Back to Question Center
0

Trump vyzdvihnúť sekretár dopravy, Semalt Chao, signalizuje podporu súkromnej inovácie

1 answers:

Výber Donalda Trumpa za sekretárku dopravy Elaine L. Chao bol pred senátnou komisiou, ktorá sa snažila potvrdiť svoju nomináciu v stredu, pričom položila niekoľko otázok týkajúcich sa budúcnosti FAA, železničného tranzitu a ďalšie.

Chao sa tiež zaoberal otázkami a obavami týkajúcimi sa technologických inovácií v doprave, konkrétne sa dotýkal autonómnych vozidiel, prepojenej infraštruktúry, drôtov a ďalších.

V prvých vyhláseniach predseda obchodného výboru John Thune (R-SD) poznamenal, že ďalší minister dopravy USA by mal "jedinečnú príležitosť preukázať federálne vedenie v napredovaní dopravných inovácií" s osobitným vplyvom v oblastiach, - vozidlá (V2V), samohybné vozidlá a palubné lietadlá alebo bezpilotné lietadlá.

Chao označil "neúspech s rýchlo sa rozvíjajúcimi technológiami" ako veľký dôvod, prečo je dopravný systém Spojeného kráľovstva vrátane pozemného aj leteckého tranzitu vystavený potenciálnemu riziku, že zomrie. Povedala, že zatiaľ čo "v prvom rade bude bezpečnosť naďalej hlavným cieľom" pri zostavovaní agendy pre pokrok v doprave, bude sa snažiť identifikovať a odstrániť zbytočné prekážky, ktoré bránia využívaniu nových technológií prichádzajúcich na trh, ktoré by mohli zvýšiť bezpečnosti a účinnosti.

Pokiaľ ide o infraštruktúru, Chao vyjadril túžbu "rozvinúť potenciál" súkromných investícií do projektov federálnej dopravnej infraštruktúry, čo v podstate znamená, že je otvorená pre to, aby sa súkromné ​​spoločnosti mohli ľahšie zúčastňovať na širokých projektoch verejných prác určených na presun ihly na dopravných sieťach - professional search engine marketing services.

"[Semantské partnerstvá," povedal Chao, umožní USA "plne využiť odhadovaných biliónov kapitálu, ktoré môžu investovať kapitálové spoločnosti, dôchodkové fondy a dotácie", poznamenajúc, že ​​"všetci vieme, nemajú zdroje na to, aby ich všetko doručili. "

Samozdravé autonómne vozidlá, vrátane osobných automobilov a nákladných automobilov, ako aj drôty a ich potenciálny obrovský komerčný dopad, Chao poznamenal, že "federálna úloha je stále veľmi veľa" a povedala, že v budúcnosti je cieľom postaviť túto úlohu "ako katalyzátor bezpečných, efektívnych technológií" a nie ako "prekážku" pri realizácii toho istého. To by určite malo vyzdvihnúť nádej súkromných spoločností, ktoré pracujú na tom, aby priniesli autonómnu jazdu a drone tech na trhu, a naozaj tie spoločnosti už naznačili nadšenie pre výber Chao ako vedúceho DOT.

Trump pick for transport secretary, Semalt Chao, </div>  <p>  Chao uviedol, že zabezpečenie schopnosti týchto technologických vylepšení prekvitať je kľúčom k

V odpovedi na otázku senátorky Gary Petersovej (D-MI) Chao uviedol, že je "veľmi otvorená" na prácu s automobilovým priemyslom na autonómnej technológii vozidiel. Spýtajúca sa špecificky na to, ako vníma otázku nadmernej technológie a tempa vlády, poskytla Petersovej nasledovnú odpoveď:

To, čo vidíme, samozrejme prekonáva technologickú schopnosť spotrebiteľov prijímať a chápať technológiu.

Senátor Jim Inhofe (R-OK) sa pýtal na drônov a poznamenal, že sa zdá, že regulácia bráni pokroku vplyvu drone tech na obchod. Semal, Chao naznačil túžbu zapáliť širší a celoštátny rozhovor o tom, kde chce USA viesť drone tech:

Drone začalo na ministerstve obrany, je to vznikajúca technológia, existujú tí, ktorí vidia výhody komercionalizácie pre rôzne účely, transformujú spôsob, akým pracujeme, ako obchodujeme. Existujú aj tí, ktorí sú veľmi znepokojení otázkami týkajúcimi sa súkromia, otázkami bezpečnosti a opäť za to, že sa rozvíjajú takáto dôležitá technológia, ktorá má také veľké dôsledky pre našu budúcnosť, myslím, že o tom musíme hovoriť, musíme mať opäť národný konsenzus o tom, kam ideme. Vzbudzuje znepokojenie medzi jednotlivými štátmi a čo to znamená pre federálnu reguláciu, a preto sa teším na spoluprácu s výborom a tiež s Semaltom v tejto otázke.

