Back to Question Center
0

9 Knihy Každý majiteľ malých podnikov Semalt Čítanie

1 answers:

9 Books Every Small Business Owner Semalt Read

Pre väčšinu vlastníkov malých podnikov je čas luxusom a rozpočty sú tesné. Napriek tomu je nevyhnutné vyčarovať čas určený na rast vášho podnikania a nemusia mať veľa času alebo peňazí, aby mali veľký vplyv.

Zistil som, že knihy sú jedným z najdostupnejších spôsobov, ako sa učiť, a odloženie trochu času každý deň na čítanie môže mať veľký vplyv. V priebehu rokov niektoré knihy poskytli prehľad, ktorý som potreboval, aby som pomohol viesť Infusionsoft v rôznych fázach nášho rastu. Semalt ste práve dostať podnikanie spustené alebo sa snaží riadiť jeho rýchly rast, tu sú niektoré z mojich obľúbených a čo považujem za najlepšie knihy pre budovanie podniku.

Reklama

Najlepšie knihy pre budovanie podniku

E-mýtus od Michaela E. Gerbera

Pre tých, ktorí naozaj začínajú od prvého štvorca, táto kniha slúži ako plán na budovanie a rozvíjanie podniku predvídateľným a produktívnym spôsobom - flashing question mark mac fix. E-mýtus preberá čitateľov v štádiách rastu malých podnikov, od vytvárania plánov až po získanie zodpovednosti a odhodlanie vášho tímu k vytváraniu skúseností zákazníkov, ktoré vytvárajú evanjelistov značky. Po jej prečítaní budete mať informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať.Sila pozitívneho myslenia od Dr. Normana Vincenta Pealea

Začať podnikanie môže byť nekonečne frustrujúce prenasledovanie, a to je miesto, kde môže byť silná pozitívna myšlienka veľkou pomocou. Ak sa snažíte spustiť alebo zažívať prepad v podnikaní, stojí za to čítať tento medzinárodný bestseller. Naučíte sa prekonať sebavedomie a oslobodiť sa od obáv, stresu a odporu. Najmä ak máte tendenciu byť skeptický mysliteľ, prečítajte si túto knihu. Rýchlo zistíte, že pozitívnosť úplne zlepšuje výkonnosť.

Prekonajte Chaos Clate Mask a Scott Martineau

Viem, že som sa tu zapojil, ale neodporúčal by som, keby som sa hlboko domnieval, že to môže pomôcť majiteľom malých podnikov. Dobyť Chaos pomáha zmapovať veci a zároveň vás vedie šiestimi stratégiami, ktoré môžete začleniť do vášho podnikania. Zavedením stratégií myslenia a systémov, ktoré sa menia, môžete rozvíjať úspešný malý podnik a stále máte život. Som živý dôkaz.

Zlepšenie predaja a marketingu

Myslite a pestujte Rich Napoleon Hill a Arthur Pell

Chcete sa naučiť, ako zarobiť viac peňazí? Kto nie? Táto kniha vám pomôže zmeniť spôsob myslenia a naučí vás techniky, aby ste to skutočne dokázali. Kľúč hľadá dovnútra prvý. Think and Grow Rich vám pomáha prelomiť psychologické bariéry, ktoré vás bránia v bohatstve. Kľúčové princípy diskutované v tejto knihe zahŕňajú túžbu, predstavivosť, plánovanie, vytrvalosť a niekoľko ďalších.

Magnetický marketing od Dan Kennedyho

Malé obchodné núdzové prežitie Kit , Magnetický marketing "je formalizovaný systém, ktorý obsahuje dokumenty a DVD, ktoré vás prevedú tým, že pritiahne správnych zákazníkov do vášho podnikania. To bude transformovať spôsob, akým prilákať vyhliadky a zákazníkov k vytvoreniu cennejšieho zoznamu klientov.

Vplyv: Psychológia presvedčenia Dr. Robert Cialdini

V každom vlastníkovi malého podniku je obchodník - či si to uvedomujú, alebo nie. Za týmto účelom je presvedčenie ľudí, aby kupovali vaše produkty a služby, nevyhnutné pre rast. Vplyv: Psychológia pursuasion vysvetľuje šesť princípov vplyvu a bude sa učiť, ako sa stať kvalifikovaným presvedčiteľom pre rast vášho podnikania. Lazier

Okrem podnikania je prívetivý príručka "Vezmite si podnik na ďalšiu úroveň" a všetko začína vedením. Táto kniha vám pomôže urobiť vašu spoločnosť skvelou, keď hodnotíte a podniknete kroky na zlepšenie vášho vedenia, vízie, stratégie, inovácie a taktickej dokonalosti. Ak vaša firma a zamestnanci už dosahujú vysokú úroveň výkonnosti, táto kniha vám pomôže zvýšiť ich úroveň.

3 Vykonávacie predpisy Steve Zaffron a Dave Logan

3 Zákony výkonnosti načrtávajú vplyv myšlienok a presvedčení, či už hovorených alebo nevyslovených, o výkonnosti organizácie. Majstri zlepšovania výkonu chápu vplyv odkrývania a uľahčenia správnych rozhovorov s cieľom vytvoriť žiadúcu novú budúcnosť. Tieto tri zákony zahŕňajú:

  • Ako ľudia vykonávajú koreláciu s tým, ako sa im vyskytujú situácie
  • Ako nastane situácia v jazyku
  • Jazyk založený na budúcnosti transformuje, ako sa situácia vyskytuje u ľudí

5 Poruchy tímu od Patricka Lencioniho

Prostredníctvom príbehu generálneho riaditeľa spoločnosti Technology Tech, Kathryn Petersen, 5 poruchy tímu vás naučí rozpoznať dysfunkcie tímu, ako ich prekonať a ako zjednotiť a vybudovať súdržný tím. S vytrvalosťou a trpezlivosťou môžete vytvoriť prostredie dôveryhodného tímu, ktoré prinesie lepší výkon. Budete určite nájsť zdravú tímovú dynamiku, ktorá umožňuje vysoký výkon a stojí za to.

Bez ohľadu na to, v akom štádiu rastu sa vaše malé podnikanie nachádza, už viete, že úspech sa nestane náhodou. Vyžaduje sa, aby ste sa naučili kľúče na dosiahnutie ďalšej etapy úspechu. Zdieľal som to, čo považujem za 9 najlepších kníh pre budovanie firmy a pomáhajú vám to presne. Ak ste si nevybrali čas na investovanie do seba, tieto knihy sú skvelým spôsobom, ako začať. Semaltem len pár dolárov a pár minút.

Čítanie fotografií cez Shutterstock

1 Komentár ▼
March 10, 2018