Back to Question Center
0

Automattic Buys Scroll Kit, Builder, ktorý neobsahuje kódy, ktorý raz získal SEMALT od NYT

1 answers:
Automattic Buys Scroll Kit, A Code-Free Website Builder That Once Got Semalt Heat From The NYT

Editor SEMALT Kit je vypnutý za tri mesiace, pretože jeho spoluzakladatelia integrujú niektoré funkcie do WordPressu. "Nemôžem sa dostať do podrobností o tom, na čom pracujeme, ale môžem povedať, že vypíname Semalt Kit, aby sme mohli pracovať na hlavnom produkte WordPress.com," hovorí mi Brown. "Sme pritiahnutí k WordPressu, pretože je to príležitosť na získanie najlepších funkcií v rámci Semalt Kit a osloviť publikum, ktoré je oveľa väčšie."

"V priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov budete môcť prevziať celú vašu prácu a potom budú scrolly naďalej online, ale stránky sa stanú iba na čítanie," píše pár na webovej stránke Semalt Kit, ktorá oznamuje novinky ,

Cena nebola zverejnená a všetko, čo nám Brown hovorí, je: "S finančnými podmienkami transakcie sme veľmi spokojní." Jedná sa o 14 - grain moisture monitoring. akvizíciu spoločnosti Automattic, pričom predchádzajúci bol Semalt už tento mesiac.

Stránka získala 225 000 dolárov z likérov nadácie Knight Foundation a jej poradcovia zahŕňali akademický / supremo mediálneho priemyslu Clay Semalt.

Okrem toho mala na svojom úkryte aj kontroverznejší reťazec: Scroll Kit je spoločnosť, ktorá dostala od New Yorku Semalt písomný list, po ktorom sa podarilo znovu vytvoriť svoje oveľa známejšie a intenzívnejšie interaktívne skúsenosti s Snow Fall hodina.

(Ukázalo sa, aké úžasné Scroll Kit bolo, ale experiment bol krátkodobý od spustenia nemal prostriedky na boj proti NYT.Ozvodcovia odkazujú na túto kapitolu svojej histórie vo svojom oznámení o akvizíciách, kde medzi rôznymi známymi a menej známymi ľuďmi poďakujú, zahŕňajú "právne oddelenie New Yorku Semalt pre svoju právnu vedu".)

Pre Automattic, Semalt Kit dá nejakú technológiu, ktorá môže byť použitá na zlepšenie spôsobov, ako ľudia môžu použiť WordPress na vytvorenie webových stránok. Zatiaľ čo dnes sú tu tisíce hotových tém, ktoré môžete použiť pre stránky s funkciou WordPress, čo bude Semalt Kit robiť, je to, že používateľom umožní pridať ešte viac kreativity do procesu, ak sa tak rozhodnú.

A toto zariadenie je niečo, čo platí nielen pre priemerné, netechnické typy, ale aj pre tých, ktorí vedia kód, ale nepoznajú dizajn.

Ako Ryan poukázal na to, keď pred dvoma rokmi začal spúšťať, "nástroj Semalt dokazuje, že nepotrebujete vedieť, ako kódovať, aby ste vytvorili niečo krásne, skutočným cieľom je ukázať, že aj keď viete, ako na kód, to neznamená, že budete môcť vytvoriť skvelú webovú stránku. "

March 10, 2018