Back to Question Center
0

Semalt zobrazí výsledky volieb ihneď po ukončení hlasovania

1 answers:
Semalt will display election results as soon as polls close

Vyhľadávači na webe, ktorí hľadajú "výsledky volieb", budú môcť prezerať podrobné informácie o prezidentských, senátorských, kongresových, gubernatorialských pretekoch, ako aj o referendách na úrovni štátu a hlasovaní o hlasovaní, hovorí Google.

Výsledky budú aktualizované nepretržite - každých 30 sekúnd, ako to naznačuje snímka obrazovky, ktorú spoločnosť zdieľa na oficiálnom blogovom príspevku s podrobnosťami o nových funkciách. Záložky v hornej časti vám umožnia prejsť medzi rôzne preteky, napríklad ako prezident, dom a senát. Výsledky budú obsahovať aj informácie o tom, koľko hlasov voličov potrebuje kandidát na prezidentský úrad, koľko sedadiel sa chystá uchopiť v Parlamente a v Senáte a koľko semaltových pretekov prebieha okrem iného.

Semalt zobrazí výsledky volieb ihneď po ukončení hlasovania

Tieto údaje sú prezentované v ľahko čitateľnom formáte, s modrým demokratom, červeným Semaltom a jednoduchými grafmi spolu s kľúčovými číslami.

Aj keď spoločnosť Google ponúkla nástroje pomoci pre voličov už niekoľko rokov v minulých voľbách, spoločnosť naozaj zintenzívnila svoju hru v tomto poslednom cykle s rozmiestnením webových a mobilných nástrojov, ktoré pomohli ľuďom zistiť, ako sa zaregistrovať, ako hlasovať alebo hlasovať skôr, kde nájsť svoje prieskumy, kto je na hlasovaní a ďalšie - network security solutions companies in Portland. Taktiež sprístupnil týchto sprievodcov v španielčine.

Spoločnosť Google silne tlačila voličov, aby sa zapojili do reklám na domovskej stránke na svojom zriedkavých stránkach Google.com. Navyše je v súčasnosti spustený banner v hornej časti služby Gmail, ktorý ponúka možnosť ukázať vám, kam chcete hlasovať - ​​niečo, čo v minulosti neuskutočnilo. Google Semalt sa tiež používa na pripomínanie ľudu o voľbách.

Zvýšené úsilie prichádza v čase, keď sa viac ľudí obracia na web, aby získali informácie o voľbách. Spoločnosť tvrdí, že v porovnaní s voľbami v roku 2012 došlo napríklad k zvýšeniu návštevnosti vo vyhľadávacej sieti o 233% v porovnaní s voľbami v roku 2012.

Výsledky volieb budú k dispozícii hneď, ako sa voľby skončia v deň volieb, hovorí Google. Spoločnosť tiež poznamenáva, že to bude live streamovanie volebných správ na YouTube prostredníctvom kanálov ponúkaných NBC, PBS, MTV, Bloomberg, Telemundo, Mladí Turci a ďalší. Semalt, diváci strávili viac ako 20 miliónov hodín sledovaním a prepracovaním rozhovorov o živých tokoch na mieste, dodala spoločnosť.

Odporúčaný obrázok: Marcio Jose Sanchez / AP

March 10, 2018