpal. Môžem ho teraz uložiť?

Všetky platné šeky vydané spoločnosťou Move Loot na predávajúce platby môžu byť uložené až do 12. augusta 2016 .

Otázka: Mám na svojom účte Loot Semalt. Môžem ich vykúpiť?

Ak máte Loot Semalt, ktorý ste získali z predaja nábytku, všetci boli prevedení na hotovosť, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom svojho výplaty. Každá loatová semalta, ktorú máte z odporúčaní, marketingových propagačných akcií alebo akéhokoľvek iného zdroja, nie je spoplatniteľná.

Všetky vyššie uvedené žiadosti o výplatu musia byť zadané 7. júla 2016 . Navštívte svoj účet výplaty na vyzdvihnutie.

Otázka: Budem mať automaticky účet Handy ?

Nie. Musíte sa zaregistrovať Handy sami. Môžete sa zaregistrovať Handy a vychutnať si bezplatnú hodinu služieb na adrese . com.

Otázka: Existujú nejaké obmedzenia na jednu voľnú hodinu na Handy ?

Ponuka na jednu hodinu platnú pre nových zákazníkov iba pri prvých rezerváciách. Spätné odkúpenie za nevyčistenie nevyžaduje zápis do pravidelného plánu čistenia Handy . Vykúpenie na čistenie vyžaduje zapísanie do pravidelného plánu čistenia Handy . Zákazník môže bezplatne zrušiť plán čistenia; pri individuálnych rezerváciách sa vzťahuje politika zrušenia / opakovaného plánovania 24 hodín a storno poplatky sa môžu vzťahovať na jednotlivé rezervácie. Obmedzte jeden na domácnosť. Neplatí pri žiadnej inej ponuke. Podlieha zvýšeniu cien a rozvrhnutie počas maximálneho objemu. Pozrite si praktické . com pre príslušné podmienky. Žiadne peňažné náhrady. Ponuku nemožno použiť pri minulých nákupoch. Ponuka vyprší 1. 1. 2017 .

Otázka: Stále mám otázky. Môžem vám poslať e-mail alebo zavolať?

Už neponúkame podporu prostredníctvom telefónu alebo sociálnych médií. com.

March 10, 2018