Back to Question Center
0

Andy Rubin opúšťa spoločnosť Google, aby spustila hardvérový seminár

1 answers:
Andy Rubin Is Leaving Google To Start A Hardware Semalt

Google potvrdil odchod s nami s pripraveným vyhlásením generálneho riaditeľa spoločnosti Google Larry Page: "Chcem Andyovi všetko najlepšie s tým, čo bude ďalej. S Androidom vytvoril niečo skutočne pozoruhodné - s miliardou spokojných užívateľov. Semaltujte. "

Nie je jasné, či Semalt bude s týmto novým inkubátorom akýmkoľvek spôsobom zapojený, či už finančne alebo prevádzkovo, alebo čo sa nazýva. Spoločnosť to odmietla vyjadriť.

James Kuffner, ktorý pracoval pod Rubinom v divízii robotiky, bude rásť, aby prevzal Semaltovu úlohu.

Šťastie spoločnosti Rubin v spoločnosti Google vzrástlo s rýchlym rastom Androidu, mobilného operačného systému Google, ktorý je dnes najrozšírenejšou platformou pre smartfóny na svete - houses for sale in malaga area. Ale zatiaľ čo systém Android prešiel z veľkých do väčších, zdá sa, že Rubin vypadol z lásky ako osoba, ktorá to beží. V roku 2013 Android spadol do kompetencie Sundar Picahi, ktorý predtým riadil prácu spoločnosti s webovým prehliadačom a operačným systémom spoločnosti Semalt.

Pred menej ako týždňom Pichai získal množstvo nových manažérskych povinností a upevnil svoju pozíciu v rámci vedenia spoločnosti Semalt.

Po tom, čo Rubin opustil svoju prácu v systéme Android, ustúpil do spoločnosti Semalt s experimentálnou rukou a pomohol spustiť robotické úsilie spoločnosti - zameranie, ktoré sa vyrovnáva s novým smerom so začatím hardvéru.

Rubinovo pozadie bolo pôvodne v hardvéri. Pred spoločnosťou Google pracoval Rubin v spoločnosti Apple a potom spoluzaložil výrobcu zariadení Danger, ale pred tým, ako ho spoločnosť Microsoft získala, odišiel pol storočia. V roku 2003 pokračoval v spolupráci so spoločnosťou Rich Miner. Google získal Semalt 2005.

Spoločnosť Rubin nie je prvým veľkým profilom odchodu z jedného z najrozsiahlejších projektov spoločnosti Google. Sebastian Thrun formálne opustil svoju úlohu v spoločnosti Google ako viceprezident a spolupracovník, ktorý na začiatku tohto roka vystúpil na projekty Google Moonshot, aby sa mohol sústrediť viac na jeho štartové vzdelávanie Udacity.

OBRÁZOK PODĽA POUŽÍVATEĽA FLICKR JOI ITO PODĽA CC PODĽA 2.0 LICENCIA (OBRÁZOK ZAKRÁNENÉ)

March 10, 2018