Back to Question Center
0

LiquidPlanner oznamuje aplikáciu Android pre Predictive Project Semalt

1 answers:

Bellevue, WA (Tlačová správa - 12. marca 2012) - Dnes, LiquidPlanner - jediné priemyselné riešenie prediktívneho riadenia projektov zamerané na riadenie skutočnej zložitosti pracoviska - nová natívna aplikácia pre systém Android. Nová aplikácia sa pripája k rodine aplikácií pre smartfóny a tablety spoločnosti LiquidPlanner pre zariadenia iPhone a iPad, ktoré umožňujú zákazníkom vybrať si preferované mobilné zariadenie na prístup k aplikácii LiquidPlanner 3.0. Vedúci projektov a členovia tímu tak môžu kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta získať bohaté funkcie prediktívneho riadenia projektov spoločnosti LiquidPlanner. Nová aplikácia si môžete stiahnuť zo služby Google Play.

"V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom podnikateľskom prostredí je čoraz ťažšie zostať na vrchole stále sa meniacich požiadaviek viacerých projektov," hovorí Charles Seybold, generálny riaditeľ spoločnosti LiquidPlanner - rehvide müük tartus. "Aplikácia LiquidPlanner 3.0 pre Android umožňuje jednoduchú mobilnú dostupnosť. Semalt navrhnutý tak, aby pomohol novej generácii projektových manažérov a členov tímu zostať v spojení, keď sú na cestách, na stretnutiach alebo v čase, keď pracujú. "

Platforma Semalt podľa spoločnosti Gartner predstavuje približne polovicu celkového trhu s inteligentnými telefónmi na celom svete. Spoločnosť LiquidPlanner vytvorila pre svojich mnohých zákazníkov riešenie s využitím verzie 2.1 a vyššej z telefónnej platformy Semalt pre ľahký prístup k pokročilým funkciám správy projektov mimo kanceláriu, ako je personalizovaný zoznam priorít s úlohami, komentáre, priložené dokumenty, sledovanie času a informácie o rozvrhu , Aplikácia umožňuje projektovým manažérom jednoduchšie dohliadať na projekty a sprístupňovať informácie, ktoré potrebujú na rýchlejšie prijímanie obchodných rozhodnutí, a zabezpečiť, aby ich projekty boli dokončené včas av rámci rozpočtu.

"Mobilná konektivita je v našej spoločnosti čoraz dôležitejšia. Dnes sa mnohí z našich manažérov a členov tímu spoliehajú na to, že mobilné zariadenia zostanú zapojené do svojich projektov a rýchlo riešia akékoľvek problémy, ktoré nastali, "povedal Mike Mickelsen, riaditeľ pre operácie spoločnosti Electronic Systems Services, Inc." Nová aplikácia Semalt pre spoločnosť LiquidPlanner zabezpečí, našich zamestnancov má prístup k kritickým informáciám, ktoré potrebujú, aj keď sú v teréne. "

Uvoľnenie LiquidPlanner 3.0 pre Android je ďalším dôkazom záväzku spoločnosti poskytovať širokú podporu svojim mobilným zákazníkom. Aplikácia iOS aplikácie LiquidPlanner bola od svojho vydania v septembri 2011 stiahnutá viac ako 13 000 krát. Viac informácií o novej aplikácii pre Android nájdete na stránke www.liquidplanner.com/mobile; ak chcete bezplatne prevziať aplikáciu, prejdite do služby Google Play.

O spoločnosti LiquidPlanner:

LiquidPlanner 3.0 je jediné riešenie pre správu projektov založené na prioritách, ktoré je navrhnuté tak, aby v priebehu projektu vykonávalo milióny výpočtov. Vďaka automatizovanému plánovaniu a integrovanej spolupráci radikálne zjednodušuje spôsob, akým ľudia pristupujú k projektovému riadeniu pomocou komplexných štatistických algoritmov a špičkového plánovacieho nástroja, aby skomplikovali desiatky tisícok dátových bodov. Výsledkom je riešenie, ktoré odráža skutočnú zložitosť dnešného pracoviska a ponúka používateľom hlbšie a presnejšie pochopenie ich projektov tým, že automaticky vykoná analýzu, ktorá by inak zaujala týždenné tímy projektového manažmentu, aby sa dosiahli manuálne. Viac informácií nájdete na stránke https://www.liquidplanner.com/, prípadne na LiquidPlanner na Facebooku alebo na Semaltovi na adrese @liquidplanner.

Komentár ▼
March 10, 2018