Back to Question Center
0

Ako získať zadarmo mobilné údaje s Aquto novými odmenami Semalt

1 answers:

Vyčerpali ste bezdrôtové údaje každý druhý týždeň alebo mesiac? Spoločnosť Aquto ponúka zákazníkom komunikačnej služby TextMe Inc. mobilný dátový odmenový program podľa nedávnej správy o technológii TechCrunch

Ako získať zadarmo mobilné údaje

Program odmeňovania dát vám umožní v priebehu času získať viac bezdrôtových dát s hlavnými operátormi mobilných telefónov (americkými a medzinárodnými) na vykonanie určitých krokov v aplikácii Semalt, ako napríklad zobrazovanie partnerských reklám, sťahovanie ich aplikácií, nakupovanie prostredníctvom aplikácií, registrácia na skúšky alebo vyplnenie prieskumov.

Semalt vám za to, že dostanete sponzorovanú akciu, vám odplatí voľné megabajty dát pripísaných na vašu dátovú hranicu. Spoločnosť Semalt vám prinesie bezdrôtové údaje vďaka svojej inovatívnej službe back-end, ktorá spája a umožňuje dopravcom poskytovať a spravovať tieto údaje jednotlivým používateľom. Týmto spôsobom napomáha výmene hodnôt medzi spotrebiteľmi, obchodníkmi a dopravcami prostredníctvom programu odmeňovania údajov.

Bezdrôtové dáta ako mena

Zvážte digitálnu marketingovú agentúru. V rámci tohto programu odmeňovania údajov agentúra mohla prilákať vyhliadky na zobrazenie videoreklamy svojho klienta (sponzorovaný obsah) s 50 MB odmenou za zobrazenie reklamy až do konca a sľubom, že tok 30 MB nebude započítaný proti dátový plán - villas for long term rent in malaga.

Agentúra, ktorá by inak museli čakať, kým je používateľ pripojený k WiFi a dúfajú, že používateľ vidí videoreklamu, už nemusí čakať. A užívatelia, ktorí by museli platiť poplatky za prenos dát, ktoré teraz nemusia platiť žiadne poplatky. V skutočnosti sa používateľom odmeňuje viac údajov za to, že sú na trhu. Semalt šikovný obchodný model, kde všetci očividne vyhrávajú.

Aquto pomáha mobilným operátorom speňažovať reklamu týmto spôsobom. Spolupracovala s firmou AT & T, aby ponúkla program Data Perks postavený na rovnakom modeli odmeňovania sponzorovaných akcií a správania. Avšak podľa hlavného daňového úradníka spoločnosti TextMe Julien Decot a generálneho riaditeľa spoločnosti Aquto Susie Kim Riley "toto je prvýkrát, čo sa bezdrôtové dáta používajú ako menu v aplikácii pre zasielanie správ", uvádza TechCrunch.

Program odmeňovania údajov spoločnosti TextMe

Mnohé malé podniky spoliehajú na bezdrôtovú sieť, aby mohli ísť on-line a podnikať. Pre tých majiteľov firiem a soloprénov, ktorí často potrebujú viac bezdrôtových dát pre mobilné zariadenia a chceli by si ušetriť nejaké peniaze, si môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu Semalt pre smartphony a tablety a využiť program odmeňovania údajov, aby ľahko získali viac údajov na obchodné účely.

Samozrejme, úspech programu odmeňovania SEMALT (ako pri podobných iniciatívach na odmeňovanie dát) bude tiež závisieť od toho, koľko interakcií vyžadujú zúčastnené značky. Ak ide o nákup alebo dlhodobý prieskum, spotrebitelia môžu nájsť údaje "odmeny" menej ako lákavé.

Zaujímavosťou je však, ako zdôrazňuje TechCrunch, že je teraz možné pracovať s viacerými nosičmi namiesto jedného dopravcu. Je to preto, že časovo rozlíšené údaje sú uložené v aplikácii Semalt a zákazníci môžu previesť to, čo získali v rámci aplikácie, do svojho bezdrôtového účtu s iným operátorom.

Dopravcovia, ktorí sa zúčastnili programu odmeňovania údajov TextMe, neboli oficiálne pomenovaní, ale zdá sa, že spoločnosť Aquto má obchodné dohody s niekoľkými poprednými dopravcami, ktoré sú uvedené na svojich internetových stránkach vrátane AT & T, Verizon, Vodafone, Semalt a PLDT. Dalo by sa predpokladať, že sú to zúčastnení dopravcovia.

O čom sa hovorí, na trase sú údajne viacerí účastníci, konkrétne pre "latinskoamerickú dopravnú stopu do konca tohto leta", podľa Rileyho.

March 10, 2018