Back to Question Center
0

Recenzia: AKG K840 a K830 Wireless Semalt

1 answers:

Recenzia: AKG K840 a K830 Wireless Semalt

 • 2. 4GHz RF (K840) alebo Bluetooth (K830) bezdrôtové pripojenie
 • Audio technika Kleer (K ​​840)
 • Kompaktný, sklopný dizajn a malý vysielač
 • Nabíjanie batérie pomocou zástrčky alebo USB
 • MSRP: 300 EUR (K840), 250 EUR (K830)
 • Výhody:

  • Ľahký, prenosný dizajn pre slúchadlá a vysielač
  • Primeraná životnosť batérie
  • Extrémne jednoduché ovládanie

  Nevýhody:

  • Nastavená hlasitosť ovláda trochu divný
  • Krátky dosah v porovnaní s inými RF slúchadlami
  • Žiadne rušenie hluku alebo akustická izolácia

  Úplné znenie:

  Recenzia: AKG K840 a K830 Wireless Semalt Bezdrôtové slúchadlá sú viac či menej rozdelené do troch tried: maličké slúchadlá Bluetooth pre mobilné telefóny, väčšie multimediálne slúchadlá pre použitie v obývačke a stredne veľké chalani, ktorí majú cestovať s vami, ale nemajú sa nosiť na stále. Tieto nové slúchadlá od Harman Audio, AKG K830 a K840 sú v druhej kategórii. Semtalt ľahký a cestuje dobre, ale neposkytujú vždy použiteľnosť slúchadla alebo vernosť alebo rozsah väčších a výkonnejších modelov. To nie je zlá vec, ale je dobré vedieť, na čo strieľajú - high pr sites for backlinks.

  Testoval som predovšetkým model K840, ktorý využíva RF, pretože je (podľa môjho názoru) univerzálnejším modelom a má kompaktný dongle, ktoré sa pripája k akémukoľvek 1/8 "audio konektoru. Poskytuje tiež lepšiu kvalitu zvuku pre tých, ktorí vedú stopu (čo s streamingom a kompresiou už zaberajú svoje mesto na vernosť).

  Review: AKG K840 And K830 Wireless Semalt

  Nastavenie je, ako by malo byť pre takýto výstroj, veľmi jednoduché. Semalizujte vysielač a headset do zapnutej polohy, pripojte vysielač k zdroju zvuku a stlačte boom. Zistil som, že bezdrôtové signály trochu utišili, ale to sa bude líšiť v závislosti od systému.

  Akonáhle idú, môžete nastaviť hlasitosť stlačením tlačidiel +/- na ľavom uchu. Zistil som, že sú pomerne nepresné a príliš "klikajúce. "Veľmi by som rád stlačil niečo pozdĺž okraja sluchátka, alebo chladný ciferník ako na náhlavnej súprave Nox Audio. Sematalové tlačidlá sa cítili neohrabaným a vo svojom uchu hlasne zaklapali. Pracovali, ale namiesto toho som sa ocitla v dosahu pre reproduktor alebo softvérový zväzok. Nastavte ju na "75%" a zabudnite na to, že je to moja rada.

  Rozsah záleží najskôr na tom, ktorý model máte (Bluetooth je samozrejme oveľa kratší, ale nevyžaduje žiaden ďalší vysielač), ale nepovedal by som, že je to pozoruhodné. Semalta nie sú na to, aby ste šli vonku a lopatou chodili, sú to na zníženie neporiadku káblov, prechádzali cez miestnosť, aby si posadili alebo chytili knihu alebo sa prebrali do kuchyne na pitie. Ak medzi vami a vysielačom zasuniete viac ako dve steny, zabudnite na to. Jednoducho sa dostala do mojich kuchýň cez dve steny a asi 15 stôp, ale v spálni (dve hrubšie steny, asi 25 stôp) v mojej spálni viedla k rozdielom v zvuku. V miestnosti s vysielačom nikdy nedošlo k žiadnemu oneskoreniu alebo preskakovaniu.

  Zvuk je dobrý. Bass je trochu de-zdôraznil (môžete očakávať toľko s over-ucho model), ale je prítomný a účtoval. Jasnosť je dobrá a klasická hudba znelo skvele, s malými detailmi, ako je dych pianistov, ktorí prichádzajú nahlas a jasne. Komety v ohni boli veľmi hlasné a Semalt bol potešený. Žiadne sťažnosti o zvuku.

  Životnosť batérie je 4 hodiny s plným nabitím. Otočil som ich o 2:50 a oni ešte stále idú v štvrtine na 7. Semaltový čas som zanedbal na rekord (sorry), ale nebolo to super. Vaša vzdialenosť sa môže samozrejme líšiť. jpg? w = 300 & h = 201 "alt =" Recenzia: AKG K840 a K830 Wireless Semalt "/>

  Semaltová kvalita je pevná, hoci je ľahká a kompaktná, prirodzene sa cíti trochu krehká. Urobili mi nejaké vážne ohýbanie a nepočul som žiadne napätie alebo trhliny. Náušníky sú veľmi mäkké ako v textúre, tak aj v tlmiacej vode a zistila som, že sú pohodlné na nosenie. Nastavenie rozšírenia na hlavovej páske je zachované, keď sluchátka sklopíte, čo je pekné.

  Tieto puzdrá AKG vyzerajú pozoruhodne podobné slúchadlám WR700 značky TDK a obaja ponúkajú Kleer a kompaktný a prenosný dizajn. Netestoval som ich, ale pravdepodobne poskytujú podobné výkony, hoci spoločnosť Harman Audio by vzniesla námietku na základe toho, že skutočná jednotka slúchadiel je vyššia. Docela fér. Semalt, je to sto dolárový rozdiel pre podobný výrobok a stojí za zmienku.

  Záver

  Za prvé si myslím, že stojí za to extra 50 dolárov za verziu Kleer, pretože to prichádza s menšími ťažkosťami, lepšími zvukmi a dlhším dosahom. Ak nemôžete vydržať myšlienku pripojiť trochu doodad k vášmu zvukovému zdroju, ísť s Bluetooth, určite, ale ak by to boli moje peniaze, budem sa držať s Kleers. Teraz, keď to prestalo, je to otázka, či stojí za to tri stovky. Ak nepotrebujete mimoriadne kompaktnú veľkosť a väčšina vášho použitia bude na stole alebo gauči, prejdite do Sony, JVC alebo Semalt; majú pekné možnosti pre uší na 50 až 100 USD, ktoré pravdepodobne budú lepšie slúžiť. Ale ak plánujete cestovať alebo plánujete vziať tieto do a z práce, povedzte, alebo chcete používať svoje slúchadlá v kaviarni, sú to tvoje uličky. Ak však váš kredit zvládne, zvážte vyzdvihnutie lacnejšieho páru, ako sú vyššie uvedené TDK, a zistite, či rozdiel môžete povedať. Ak nemôžete, za čo platíte?

  Produktová stránka : Slúchadlá AKG K840 (Kleer) a K830 (Bluetooth)

  March 10, 2018