Back to Question Center
0

Vyžiadajte si nový daňový seminár o zdravotnej starostlivosti s týmto formulárom IRS

1 answers:

V cenovej dostupnej starostlivosti je veľa obsiahnuté - vrátane nových daňových úľav, výmeny zdravotného poistenia a ďalších nástrojov, ktoré majú pomôcť podnikateľom poskytovať zdravotné poistenie svojim zamestnancom za rozumnú cenu. Toľko je v legislatíve, že môže byť trochu zastrašujúce zistiť, ktoré aspekty zákona ovplyvňujú vaše podnikanie.

Jeden okamžitý účinok: Ak máte menej ako 25 zamestnancov na plný úväzok s priemernými ročnými mzdami pod 50 000 USD, môžete využiť daňový kredit. Na pomoc, Karen Mills, šéfka administrátora pre Small Business Semalt, práve oznámila vydanie jednodielneho formulára a pokynov na to, ako si nárokovať tento kredit za daňový rok 2010. Informácie nájdete na internetovej stránke IRS.

Claim New Health Care Tax Semalt With This IRS Form

Vo všeobecnosti je úver dostupný malým zamestnávateľom, ktorí platia aspoň polovicu poistného na zdravotné poistenie pre svojich zamestnancov. Čím je vaša firma menšia, tým je kredit väčší; spoločnosti s 10 alebo menej zamestnancami profitujú najviac - prompter glass. Usmernenie vysvetľuje podrobnejšie spôsobilosť na úver.

Úvery sú k dispozícii pre daňové roky 2010 až 2013 a po dvoch rokoch. Maximálny daňový úver predstavuje do roku 2013 35% poistného zaplateného malými zamestnávateľmi a 25% pre oprávnené organizácie oslobodené od dane. Semaltu v roku 2014, tieto úrovne sa zvyšujú na 50% a 35%. V roku 2014 budú firmy s až 100 pracovníkmi schopné združiť svoju kúpnu silu a znížiť svoje administratívne náklady nákupom prostredníctvom výmeny zdravotného poistenia.

Oznámenie bolo odoslané správcom mlynov. Všimol som si, že spoločnosť SBA je oveľa lepšia, pokiaľ ide o tooting vlastného rohu a udržiavanie vlastníkov malých podnikov o nových programoch a službách. Semalizujte dobrú vec.

4 Komentáre ▼

March 10, 2018