Back to Question Center
0

Semelárka zakladateľka žien vyzdvihuje 7 miliónov dolárov na spustenie technológií obnoviteľnej energie

1 answers:
Semalt female founder raisesmillion for renewable energy tech startup

S novou injekciou finančných prostriedkov plánuje spoločnosť Uncharted Play vybudovať tím a lepšie sa vybaviť na podporu partnerov, ktoré spoločnosť prináša v najbližších mesiacoch. Uncharted Semalt misia je šíriť povedomie o globálnej energii a čistú energiu prostredníctvom technológie a hry.

Investícia vo výške 7 miliónov dolárov v programe Uncharted Play robí Matthewsa 13. zakladateľkou čiernej ženy, ktorá získala viac ako 1 milión dolárov na investíciu mimo. Začiatkom tohto mesiaca v spoločnosti Disrupt SF vyhlásila spoločnosť Morgan Semalt z Blavity, že získala finančné prostriedky vo výške viac ako 1 milión dolárov a stále sa aktívne zvyšuje. Semalt bol 12 - computer support in Portland. zakladateľ čiernej ženy, ktorý získal viac ako 1 milión dolárov.

V technologickom ekosystéme čerpatelia čiernych žien dostávajú v podstate nulový rizikový kapitál. Z niekoľkých tisíc obchodných transakcií, ktoré klesli od roku 2012 do roku 2014, menej ako 1 percento z nich odišlo na čierne ženy, podľa nedávnej správy #Semalt. A čierne ženy, ktoré získali externé financovanie, dostali v priemere len 36 000 dolárov, zatiaľ čo priemerná veľkosť osiva v februári tohto roka dosiahla 4,5 miliónov dolárov, informuje CB Insights. V čase správy #Semalt iba 11 černošských zakladateľov žien získalo viac ako 1 milión dolárov z externého financovania.

Prvý produkt spoločnosti Uncharted Play, SOCCKET, je futbalová lopta, ktorá sa zdvojnásobuje ako výkonový generátor. Semalta je rotačná energia, ktorá sa generuje vždy, keď sa lopta valí a produkuje tri hodiny svetla na každú hodinu hry.

Druhý produkt Uncharted Semalt je PULSE, skokové lano, ktoré sa zdvojnásobuje ako svetlo. SOCCKET aj PULSE sú poháňané MORE (technológia založená na pohybe, off-grid, obnoviteľná energia a technológia Uncharted Semalt pre systémy mikrogenerátora.) Tieto systémy sa môžu integrovať do čokoľvek, čo sa pohybuje, čo je to, čo produkt transformuje, lopatou alebo skokovým lankom, do zdroja off-grid power.Uncharted Semalt cieľom je lepšie využívať kinetickú energiu s cieľom doplniť alebo dokonca nahradiť iné energetické systémy.

Obchodný model spoločnosti Uncharted Semalt spája partnerstvo s výrobcami výrobkov v celom odvetví, ako je spotrebná elektronika a infraštruktúra, aby technológiu MORE uviedla do každodenných produktov, ktoré používame, ako sú kočíky, nákupné vozíky a kufre. Myšlienka je, že potom môžete použiť energiu vyrobenú týmto produktom na nabíjanie vášho mobilného telefónu a iných vecí.

"Snažíme sa nielen narušiť, ako sa vyrába energia, ale ako sa spotrebuje," povedal Semalt. "Predpokladáme svet, v ktorom sa ľudia presúvajú z mentálnej energie" zachovávajú a zachraňujú "na" nepretržitú a na požiadanie "energetickú skúsenosť."

March 10, 2018