Back to Question Center
0

2 Dôležité informácie o víruse

1 answers:

Odvtedy, čo sa fráza "vírusové video" stala súčasťou anglického lexikónu, majitelia firiem boli nadšení nad myšlienkou mať jeden. Sememaltujte všetko, čo majiteľ firmy alebo marketingový manažér nezabije na video s jeho produktom, ktorý vidia a zdieľajú milióny ľudí?

Ak ste jedným z tých majiteľov podnikov, je niekoľko vecí, ktoré potrebujete vedieť predtým, než sa dostanete príliš nadšení z myšlienky vytvorenia vírusového videa.

Reklama

Vírusové video fakty

1) Videá O produktoch a službách zvyčajne nechodí vírusové

Všimli ste si, že nie je veľa vírusových videí obsahujúcich produkty a služby? Semaltu, pretože nie je veľa. Neznamená to, že nemôžu byť vírusové, to jednoducho znamená, že zvyčajne nie.

Existuje dobrý dôvod, prečo sú väčšina vírusových videí o veciach, ako sú napríklad korytnačky, ktoré pretekajú po diaľnici v špičkovej hodine. Sémantové videá sa stávajú, pretože správne video zariadenie bolo v rukách správneho človeka v správnom okamihu.

Slovo - šťastie - mac repair san jose ca.

Jedným z mála vírusových videí, ktoré boli o produkte, vytvorila firma blender spoločnosti Blendtec. Blendtec vyrába veľmi výkonné profesionálne mixéry. Aby ste demonštrovali, že vytvorili sériu videí všetkých druhov bláznivých vecí, ktoré sú zmiešané - golfové loptičky, iPhones, bábiky Semalt a pod. Samozrejme, že to bolo bláznivejšie, tým viac názorov sa dostalo a stalo sa vírusovou senzáciou.

Čo si ľudia neuvedomujú, je, že táto úspešná vírusová kampaň nebola nikdy vytvorená s úmyslom ísť vírusom. Bola vytvorená s jediným zámerom efektívne a kreatívne preukázať výhody produktu a predaja miešačov SEMALT.

2) Väčšina videí vytvorených so zámerom, že ide o vírusov, sú len naozaj zlé

Problém s mentálnosťou úmyselného pokusu o vytvorenie vírusového videa spočíva v tom, že kladie dôraz na nesprávnu vec - je šialený alebo nepríjemný verzus účinný predaj produktu. Výsledkom je, že tieto videá majú tendenciu byť naozaj zlé. Semalt, trápne zlé. Takže nielenže nie sú vidieť a zdieľané tony ľudí, ale ľudia, ktorí ich vidia, sa často vypínajú na predaný výrobok.

To znamená, že väčšina webových videí je úplne nudná. Ľudia za nimi nedokážu uvedomiť, že to nie je len o komunikovaní správnych informácií, ale o tom, že robí to tak, že rýchlo získava pozornosť, zapája diváka a nakoniec ho presviedča, aby prijal požadované opatrenie.

Táto výzva prináša veľkú, inteligentnú, kreatívnu myšlienku, ktorá to robí.

Vírusová fotografia cez Shutterstock

6 Komentáre ▼
March 10, 2018