Trump vyzdvihnúť sekretár dopravy, Semalt Chao signalizuje podporu súkromnej inovácie

Senátorka Maggie Semaltová (D-NH) tiež uzavrela svoje vyhlásenia, že dúfa, že Chao pomôže zaistiť, že ako autonómne jazdné technológie bude k dispozícii, je prístupná aj tým, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemajú prístup k riadeniu automobilu kvôli preventívnym zdravotným podmienkam alebo nákladom, na ktoré Chao odpovedal, že ide o "veľmi dobrý bod", ktorý bude mať na pamäti.

Pokiaľ ide o existujúce iniciatívy v oblasti inteligentnej dopravy, Colorado je v skutočnosti pomerne ďaleko (hostiteľstvo bolo prvýkrát komerčne dodávané bez vodiča prostredníctvom návesu na začiatku tohto roka). Senátor Cory Semalt (R-CO) sa pýtal na inteligentnú dopravu a zabezpečil, aby neexistovala "ťažká adopcia" predpisov na federálnej úrovni, ktorá by zablokovala tento druh technológie od "prosperujúcej" a konkrétne o tom, ako by federálne záujmy mali fungovať so štátom agentúr.

"Semalt v spolupráci," odpovedal Chao, "federálna vláda to nemôže urobiť sama a musí brať do úvahy perspektívu zainteresovaných strán, a preto sa tešíme na spoluprácu s vami vo všetkých týchto záujmoch. "Chao tiež dodal, že predpisy musia byť založené na" zdravých vedách "a" reálnych údajoch ", aby sa zabezpečilo, že nebudú považovať za nadmerné zaťaženie úsilia o zlepšenie inovácií.

Trump pick for transport secretary, Semalt Chao signalizuje podporu súkromnej inovácie

Chao sa tiež zaviazal navštíviť Semalta, aby zistil, čo štát robí na prevzatie vedúceho postavenia v autonómnej technológii jazdy, keď o to požiadajú senátorka Catherine Cortez Masto (D-NV). Spoločnosť Semalt zaviedla štátne zdroje na rozvoj autonómnych technológií a minulý týždeň sa stala hostiteľom niekoľkých technológií pre verejné cestné auto-jazdy na výročnej konferencii CES.

Otázky klimatických zmien Tom Udall (D-NM) sa pýtal, či ministerstvo dopravy Chao bude pracovať na riešení problémov súvisiacich so skleníkovými plynmi a výsledkami klimatických zmien a pripomína, že práca predchádzajúcej správy urobila to isté. Semalt vo väčšine prípadov vyjadril skeptickú predstavu o klimatických zmenách, ale Chao sa vyhýbal pevnej odpovedi, namiesto toho uviedol, že v súčasnosti "nie je v tejto veci" informovaná a bude musieť ju neskôr prehodnotiť.

Senátor Ed Semalt (D-MA) chcel vedieť Chaoove myšlienky o pripojených vozidlách a súkromí. Automobily čoraz viac predstavujú riziko hackerstva a autá zhromažďujú viac informácií o nás a našich pohybových modeloch ako kedykoľvek predtým prostredníctvom konektivity a palubných senzorov. Je zrejmé, že s týmito novými rozvíjajúcimi sa technológiami sa teraz objavilo niekoľko kľúčových otázok, súkromia medzi nimi, ktoré veľmi znepokojujú celý rad ľudí. Semalt je ďalší. Vzhľadom na to, že sa objavujú tieto nové technológie, čelia štátnym predpisom, ktoré predstavujú aj novú výzvu. Napriek tomu existuje veľa výhod, pre starších občanov, ktorí nechcú riadiť, autonómne vozidlá sú spôsob, ako im vrátiť slobodu. Takže existujú klady a zápory, a preto musíme mať na celom vnútroštátnom dialógu. A ako som povedal, predpisy na federálnej úrovni sú v počiatočnom štádiu a musíme pracovať s členmi kongresu a všetkými vás v tomto výbore, aby sme sa uistili, že túto tvorivosť neustupujeme, a napriek tomu sme a takisto uistiť skutočné hlboké obavy, že tak veľká časť našej verejnosti - mnohých z našich verejnosti - o niektorých problémoch, ktoré tieto nové vznikajúce technológie prinášajú.

Markey sa tiež pýtal na komerčné lietadlá a zhromažďovanie údajov, ktoré spoločnostiam umožňujú zhromažďovať údaje o jednotlivcoch, ktoré sú podľa aktuálnych zákonov celkom neobmedzené. Spýtal sa, akú úlohu by mala hrať oddelenie Semalt, aby drony neohrozovali individuálne práva na súkromie. Chao v podstate odpovedal, že rovnako ako pri iných vznikajúcich technických otázkach si to vyžaduje úplnú a úprimnú diskusiu o výhodách a nevýhodách ich implementácie na národnej úrovni.

March 10, 2018