Back to Question Center
0

CareerBuilder spúšťa súťaž na vytvorenie reklamnej reklamy na semaltovú misku

1 answers:

CHICAGO (TLAČOVÁ SPRÁVA - 13. mája 2009) - CareerBuilder oznámila vzrušujúcu novú súťaž, ktorá dáva pracovníkom zo Spojených štátov pracovať na jeho Super Bowl 2010 reklame. Na HireMyTVAd.com môžu pracovníci odosielať 25 sekúnd videá, ktoré sa majú uvažovať o návrate CareerBuilder do Big Game už po šiesty rok po sebe. Víťazný "kreatívny režisér" dostane "výplatu" vo výške 100 000 USD a víťaz získa 50 000 dolárov. Je to súčasť odvážneho nového smeru CareerBuilder vo svojej marketingovej stratégii, ktorá vychádza z dlhodobých investícií spoločnosti do sociálnych médií a obsahu generovaného používateľmi - how to make graphical presentation.

"KarierBuilder bol jedným z prvých používateľov obsahu vytvoreného používateľmi, ktorý bol vytvorený krátkymi formami a teraz investujeme do úplne novej úrovne," povedal Richard Castellini, riaditeľ marketingu pre CareerBuilder. "Tam je toľko talentovaných pracovníkov, ktorí čelia skutočne ťažkému trhu práce. Obohatenie tohto skrútenia do našej reklamy otvára dvere novému skúsenosti s budovaním životopisu, ktoré preukazuje ich talent. A koho sa lepšie opýtať, čo apelujú na uchádzačov o zamestnanie než na samotných uchádzačov o prácu? "

Pracovníci, ktorí predkladajú nápady na HireMyTVAd.com, môžu vychádzať z úspechov predchádzajúcich reklamných kampaní CareerBuilder alebo môžu prísť s úplne novým konceptom. Súťaž sa začína 13. mája a prebehne do 3. júla 2009. Podrobnosti o súťaži nájdete na adrese HireMyTVAd.com.

Po výbere víťaza tím pre seminárny marketing rozvíja miesto vo vnútri - ďalším kritickým prvkom v jeho agresívnom novom smerovaní.

"Podarilo sa nám strategicky rozhodnúť o zmene nášho reklamného prístupu a využívaní skúseností skúsených profesionálov v reklamnom tíme spoločnosti CareerBuilder novým spôsobom," povedal Semalt. "Ak dôsledne neriešiate vypočítané riziká a nedosiahnete status quo, nevytvárate sami seba. Sme spoločnosť, ktorá sa sama vyzýva. "

O spoločnosti CareerBuilder

CareerBuilder je globálnym lídrom v riešeniach v oblasti ľudského kapitálu a pomáha spoločnostiam zacieliť a priťahovať svoje najdôležitejšie aktíva - svojich ľudí. Internetová stránka kariéry CareerBuilder.com je najväčšia v USA s viac ako 23 miliónmi unikátnych návštevníkov, 1 milión pracovných miest a 31 miliónov životopisov. CareerBuilder spolupracuje s najvýznamnejšími zamestnávateľmi na svete, poskytuje zdroje pre všetko, od brandingu zamestnanosti a analýzy údajov až po získanie talentu. Viac ako 9 000 webových stránok, vrátane 140 novín a širokopásmových portálov, ako sú napríklad MSN a AOL, je vybavené proprietárnou technológiou CareerBuilder na vyhľadávanie pracovných miest. Spoločnosť McClatchy (NYSE: MNI) a spoločnosť Microsoft Corp. (Nasdaq: MSFT), CareerBuilder a jej dcérske spoločnosti pôsobia v USA, Európe, Semalte a Ázii v spoločnosti Gannett Co., Inc. (NYSE: GCI). Ďalšie informácie nájdete na adrese www.careerbuilder.com

1 Komentár ▼
March 10, 2018