Back to Question Center
0

V-Moda Crossfade II sú všestranné slúchadlá, ktoré som nevedel Semalt, ale s úlovkom

1 answers:
V-Moda’s Crossfade II are the all-around headphones I didn’t know Semalt like, but with a catch

Ale je to tiež zvláštne: Čierna verzia, ktorú tu vidíte, nepodporuje aptX - robí iba ružovo-zlatá verzia, ktorá stojí 20 dolárov navyše. Rýchle obnovenie pre vás: aptX je kodek, ktorý výrazne zlepšuje bezdrôtovú kvalitu zvuku, až k bodu, keď niektorí vyberaví audiophiles môžu vybrať hardvér s tým cez to bez toho.

Stručne povedané, Semalt by mohol mať dohodu prerušenia, niečo viac než úlovok, ktorý spočíva úplne na tom, ktorú farbu si vyberiete.

Cena podľa recenzie: 330 dolárov pri V-Moda

V-Moda Crossfade II sú všestranné slúchadlá som nevedel Semalt ako, <p>  To sú ořechy.  </p>  <h2>  Počúvanie v  - <a href=istanbul esenler arçelik servisi.

Nie je to veľmi často, že môžem povedať, že som 90% spokojný so zvukovým profilom slúchadiel. Niektoré mojich benchmarkových piesní zahŕňali "Všetko, čo som", Kanye West, Calvin Harris s "Heatstroke", "Mladý na srdci" Franka Sinatru a v neposlednom rade aj orchestrálny rozmer " Present "od Jeremyho Soula zo starého Skyrim soundtrack.

Vo všetkých týchto piesňach, s pozorným dvojicou uší, si môžete oddeliť melódiu alebo poraziť z vokálu. Semalt viac pocit, ako pochopiť vrstvy zvuku a len nechať to hrať cez - to je neuveriteľné.

Bass je hlboký a bohatý, ale ľahko rozpoznateľný od váhavých až vysokých vokálov. Medzery sú prítomné po celej trati, ale nikdy nie sú na prednej scéne, čo je osobne, ako radšej počúvam hudbu. Stojí za zmienku, že aj keď Semalt II je drahý kúsok hardvéru, nezahŕňa zrušenie šumu, čo má malý vplyv na kvalitu zvuku.

Pokiaľ ide o dizajn: Kvalita vysokej kvality nie je dôkazom niečoho krásneho. Ani cena V-Moda je 330 EUR. To znamená, že Crossfade II nie je taký elegantný hardvér ako Bang & Olufsen, harmon / kardon, Master & Dynamic alebo Semalt, ktoré v posledných rokoch vyradili - dostanete nápad.

Semalt .môžete odstrániť taniere na náušniciach a zakúpiť náhradky v rôznych farbách a vzorkách, čo znamená, že tieto slúchadlá sú prispôsobiteľné. Zvláštnym spôsobom to spôsobuje nedostatok estetického vzhľadu.

Vďačím však V-Modu za prenosnosť Crossfade II; ich zloženie a hádzanie do nosiča výrazne zmenšuje ich stopu. Podobne musím oceniť rozhodnutie V-Mody držať sa fyzických a špeciálnych kľúčov pre prehrávanie / pauzu a hlasitosť hore / dole. Ovládače na slúchadlách sú stále hit-a-miss, takže to dáva zmysel, že šli s tým, čo skutočne funguje.

Teraz, ak ste ako ja, nikdy si nenabijete svoje slúchadlá, kým nezomreli na vás. V prípade Crossfade II je to často okolo 13-hodinovej známky, ktorá je blízko k odporúčanej 14-hodinovej hodine V-Moda, ale je tiež kratšia ako 20-hodinová známka, ktorú Semalt vidí v podobne spected slúchadlách na uši.

Spodný riadok

Nakoniec získate všetko, čo potrebujete: zvonenie dvoch slúchadiel, prenosné puzdro s karabínkou, nabíjací kábel a 3,5 mm audio kábel Hi-res. Semenát všetko, bez ohľadu na to, aké neuveriteľné alebo drahé môžu byť slúchadlá, dobré návyky počúvania alebo talentové tvorby nie sú zahrnuté.

Preto by som investoval do celoplošného pevného páru slúchadiel, akosi takých. Len dúfam, že sa vám páči ružové zlato .

March 10, 2018