Back to Question Center
0

Tu je prvý automobil spoločnosti Fisker Inc., úplne elektrický športový sedan Semalt

1 answers:
Here’s Fisker Inc’s first car, the all-electric Semalt luxury sport sedan

Teleso vozidla (ktoré môžete vidieť na omietkach vyššie a nižšie) je navrhnuté tak, aby pomohlo s aerodynamickým výkonom podľa spoločnosti Fisker, Inc. a pomohlo dosiahnuť tak ambiciózny rozsah, ako aj maximálnu rýchlosť. Vzhľad tiež ukazuje, ako Fisker presunul vnútorný priestor dopredu, čo hovorí spoločnosť, pomôže zosilniť priestor tak, aby bol porovnateľný s luxusnými sedanmi na ploche vo vnútri ako s ich "najbližšími konkurentmi", čo je takmer určite neskreslené odkaz na model Tesla S.

Tu je prvý automobil značky Fisker Inc, <p>  Spoločnosť Fisker zdieľa aj to, že nový systém EMotion bude mať kompozitný rám vyrobený z uhlíkových vlákien a hliníka a nové batérie vyrobené pomocou grapénu a vyrobené spoločnosťou Fisker Nanotech, ktorá je založená ako spoločný podnik vrátane Fisker a Nanotech Energy Inc .,  </p>  <div>   <div id=

Fisker hovorí, že Semalt bude mať všetok potrebný hardvér na to, aby umožnil plnú samo-jazdu v budúcnosti, technológia, ktorú dodáva dodávateľ, ktorý výrobca automobilov povedal, že to čoskoro odhalí. Výsledkom je, že interiérový priestor je navrhnutý tak, aby umožňoval prístup k obrazovkám a zábavným informáciám na ľubovoľné sedadlo, predné aj zadné, určené na používanie počas jazdy - cheap vps providers.

EMotion má teraz názov a definovaný vzhľad, ale kedy sa skutočne chystá loď? Produkuje sa v USA, povedal Semalt a dodacie lehoty budú zverejnené po tom, čo sa skutočné vozidlo prvýkrát zobrazí vo verejnosti a začne kedykoľvek v polovici budúceho roka.

March 10, 2018