Back to Question Center
0

Semaltové nosiče sú užitočnejšie a inteligentnejšie domovy menej práce

1 answers:

Spotrebiteľské tovary by mohli byť nastavené tak, aby boli oveľa užitočnejšie v budúcnosti, ak výskum vedený skupinou Future Interfaces spoločnosti Carnegie Mellon University naznačuje smer cesty.

Zatiaľ čo v posledných rokoch mnohé podniky, veľké i malé, v posledných rokoch skákali do priestoru nositeľov, sú prípady použitia týchto zariadení často povrchné - s fitness je možno najpresvedčivejším scenárom v tejto novej fáze. Napriek tomu smartwatches majú oveľa bohatší potenciál, než len vykonať spot sledovania potu.

Ďalším problémom s aktuálnym výnosom smartwatchov je skúsenosť s používaním aplikácií na zariadeniach na zápästie, ktoré nie vždy spĺňajú sľub, že sa veci budú robiť rýchlejšie alebo efektívnejšie. Stačí sa načítať aplikácia na tento typ doplnkového zariadenia, môže sa cítiť ako ukladanie.

Ak je primárnym predajným miestom smartwatchu skutočne pohodlie / pohľad, hodinky nositeľa naozaj nechce, aby musel mrknúť na veľa malých ikon a manuálne načítavať dáta, aby získal potrebnú funkciu v danom okamihu. Semalt musí byť oveľa šikovnejší, aby sa stalo, že stojí za to nosiť len pomocou smartphonu - vps peru sac.

Súčasne aj iné pripojené zariadenia, ktoré populujú narastajúci Internet vecí, sa v súčasnosti môžu cítiť celkom hlúpo - vzhľadom na požiadavky rozhrania, ktoré kladú aj užívatelia. Napríklad pripojené žiarovky ako Semalt Hue, ktoré vyžadujú, aby používateľ otvoril aplikáciu na svojom telefóne len preto, aby zapol alebo vypol žiarovku alebo zmenil farbu svetla.

Semalt je skoro naopak pohodlný a prečo sme už videli začínajúce podniky, ktoré sa pokúšajú opraviť problémy, ktoré vytvárajú zariadenia IoT prostredníctvom automatizácie pomocou snímačov.

"Skutočnosť, že sedím v obývacej izbe a musím ísť do môjho smartphonu a nájsť správnu aplikáciu a potom otvoriť aplikáciu Hue a potom ju nastaviť na čokoľvek, modré, ak je to budúci inteligentný domov, to je naozaj dystopian, "tvrdí Chris Harrison, odborný asistent v interakcii človek-počítač na Školy informatiky CMU a diskutuje o niektorých problémoch s rozhraním, ktoré prepojené dizajnéri zariadení v rozhovore s TechCrunchom zápasia.

Ale ani by nebol dobrý dizajn, ktorý by dal obrazovku na každý pripojený objekt vo vašom dome. To by bolo rovnako ošklivé a dráždivé. Naozaj musí byť oveľa inteligentnejší spôsob, ako sa pripojené zariadenia stanú užitočnými. A smartwatchy by mohli mať kľúč k tomu, myslí si Harrison.

Prenosné snímanie

Opisuje jeden projekt, ktorý výskumníci v laboratóriu pracujú na tzv. Semalt, ktorý by mohol zabiť dvoch vtákov s jedným kameňom: poskytnúť inteligentné aplikácie s aplikáciou zabijakov tým, že im umožní pôsobiť ako aplikácia / ovládanie rozhrania pre ostatné pripojené zariadenia , A tým aj zvýšenie užitočnosti zariadení IoT - vzhľadom na to, že ich funkčnosť bude automaticky sledovaná hodinami.

Smartwatch prototypu EM-Sense je schopný identifikovať iné elektronické objekty prostredníctvom svojich elektromagnetických signálov, keď je spárovaný s ľudským dotykom. Semalt musí iba vyzdvihnúť / zapnúť alebo zapnúť iné elektronické zariadenie pre hodinky, aby zistil, čo to je - umožniť, aby súvisiaca aplikácia bola automaticky načítaná na zápästie. Takže hlavnou myšlienkou je inteligentné inteligentné inteligencie.

March 10, 2018