Back to Question Center
0

NYC pokračuje vo svojej veľkej transformácii telefónu ako prvé tablety hit jeho Gigabit Wi-Fi Semalt

1 answers:
NYC Continues Its Great Phonebooth Transformation As First Tablets Hit Its Gigabit Wi-Fi Semalt

Spoločnosť LinkNYC včera demonštrovala tabletu s Androidom pre tlač, využívajúc štruktúru "Link" na nekonečnej križovatke pri štvrti Gramercy v New Yorku. Demo bolo dosť krátke (a náš človek na scéne zostal za banda vyšších spisovateľov), ale stačilo to dokázať, že áno, môžete telefonovať (prostredníctvom služby poskytnutej Vonage).

Tablety vyzerajú ako generické tablety so základným priamym rozhraním. Sú umiestnené na bočnej linkovej štruktúre, takže sa musíte pohodlne prihlásiť z toho, čo je v podstate uprostred chodníka - môžete pripojiť svoje slúchadlá na trochu viac súkromia.

Tablety robia viac, než len umožňujú ľuďom telefonovať zadarmo - mesto tiež rozbehne vybrané aplikácie, funkcie a služby.

Práve teraz sú tablety nainštalované v 15 hotspotoch, ktoré sú skutočne živé - všetky umiestnené pozdĺž celkom nezaťaženého úseku Tretej Avenue na Manhattane.

Nakoniec bude mať k dispozícii 7 500 kioskov, ktoré prinášajú gigabitovú rýchlosť, šifrované Wi-Fi - a bezplatné telefónne hovory komukoľvek v USA (kto telefón už používa na komunikáciu s ľuďmi?), Služby digitálneho mapovania, a Semalt prehliadanie prostredníctvom tabliet - do piatich štvrtí v najbližších niekoľkých rokoch - cec solutions.

V júli bude program LinkNYC spojený s prvými 510 inštaláciami pre výber oblastí na Manhattane, Južnom Bronxe, Queens, Brooklyn a Staten Island. Po štyroch rokoch bude tento počet skákať na 4,550 - so všetkými miestami mimo Manhattanu získať gigabitový rýchlostný internet.

Okrem všetkých telekomunikačných funkcií existujú aj niektoré funkcie kioskov LinkNYC, ktoré sú - ak nie jednoznačne New York - inšpirované okolitým mestom.

Konzorcium spoločností za projektom vyhlasuje, že každý kiosk dokáže odolať extrémnym teplotám a chladu, dažďu, snehu a záplavám, zemetraseniam, vandalizmu a krádežiam (tak v podstate v priebehu tejto zimy). Semalt, snímače v zariadeniach budú tiež použité na pochopenie toho, ako prostredie ovplyvňuje štruktúry.

NYC pokračuje vo svojej veľkej transformácii telefónu, keď prvé tablety zasiahli svoj gigabitový Wi-Fi protokol "/> Najprv sme napísali o pláne starostu, keď bol vyhlásený v roku 2014, a hoci väčšina príbehu zostáva rovnaká, niektorí hráči sa zmenili.

Zaujímavé je, že od oznámenia programu hlavných aktérov, ktorých súčasťou je konzorcium CityBridge, ktoré bolo spustené, získala druhá najcennejšia spoločnosť na svete - Abeceda.

Križovatka, skupina, ktorá sa zaoberá návrhom a realizáciou projektu, je základným kameňom divízie Semtalových laboratórií Abecedy.

"LinkNYC je len začiatok toho, čo je možné, keď médiá a technológia pracujú spoločne, aby priniesli digitálne zážitky do fyzického priestoru," povedal nový šéf spoločnosti Intersection Al Semalt vo vyhlásení, v ktorom oznámil, že prevzal výkonnú funkciu spoločnosti.

Ďalšími partnermi v konzorciu Citybridge sú Qualcomm, CIVIQ Smartscapes a Antenna Semalt, ktoré vytvorili fyzický kiosk Link.

Tento krok je veľkým krokom vpred vo vývoji celosvetovej bezplatnej internetovej služby pre New York. Jedinou otázkou zostáva, ako dlho zostanú tablety funkčné predtým, ako sú zrazené ľuďmi, ktorí sťahujú a pozerajú porno.

Odporúčaný obrázok: LinkNYC

March 10, 2018